Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Koolisõidus / Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus / Laste MV Koolisõidus

Aeg:
25.06.15 - 28.06.15
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Lisainfo

http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/info/tutvustus/

NB! Kehtib uus vaktsineerimise kord ja võistlusele registreerudes palun veenduge, et teil on kehtivad litsentsid ja ponidel kehtiv mõõtmine Ratsanetis.

Võistluse lehele
28.06.15 - Klass 36 | 130-135 cm | EMV Noored
Starte: 17
Võistluspaare: 17
Võistlejaid: 17
Hobuseid: 17
Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) 1
2
Treener(id):
Kristi Luha
VACANTOS (2002)
Tulemus: 2
Tartumaa RSK VACANTOS (2002) 2
3
Treener(id):
Ingrid Soomets
CUMBERLAND (2005)
Tulemus: 11
Vändra RSK CUMBERLAND (2005) 11
4
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tulemus: 13
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 13
5
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
AnettaVanessa Järg
PIRELLA (2005)
Tulemus: 14
Pärna RSK PIRELLA (2005) 14
6
Treener(id):
Sandra Liis Hääl
GAMIN S (2006)
Tulemus: 15
RK Ruila Tall GAMIN S (2006) 15
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Berit Põldoja
BÜCARO HP (2006)
Tulemus: 17
Tondi RSK BÜCARO HP (2006) 17
8
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: 19
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 19
9
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Britt Nigul
UPPERCUT (2002)
Tulemus: 21
Jakoch RSK UPPERCUT (2002) 21
10
Treener(id):
Triin Tammar
MOORION (2003)
Tulemus: 25
Niitvälja RSK MOORION (2003) 25
11
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 25
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Merilyn Isok
FAVORITE (2005)
Tulemus: elim
Tondi RSK FAVORITE (2005) elim
Treener(id):
Catlyn Resto
LONDON (2001)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK LONDON (2001) elim
Treener(id):
Susan Kaleta
DARWIN (2008)
Tulemus: elim
Viljandimaa RSK DARWIN (2008) elim
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Tulemus: katkestas
Vändra RSK ORPHEUS (2008) katkestas
Treener(id):
Helene Marie Rägo
VERSO DE LEE (2003)
Tulemus: katkestas
Liivimaa RK VERSO DE LEE (2003) katkestas
Treener(id):
Linda Randpere
SINEQUAMON (2008)
Tulemus: katkestas
RK Ruila Tall SINEQUAMON (2008) katkestas
Taustatööd