Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kildu Jüripäeva Rännak
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
17
Starte:
17
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
17
Stardid päevade kaupa:
27.04.24, laupäev:
17
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Albert Karmov
Albert Karmov
MTÜ EEC
FAZATIK DI CASTAGNOLI (2018)
Klass(id)
3
MTÜ EEC
FAZATIK DI CASTAGNOLI (2018)
3
2
Angelika Sadam
Angelika Sadam
Kassari RM
PARAGON (2006)
Klass(id)
2
Kassari RM
PARAGON (2006)
2
3
Anne Luik
Anne Luik
RK El Awrah ET
JESSE JAMES (2019)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
JESSE JAMES (2019)
2
4
Brenda Prants
Brenda Prants
EER
ASSMAN (2010, SP)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
EER
Õnne Halliko
ASSMAN (2010, SP)
2
5
Greta Frosch
Greta Frosch
Kassari RM
VÜRTSMAN OX (2015)
Klass(id)
2
Kassari RM
VÜRTSMAN OX (2015)
2
6
Ingrid Randviir
Ingrid Randviir
Pinifer ET
AVOKAADO VH (2019, SP)
Treener(id):
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
Klass(id)
3
Pinifer ET
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
AVOKAADO VH (2019, SP)
3
7
Jaanika Sadam
Jaanika Sadam
Kassari RM
LEEMET KASSARI (2019)
Klass(id)
2
Kassari RM
LEEMET KASSARI (2019)
2
8
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
MENAGO (2017)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
EER
Õnne Halliko
MENAGO (2017)
2
9
Liisi Parkonen
Liisi Parkonen
Tartu Kalevi RK
HEERDE (2020)
Klass(id)
3
Tartu Kalevi RK
HEERDE (2020)
3
10
Lilian Schönberg
Lilian Schönberg
RK El Awrah ET
AMAL EL AWRAH OX (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
AMAL EL AWRAH OX (2011)
2
11
Lotte Rebase
Lotte Rebase
Pärna RSK
ROONA (2017, VP)
Klass(id)
3
Pärna RSK
ROONA (2017, VP)
3
12
Ly Puri
Ly Puri
Tallinna RSK
SAHARA OX (2007)
Klass(id)
3
Tallinna RSK
SAHARA OX (2007)
3
13
Meriliis Aus
Meriliis Aus
Viljandimaa RSK
X.Y.Z.GLADIATOR (2009)
Klass(id)
2
Viljandimaa RSK
X.Y.Z.GLADIATOR (2009)
2
14
Raili Pärt
Raili Pärt
Kassari RM
NICOPENSIUS KASSARI (2018)
Klass(id)
2
Kassari RM
NICOPENSIUS KASSARI (2018)
2
15
Rita Randviir
Rita Randviir
Pinifer ET
CHARDASH VH (2013)
Klass(id)
3
Pinifer ET
CHARDASH VH (2013)
3
16
Rivo Varep
Rivo Varep
Tartu Kalevi RK
OLWEN (2009)
Klass(id)
3
Tartu Kalevi RK
OLWEN (2009)
3
17
Sirli Õunapuu
Sirli Õunapuu
Kassari RM
NICARI KASSARI (2018)
Klass(id)
2
Kassari RM
NICARI KASSARI (2018)
2
Taustatööd