Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Arma kestvusratsutamine & Poniratsanike EMV
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
25
Starte:
25
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
25
Hobuseid:
25
Stardid päevade kaupa:
27.08.22, laupäev:
25
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Estreka
FINKA OX (2015, SP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
FINKA OX (2015, SP)
3
2
Anett Kereme
Anett Kereme
Estreka
TORMITUUL-ARMA (2016)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
TORMITUUL-ARMA (2016)
3
3
Anna Tamberg
Anna Tamberg
Pinifer ET
CUNNVÖR VH (2015)
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
,
Rita Randviir
Klass(id)
3
Pinifer ET
Grethe Aikevitsius
,
Rita Randviir
CUNNVÖR VH (2015)
3
4
Berit Valter
Berit Valter
Estreka
MIGHTY MOUSE (2010)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
MIGHTY MOUSE (2010)
3
5
Birgit Valter
Birgit Valter
Estreka
PEGASUS (2013, SP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
2
|
P
Estreka
Mare Kalme
PEGASUS (2013, SP)
2
|
P
6
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
OOFY (2008, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
|
P
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
OOFY (2008, SP)
2
|
P
7
Hanna Laura Leesme
Hanna Laura Leesme
RK El Awrah ET
MAHERAH (2017)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
MAHERAH (2017)
3
8
Ingrid Randviir
Ingrid Randviir
Pinifer ET
CHARLIE VH (2015, VP)
Treener(id):
Kristiina Pähn
,
Rita Randviir
Klass(id)
2
|
P
Pinifer ET
Kristiina Pähn
,
Rita Randviir
CHARLIE VH (2015, VP)
2
|
P
9
Iti Tikk
Iti Tikk
Kassari RM
PIRATE (2010)
Klass(id)
2
|
P
Kassari RM
PIRATE (2010)
2
|
P
10
Jasmiin Bogdanov
Jasmiin Bogdanov
FANTA (2012, VP)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
4
Kerttu Kutsar
FANTA (2012, VP)
4
11
Karola Sein
Karola Sein
Liivimaa RK
POWER (2013)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
POWER (2013)
3
12
Karoli Kanarbik
Karoli Kanarbik
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
|
P
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
2
|
P
13
Kristina Tammu
Kristina Tammu
Viru Ratsu
ZENNA (2006)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
4
Viru Ratsu
Kerttu Kutsar
ZENNA (2006)
4
14
Kärolin Roosioks
Kärolin Roosioks
Suuresti RSK
RIMFROST (2013, VP)
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
Klass(id)
2
|
P
Suuresti RSK
Grethe Aikevitsius
RIMFROST (2013, VP)
2
|
P
15
Liisa Mägi
Liisa Mägi
Estreka
ENERGIA (2013, VP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
ENERGIA (2013, VP)
3
16
Liispet Kilumets
Liispet Kilumets
Estreka
LEXY (2013)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
LEXY (2013)
3
17
Maarja Luberg
Maarja Luberg
RSK KRT
PÄIKE (2010)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
RSK KRT
Mare Kalme
PÄIKE (2010)
4
18
Margit Raudkivi
Margit Raudkivi
Pinifer ET
SUNITHA L3 (2011)
Klass(id)
3
Pinifer ET
SUNITHA L3 (2011)
3
19
Mariete Poolamets
Mariete Poolamets
RSK KRT
NABILE-ARMA OX (2016, SP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
RSK KRT
Mare Kalme
NABILE-ARMA OX (2016, SP)
4
20
Martin Schneider
Martin Schneider
Kassari RM
PERGASSON (2015, SP)
Klass(id)
2
|
P
Kassari RM
PERGASSON (2015, SP)
2
|
P
21
Mirell Sitsi
Mirell Sitsi
Viru Ratsu
FÄNN (2011)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
4
Viru Ratsu
Kerttu Kutsar
FÄNN (2011)
4
22
Mirete Morozova
Mirete Morozova
RK El Awrah ET
ZORRO (2010, SP)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
|
P
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
ZORRO (2010, SP)
2
|
P
23
Sille Kaupmees
Sille Kaupmees
Estreka
FIONA (2012)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
4
Estreka
Kerttu Kutsar
FIONA (2012)
4
24
Silvia Loorits
Silvia Loorits
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
|
P
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
2
|
P
25
Tanika Ojasild
Tanika Ojasild
Viru Ratsu
FIX (2010)
Treener(id):
Kerttu Kutsar
Klass(id)
4
Viru Ratsu
Kerttu Kutsar
FIX (2010)
4
Taustatööd