Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ecu takistussõit / Derby / Tartumaa Tõusvad Tähed II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
54
Starte:
74
Ära jäänud starte:
2
Võistlejaid:
50
Hobuseid:
45
Stardid päevade kaupa:
13.05.23, laupäev:
74
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Jago
Adeele Jago
Nõo RK
CALL ME PRETTY (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
CALL ME PRETTY (2017)
1
2
Agnethe Marran
Agnethe Marran
Nõo RK
DINARIA (2014)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
DINARIA (2014)
1
3
Amia Vagur
Amia Vagur
Tartu Ratsakool
BEAUTY TOOMA (2005)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
BEAUTY TOOMA (2005)
1
4
Anastasia Mäll
Anastasia Mäll
Nõo RK
CALL ME PRETTY (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
CALL ME PRETTY (2017)
1
5
Anethe Marran
Anethe Marran
Nõo RK
ADELINA (2016)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
2
|
3
6
Anett Jaanikesing
Anett Jaanikesing
Liivimaa RK
PÄTRIK-PISTRIK (2017)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
PÄTRIK-PISTRIK (2017)
2
7
Annabell Post
Annabell Post
Tartu Kalevi RK
KARLINA (2014)
Klass(id)
2
|
3
Tartu Kalevi RK
KARLINA (2014)
2
|
3
8
Annabella Punder
Annabella Punder
Liivimaa RK
KRETA (2006)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Merike Markus
KRETA (2006)
2
|
3
9
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
1
10
Eleri Piho
Eleri Piho
Liivimaa RK
ROLEX (2018)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Merike Markus
ROLEX (2018)
1
11
Eleri Piho
Eleri Piho
Liivimaa RK
CEDAR UNO (2013)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Merike Markus
CEDAR UNO (2013)
2
|
3
12
Eliise Saarepera
Eliise Saarepera
EER
ASVA O'MONARA (2017)
Klass(id)
1
EER
ASVA O'MONARA (2017)
1
13
Elisabeth Prääm
Elisabeth Prääm
Tartu Kalevi RK
MARVEL (2013)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
2
|
3
Tartu Kalevi RK
Piret Hommuk
MARVEL (2013)
2
|
3
14
Franka Gelencsér
Franka Gelencsér
FAJANS (2012)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
|
2
Merike Markus
FAJANS (2012)
1
|
2
15
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartumaa RSK
VÕITUR (2019, VP)
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
VÕITUR (2019, VP)
1
16
Gloria Viitkin
Gloria Viitkin
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
Klass(id)
1
|
4
Tartu Kalevi RK
ALLY McBEAL (2014)
1
|
4
17
Helena Lill
Helena Lill
Pärna RSK
BARGUZIN (2012)
Klass(id)
3
|
5
(100 cm)
Pärna RSK
BARGUZIN (2012)
3
|
5
(100 cm)
18
Inger Jüssi
Inger Jüssi
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
19
Janne Ööpik-Koorits
Janne Ööpik-Koorits
Tartu Kalevi RK
CALL ME CINDERELLA (2018)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Maris Kartau
CALL ME CINDERELLA (2018)
1
20
Jasmin Rosa Maria Lindberg
Jasmin Rosa Maria Lindberg
RSK Vaikla
HONDURAS KASSARI (2016, SP)
Klass(id)
3
|
5
(110 cm)
RSK Vaikla
HONDURAS KASSARI (2016, SP)
3
|
5
(110 cm)
21
Jessika-Joanna Kivioja
Jessika-Joanna Kivioja
ROLEX (2018)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
Merike Markus
ROLEX (2018)
1
22
Joosep Tikk
Joosep Tikk
Kassari RM
WISDOM (2015)
Klass(id)
3
|
5
(110 cm)
Kassari RM
WISDOM (2015)
3
|
5
(110 cm)
23
Kaira Kruusaauk
Kaira Kruusaauk
Tartu Kalevi RK
ADEELE (2015, SP)
Treener(id):
Ellen Koidu
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Ellen Koidu
ADEELE (2015, SP)
1
24
Karen Kann
Karen Kann
Tartu Kalevi RK
GRANTA (2014)
Klass(id)
2
|
3
Tartu Kalevi RK
GRANTA (2014)
2
|
3
25
Karmen Kivistik
Karmen Kivistik
Tartu Kalevi RK
ROVER (2013, SP)
Treener(id):
Ellen Koidu
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Ellen Koidu
