Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Koolisõidus / Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus / Laste MV Koolisõidus
Aeg:
25.06.15 - 28.06.15
Korraldaja(d):
ERL
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/info/tutvustus/

NB! Kehtib uus vaktsineerimise kord ja võistlusele registreerudes palun veenduge, et teil on kehtivad litsentsid ja ponidel kehtiv mõõtmine Ratsanetis.
26.06.15 - Klass 8 | Skeem L25 kür | MV II osavõistlus - Lapsed (12-16a)

Osalejaid: 13

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Carinee Ainola (2002)
HERR ILVES (2007, VP)
Niitvälja RSK HERR ILVES (2007, VP) 69,000% 69,000%
2
Treener(id):
Elisabeth Skjoldby (1999)
SAHIB (2009)
Viljandimaa RSK SAHIB (2009) 67,458% 67,458%
3
Treener(id):
Rose Marie Skjoldby (2002)
OUNCE OF GOLD (2003)
Viljandimaa RSK OUNCE OF GOLD (2003) 66,417% 66,417%
4
Treener(id):
Helena Kaal (2001)
CASSANDER (2010)
Viljandimaa RSK CASSANDER (2010) 65,000% 65,000%
5
Treener(id):
Maribel Tuiken (2000)
SIMNAS OX (2001)
Audruranna RSK SIMNAS OX (2001) 64,333% 64,333%
6
Treener(id):
Elisabeth Atamanski (2000)
WILLIAM (2005, VP)
Niitvälja RSK WILLIAM (2005, VP) 64,250% 64,250%
7
Treener(id):
Mari Talinurm (1999)
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 64,083% 64,083%
8
Treener(id):
Birgit Pihlak (2000)
RAIGO (2008, SP)
Saaremaa RSK RAIGO (2008, SP) 62,458% 62,458%
9
Treener(id):
Kätlin Nõgu (1999)
VOORE RUFUS (2006, SP)
Niitvälja RSK VOORE RUFUS (2006, SP) 62,208% 62,208%
10
Treener(id):
Karmen Sule (2001)
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK MORTIMER (1998, SP) 57,750% 57,750%
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Evelin Rattus (2000)
MIMII (2006, SP)
Tondi RSK MIMII (2006, SP) 56,833% 56,833%
12
Treener(id):
Meril Jerofejev (1999)
IRON (2004)
Audruranna RSK IRON (2004) 56,625% 56,625%
13
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
FARDA (2005)
Märjamaa SK FARDA (2005) 56,500% 56,500%