Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kuusiku Rännak
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
19
Starte:
19
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
19
Stardid päevade kaupa:
20.08.21, reede:
19
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Emili Ušakova
Emili Ušakova
TEMPU (2010, VP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
Stella Kuusemets
TEMPU (2010, VP)
2
2
Eveli Pärna
Eveli Pärna
EER
RAGAZZA (2011)
Klass(id)
1
EER
RAGAZZA (2011)
1
3
Greta Frosch
Greta Frosch
EER
VÜRTSMAN OX (2015)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
EER
Õnne Halliko
VÜRTSMAN OX (2015)
1
4
Iti Tikk
Iti Tikk
Kassari RM
PERMAN KASSARI (2016, VP)
Klass(id)
2
Kassari RM
PERMAN KASSARI (2016, VP)
2
5
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
SIMBAD OX (2017)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
SIMBAD OX (2017)
2
6
Kadri Ülevärva
Kadri Ülevärva
EER
MUFASA (2014)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
EER
Õnne Halliko
MUFASA (2014)
1
7
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
MALAJKA JR (2016)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
EER
Õnne Halliko
MALAJKA JR (2016)
1
8
Karoli Kanarbik
Karoli Kanarbik
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
1
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
1
9
Kelly Uluots
Kelly Uluots
Pinifer ET
OOFY (2008, SP)
Klass(id)
1
Pinifer ET
OOFY (2008, SP)
1
10
Kristelle Kullamäe
Kristelle Kullamäe
PONTIAK (2013)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
Stella Kuusemets
PONTIAK (2013)
2
11
Laura Hirvoja
Laura Hirvoja
Pinifer ET
ODILÉ (2008)
Treener(id):
Rita Randviir
Klass(id)
1
Pinifer ET
Rita Randviir
ODILÉ (2008)
1
12
Margaret Peremees
Margaret Peremees
Pinifer ET
EL SAHIR JR OX (2017)
Treener(id):
Rita Randviir
Klass(id)
2
Pinifer ET
Rita Randviir
EL SAHIR JR OX (2017)
2
13
Marii Helen Eek
Marii Helen Eek
Kassari RM
VON VÜRTSPETER (2006)
Klass(id)
1
Kassari RM
VON VÜRTSPETER (2006)
1
14
Marta Lena Pihlakas
Marta Lena Pihlakas
Tallinna RSK
AMISHU (2012)
Klass(id)
2
Tallinna RSK
AMISHU (2012)
2
15
Mia Maria Matsoo
Mia Maria Matsoo
SA Tallinna RK
MAHER OX (AT) (2013)
Klass(id)
2
SA Tallinna RK
MAHER OX (AT) (2013)
2
16
Raili Jõelaht
Raili Jõelaht
Märjamaa SK
NIBIRU (2014)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
1
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
NIBIRU (2014)
1
17
Rita Randviir
Rita Randviir
Pinifer ET
CHARDASH VH (2013)
Klass(id)
1
Pinifer ET
CHARDASH VH (2013)
1
18
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
Klass(id)
2
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
2
19
Tauri Tõnismäe
Tauri Tõnismäe
Kassari RM
LOOTUS (2015)
Klass(id)
1
Kassari RM
LOOTUS (2015)
1
Taustatööd