Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
Tartu GP / Volvo Cup 30 / Ihaste Derby / Tartumaa Tõusvad Tähed V etapp
/ 9 - Tulemused
Tartu GP / Volvo Cup 30 / Ihaste Derby / Tartumaa Tõusvad Tähed V etapp
Aeg:
14.07.23 - 16.07.23
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Asukoht:
Ihaste RK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/56582
Võistlussarjad
Tartumaa Tõusvad Tähed
Lisainfo
NB! Alates 01.01.23 kehtib uus
ERL takistussõidu määrustik
.
Sarja „Tartumaa Tõusvad Tähed“ arvestuste info leiate võistlusjuhendist.
Võistluse lehele
15.07.23 - Klass 9 | 80 cm | Art. 277 + 236 (tabel A), derbi puhtusele ja kiirusele | Mini Derby 2023
Starte:
37
Võistluspaare:
37
Võistlejaid:
33
Hobuseid:
35
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
Harrastajad
1
Laura-Ly Vaarend
Laura-Ly Vaarend
Tartu Kalevi RK
TRIKK (2008, VP)
Tulemus
0 / 120,59
Tartu Kalevi RK
TRIKK (2008, VP)
0 / 120,59
+
2
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
Tulemus
0 / 123,51
Tartu Kalevi RK
LOOTUS (2006)
0 / 123,51
4.0
3
Melisa Mikelsone (LAT)
Melisa Mikelsone (LAT)
KELLY
Tulemus
0 / 124,87
KELLY
0 / 124,87
+
4
Hanna Kristin Ojaveer
Hanna Kristin Ojaveer
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Annike Laving
QUEEN A (2015)
Tulemus
0 / 129,12
Tartu Kalevi RK
Annike Laving
QUEEN A (2015)
0 / 129,12
+
5
Ron Osvald Algre
Ron Osvald Algre
RK El Awrah ET
Treener(id):
Raul Kauna
HENNESSY (2012)
Tulemus
0 / 132,28
RK El Awrah ET
Raul Kauna
HENNESSY (2012)
0 / 132,28
+
6
Grettel Matteus
Grettel Matteus
RSK Simon
Treener(id):
Kaire Kalm
MISTER MONS (2012, SP)
Tulemus
0 / 133,93
RSK Simon
Kaire Kalm
MISTER MONS (2012, SP)
0 / 133,93
+
7
Aleksandra Suits
Aleksandra Suits
Tartu Kalevi RK
RUBIINIA (2010)
Tulemus
0 / 135,82
Tartu Kalevi RK
RUBIINIA (2010)
0 / 135,82
+
8
Eliise Leedmaa
Eliise Leedmaa
Tartu Kalevi RK
CARRAYA (2010)
Tulemus
0 / 137,22
Tartu Kalevi RK
CARRAYA (2010)
0 / 137,22
+
9
Brigitta Medvedski
Brigitta Medvedski
Viljandimaa RSK
RATTUS (2016, SP)
Tulemus
0 / 137,75
Viljandimaa RSK
RATTUS (2016, SP)
0 / 137,75
+
10
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
AMOUR (2018)
Tulemus
0 / 142,01
Liivimaa RK
AMOUR (2018)
0 / 142,01
+
11
Eleri Jõgi
Eleri Jõgi
Liivimaa RK
ALLENWOOD (2015)
Tulemus
0 / 148,51
Liivimaa RK
ALLENWOOD (2015)
0 / 148,51
+
12
Anethe Marran
Anethe Marran
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
Tulemus
0 / 148,84
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
0 / 148,84
+
13
Marielle Pille
Marielle Pille
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Vivika Daniel
MURAKAS (2013, VP)
Tulemus
0 / 157,14
Tartu Kalevi RK
Vivika Daniel
MURAKAS (2013, VP)
0 / 157,14
+
14
Katriin Sild
Katriin Sild
Tartu Kalevi RK
LANCASTER (2016)
Tulemus
4 / 132,29
Tartu Kalevi RK
LANCASTER (2016)
4 / 132,29
+
15
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
MTÜ Hiiumaa RSK
NANOU (2018)
Tulemus
4 / 138,24
MTÜ Hiiumaa RSK
NANOU (2018)
4 / 138,24
+
16
Britta Liis Nõmmeots
Britta Liis Nõmmeots
Tondi RSK
Treener(id):
Kaire Kalm
ALENDER (2011, SP)
Tulemus
4 / 144,24
Tondi RSK
Kaire Kalm
ALENDER (2011, SP)
4 / 144,24
+
17
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
