Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Liivimaa RK koolisõiduvõistlus / Tartumaa Tõusvad Tähed I etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
41
Starte:
52
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
39
Hobuseid:
34
Stardid päevade kaupa:
12.05.24, pühapäev:
52
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Aleksandra Suits
Aleksandra Suits
Tartu Kalevi RK
RUBIINIA (2010)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
RUBIINIA (2010)
2
2
Anna-Bella Luige
Anna-Bella Luige
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
AGUONELE (2018, SP)
1
3
Anna-Liisa Uisk
Anna-Liisa Uisk
Liivimaa RK
ACAMAR (2013)
Treener(id):
Aive Mihkelson
Klass(id)
2
|
4
Liivimaa RK
Aive Mihkelson
ACAMAR (2013)
2
|
4
4
Annabel Silm
Annabel Silm
Nõo RK
TIMMU (2013, SP)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
Piret Hommuk
TIMMU (2013, SP)
1
|
2
5
Britta Saluse
Britta Saluse
Tartu Kalevi RK
TONGIHOTE (2015, VP)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
TONGIHOTE (2015, VP)
1
6
Emma Tommingas
Emma Tommingas
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
7
Gloria Viitkin
Gloria Viitkin
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
Klass(id)
3
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
3
8
Hanna-Stiina Miljukov
Hanna-Stiina Miljukov
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
2
Pärna RSK
Gea Kiudorf
PICODELLAS (2006)
2
9
Jete Liisa Moor
Jete Liisa Moor
Tartu Kalevi RK
CADMIUM (2008)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
CADMIUM (2008)
2
10
Kaira Kruusaauk
Kaira Kruusaauk
Tartu Kalevi RK
ADEELE (2015, SP)
Treener(id):
Ellen Koidu
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
Ellen Koidu
ADEELE (2015, SP)
1
|
2
11
Karmen Silm
Karmen Silm
Tartu Kalevi RK
RAFIKI (2012)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
RAFIKI (2012)
1
12
Karoliina Johanna Karhunen
Karoliina Johanna Karhunen
Liivimaa RK
OLIGARH S (2006)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Terje Saks
OLIGARH S (2006)
1
13
Kristi Vendt
Kristi Vendt
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
2
Nõo RK
Piret Hommuk
MINSTREL AVENUE (2017)
2
14
Kärt Leetsi
Kärt Leetsi
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
15
Laura Künnapas
Laura Künnapas
Liivimaa RK
OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
OMELISSA S (2006)
2
|
3
16
Laura-Inessa Tamm
Laura-Inessa Tamm
Tartu Kalevi RK
RAFIKI (2012)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
RAFIKI (2012)
2
17
Leene Kornel
Leene Kornel
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
1
18
Liina Reima
Liina Reima
Nõo RK
HERTOG GOLD (2020)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
HERTOG GOLD (2020)
1
19
Liisbet Säär
Liisbet Säär
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
1
Pärna RSK
Gea Kiudorf
PICODELLAS (2006)
1
20
Lisandra Kolberg
Lisandra Kolberg
Liivimaa RK
CORNET ARAGORN S (2016)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
CORNET ARAGORN S (2016)
1
21
Lisete Adul
Lisete Adul
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
2
22
Lisete Uulimaa
Lisete Uulimaa
Liivimaa RK
INDEKSS (2008)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Terje Saks
INDEKSS (2008)
1
23
Lisette Emilie Kuum
Lisette Emilie Kuum
Tartu Kalevi RK
ROM (2017, SP)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
ROM (2017, SP)
1
24
Lotta Valter
Lotta Valter
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
HERR HUGO (2007, SP)
1
25
Madli Kannisto
Madli Kannisto
Pärna RSK
LOLITA (2012)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
1
Pärna RSK
Gea Kiudorf
LOLITA (2012)
1
26
Marget Miil
Marget Miil
RSK Simon
SACHIR (2008)
Klass(id)
2
|
3
RSK Simon
SACHIR (2008)
2
|
3
27
Mari Linsi
Mari Linsi
Gramina RSK
LARKENDIN (2018)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
1
Gramina RSK
Maris Kartau
LARKENDIN (2018)
1
28
Mari-An Valvas
Mari-An Valvas
Tartu Kalevi RK
LEGOLAS D.E (2016)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
LEGOLAS D.E (2016)
2
29
Marion Saar
Marion Saar
Tartu Kalevi RK
PROUD BOY (2015, SP)
Klass(id)
2
|
4
Tartu Kalevi RK
PROUD BOY (2015, SP)
2
|
4
30
Marta Mia Lepp
Marta Mia Lepp
Tartu Kalevi RK
LEGOLAS D.E (2016)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
LEGOLAS D.E (2016)
2
31
Meribel Kähr
Meribel Kähr
Tartu Kalevi RK
REBELLA (2008)
Klass(id)
4
Tartu Kalevi RK
REBELLA (2008)
4
32
Nele Kure
Nele Kure
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
3
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
MINSTREL AVENUE (2017)
3
33
Nora Juhanson
Nora Juhanson
Tartu Kalevi RK
VAASA (2013, SP)
Treener(id):
Vivika Daniel
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
VAASA (2013, SP)
1
|
2
34
Rita-Liisa Mooses
Rita-Liisa Mooses
Liivimaa RK
CORNET ARAGORN S (2016)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Siret Saks
CORNET ARAGORN S (2016)
1
35
Rita-Liisa Mooses
Rita-Liisa Mooses
Liivimaa RK
OMER S (2012)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
OMER S (2012)
2
|
3
36
Rita-Liisa Mooses
Rita-Liisa Mooses
Liivimaa RK
WOLF'S JUWEL "S" (2016, SP)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
Siret Saks
WOLF'S JUWEL "S" (2016, SP)
3
|
4
37
Sabriina Siim
Sabriina Siim
Tartu Kalevi RK
OLMAR (2002)
Treener(id):
Merit Milter
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Merit Milter
OLMAR (2002)
1
38
Sandra Sisask
Sandra Sisask
Liivimaa RK
LOLITA (2012)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Gea Kiudorf
LOLITA (2012)
1
39
Tähti Ruusalepp
Tähti Ruusalepp
Tartu Ratsakool
WOLFGANG S (2005)
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
WOLFGANG S (2005)
1
40
Vanessa Vassiljeva
Vanessa Vassiljeva
Tartu Kalevi RK
TOO CUTE FOR YOU (2016, VP)
Klass(id)
3
|
4
Tartu Kalevi RK
TOO CUTE FOR YOU (2016, VP)
3
|
4
41
Älis Mikiver
Älis Mikiver
Liivimaa RK
SILVERS S (2016)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Siret Saks
SILVERS S (2016)
1
|
2
Taustatööd