ROVER (2013, SP)
1
26
Katariina Leiger
Katariina Leiger
Nõo RK
ARTIK (2005)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ARTIK (2005)
1
27
Keiu Merimaa
Keiu Merimaa
Tartu Kalevi RK
ALA MARE (2015)
Klass(id)
2
|
4
Tartu Kalevi RK
ALA MARE (2015)
2
|
4
28
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
Klass(id)
4
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
4
29
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
MINSTREL AVENUE (2017)
1
30
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
LEOPARDO E (2016)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
5
(100 cm)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LEOPARDO E (2016)
5
(100 cm)
31
Kätlin Punnek
Kätlin Punnek
Nõo RK
LEXUS (2009)
Klass(id)
5
(110 cm)
Nõo RK
LEXUS (2009)
5
(110 cm)
32
Laura-Inessa Tamm
Laura-Inessa Tamm
Tartu Kalevi RK
TIMMU (2013, SP)
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
TIMMU (2013, SP)
1
|
2
33
Leene Kornel
Leene Kornel
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
1
34
Lisette Grossberg
Lisette Grossberg
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
35
Loreen Kääpakaust
Loreen Kääpakaust
Liivimaa RK
GARTO (2014)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Merike Markus
GARTO (2014)
2
|
3
36
Luisa Sütt
Luisa Sütt
Nõo RK
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
Nõo RK
Piret Hommuk
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
1
37
Marii Banhard
Marii Banhard
Nõo RK
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
PARADISE FLAMINGO XX (2010)
1
38
Marii Eliis Libba
Marii Eliis Libba
EER
ASVA ERTA MON (2014, SP)
Klass(id)
1
EER
ASVA ERTA MON (2014, SP)
1
39
Marta-Miia Müürsepp
Marta-Miia Müürsepp
EHS
A MILLY (2012)
Klass(id)
1
|
4
EHS
A MILLY (2012)
1
|
4
40
Melinda-Mary Kund
Melinda-Mary Kund
CALLEDIUS (2005)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
Merike Markus
CALLEDIUS (2005)
1
41
Mia Kaivapalu
Mia Kaivapalu
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
42
Mona Raasik
Mona Raasik
Nõo RK
ARTIK (2005)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ARTIK (2005)
1
43
Nele Kure
Nele Kure
Nõo RK
MINSTREL AVENUE (2017)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
MINSTREL AVENUE (2017)
1
44
Ramona Seim
Ramona Seim
Kassari RM
RUUDI (2011, SP)
Klass(id)
1
Kassari RM
RUUDI (2011, SP)
1
45
Saara Vahelaan
Saara Vahelaan
Tartu Kalevi RK
SILVER CELESTE (2013)
Klass(id)
2
Tartu Kalevi RK
SILVER CELESTE (2013)
2
46
Sandra Sisask
Sandra Sisask
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
Klass(id)
1
|
4
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
1
|
4
47
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Tartu Kalevi RK
LADELL A2 (2011)
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
LADELL A2 (2011)
1
|
2
48
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
Klass(id)
2
|
5
(110 cm)
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
2
|
5
(110 cm)
49
Sirli Õunapuu
Sirli Õunapuu
Kassari RM
RUUDI (2011, SP)
Klass(id)
1
Kassari RM
RUUDI (2011, SP)
1
50
Sirli Õunapuu
Sirli Õunapuu
Kassari RM
HAMLET KASSARI (2017)
Klass(id)
2
|
4
Kassari RM
HAMLET KASSARI (2017)
2
|
4
51
Stefan-Robin Kivioja
Stefan-Robin Kivioja
GRAFITS (2017)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
2
|
3
Merike Markus
GRAFITS (2017)
2
|
3
52
Sörel Mootse
Sörel Mootse
Tartu Kalevi RK
ALCESTER (2015)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
ALCESTER (2015)
1
53
Tuule Veidenbaum
Tuule Veidenbaum
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
HERBERT (2007)
1
54
Vladimir Kazakov
Vladimir Kazakov
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
1
Taustatööd