Tulemus
4 / 148,78
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
4 / 148,78
+
18
Mike Urman
Mike Urman
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
Tulemus
4 / 150,03
Tartu Kalevi RK
HULK (2018)
4 / 150,03
+
19
Ülle Voolaine
Ülle Voolaine
Nõo RK
KASPAROV VAN HET DUVELSBOS (2015)
Tulemus
4 / 166,36
Nõo RK
KASPAROV VAN HET DUVELSBOS (2015)
4 / 166,36
+
20
Mari-An Valvas
Mari-An Valvas
Tartu Kalevi RK
A SILVER LADY (2018)
Tulemus
5 / 177,41
Tartu Kalevi RK
A SILVER LADY (2018)
5 / 177,41
+
21
Gertrud Pauska
Gertrud Pauska
Tartu Kalevi RK
CREME DE LA CREME (2013)
Tulemus
8 / 129,00
Tartu Kalevi RK
CREME DE LA CREME (2013)
8 / 129,00
+
22
Meribel Suurpere
Meribel Suurpere
Tartu Kalevi RK
ARMSTRONG (2011)
Tulemus
8 / 142,54
Tartu Kalevi RK
ARMSTRONG (2011)
8 / 142,54
+
23
Mirell Kasar
Mirell Kasar
Vändra RSK
Treener(id):
Maila Kukk
TOORI (2017, VP)
Tulemus
8 / 162,43
Vändra RSK
Maila Kukk
TOORI (2017, VP)
8 / 162,43
+
24
Ron Osvald Algre
Ron Osvald Algre
RK El Awrah ET
Treener(id):
Raul Kauna
SOFIA (2016, SP)
Tulemus
12 / 132,55
RK El Awrah ET
Raul Kauna
SOFIA (2016, SP)
12 / 132,55
+
25
Miia Pärgmaa
Miia Pärgmaa
RK El Awrah ET
Treener(id):
Kaire Kalm
CHIRONA (2016)
Tulemus
12 / 138,83
RK El Awrah ET
Kaire Kalm
CHIRONA (2016)
12 / 138,83
+
26
Brigitta Medvedski
Brigitta Medvedski
Viljandimaa RSK
RUTALI (2012, VP)
Tulemus
16 / 143,28
Viljandimaa RSK
RUTALI (2012, VP)
16 / 143,28
+
27
Kaira Kruusaauk
Kaira Kruusaauk
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Ellen Koidu
ADEELE (2015, SP)
Tulemus
17 / 179,69
Tartu Kalevi RK
Ellen Koidu
ADEELE (2015, SP)
17 / 179,69
+
Anna Veidemane (LAT)
Anna Veidemane (LAT)
LA ROCCA
Tulemus
elim
LA ROCCA
elim
+
Britten Pedaste
Britten Pedaste
Tartu Kalevi RK
ALEKOS CLERUS (2018)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
ALEKOS CLERUS (2018)
elim
+
Karina Viira
Karina Viira
Tartu Kalevi RK
VELLA (2012, SP)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
VELLA (2012, SP)
elim
+
Ketli Saks
Ketli Saks
Liivimaa RK
CHACCO-TWO (2009)
Tulemus
elim
Liivimaa RK
CHACCO-TWO (2009)
elim
+
Laura-Inessa Tamm
Laura-Inessa Tamm
Tartu Kalevi RK
TIMMU (2013, SP)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
TIMMU (2013, SP)
elim
+
Lisanna Petrov
Lisanna Petrov
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Norman Nõmmoja
ROSINANTE (2012)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
Norman Nõmmoja
ROSINANTE (2012)
elim
+
Lisette Emilie Kuum
Lisette Emilie Kuum
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Norman Nõmmoja
TUHAMÄE LUMI (2010)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
Norman Nõmmoja
TUHAMÄE LUMI (2010)
elim
+
Nora Juhanson
Nora Juhanson
Tartu Kalevi RK
VOODOO CHILE (2008)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
VOODOO CHILE (2008)
elim
+
Sandra Aader
Sandra Aader
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Norman Nõmmoja
ROM (2017, SP)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
Norman Nõmmoja
ROM (2017, SP)
elim
+
Sandra Sisask
Sandra Sisask
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
Tulemus
elim
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
elim
+
Taustatööd