Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2024
/
Hiiumaa lahtised MV 2024
/ 2 - Tulemused
Hiiumaa lahtised MV 2024
Aeg:
13.04.24
Korraldaja(d):
Kassari RM
Asukoht:
Koidma
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astra.nilk@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
13.04.24 - Klass 2 | Distants 50 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Starte:
15
Võistluspaare:
15
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
15
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
1
Doora Elmi
Doora Elmi
Kassari RM
PENDRAGON (2015)
Tulemus
15,75 / 03:10:30
Kassari RM
PENDRAGON (2015)
15,75 / 03:10:30
2
Mariliis Pai
Mariliis Pai
Tondi RSK
SUZY (2012)
Tulemus
15,75 / 03:10:32
Tondi RSK
SUZY (2012)
15,75 / 03:10:32
3
Ingrid Randviir
Ingrid Randviir
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
ALAUŠAS OX (2012, SP)
Tulemus
14,05 / 03:33:29
Pinifer ET
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
ALAUŠAS OX (2012, SP)
14,05 / 03:33:29
4
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Estreka
Treener(id):
Mare Kalme
FINKA OX (2015, SP)
Tulemus
13,36 / 03:44:30
Estreka
Mare Kalme
FINKA OX (2015, SP)
13,36 / 03:44:30
5
Aleksander Ots
Aleksander Ots
Kassari RM
PENTON (2010)
Tulemus
11,91 / 04:11:47
Kassari RM
PENTON (2010)
11,91 / 04:11:47
6
Marii Helen Eek
Marii Helen Eek
Kassari RM
MAESTRO KASSARI (2016)
Tulemus
11,91 / 04:11:49
Kassari RM
MAESTRO KASSARI (2016)
11,91 / 04:11:49
7
Tuuli Reede
Tuuli Reede
Kassari RM
MUMELTON KASSARI (2018)
Tulemus
10,87 / 04:35:58
Kassari RM
MUMELTON KASSARI (2018)
10,87 / 04:35:58
8
Eve Järve
Eve Järve
Läänemaa RSK
HOMBER (2015)
Tulemus
10,39 / 04:48:40
Läänemaa RSK
HOMBER (2015)
10,39 / 04:48:40
Allan Vaga
Allan Vaga
Saaremaa RSK
LARS KASSARI (2019)
Tulemus
V2 / GA
Saaremaa RSK
LARS KASSARI (2019)
V2 / GA
Tauri Tõnismäe
Tauri Tõnismäe
Kassari RM
LOOTUS (2015)
Tulemus
V2 / GA+ME
Kassari RM
LOOTUS (2015)
V2 / GA+ME
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
NAMIR (2015)
Tulemus
V2 / ME
Pinifer ET
NAMIR (2015)
V2 / ME
Hendrik Vahimets
Hendrik Vahimets
Tartumaa RSK
PRESCILLA (2015)
Tulemus
V2 / ME
Tartumaa RSK
PRESCILLA (2015)
V2 / ME
Lisete Laine
Lisete Laine
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
EL SAHIR JR OX (2017)
Tulemus
V1 / FTC
Pinifer ET
Rita Randviir
EL SAHIR JR OX (2017)
V1 / FTC
Laura Niils
Laura Niils
Kassari RM
MIHKEL-MUHKEL (2012)
Tulemus
V1 / GA
Kassari RM
MIHKEL-MUHKEL (2012)
V1 / GA
Triin Vahimets
Triin Vahimets
Tartumaa RSK
HEBRINNA (2013)
Tulemus
1HI / GA
Tartumaa RSK
HEBRINNA (2013)
1HI / GA
Taustatööd