Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2021
/
Kildu Rännak I
/ 1 - Tulemused
Kildu Rännak I
Aeg:
04.07.21
Korraldaja(d):
Pinifer ET
Asukoht:
Kildu RK
Sekretär:
Rita Randviir
tel. 50 53 307, rita.randviir@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
04.07.21 - Klass 1 | Distants 40 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Starte:
14
Võistluspaare:
14
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
14
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
1
Tiina Kuusepuu
Tiina Kuusepuu
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Tulemus
17,22 / 02:19:20
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
17,22 / 02:19:20
2
Merily Järveots
Merily Järveots
EER
GLASTON (2012)
Tulemus
16,76 / 02:23:14
EER
GLASTON (2012)
16,76 / 02:23:14
3
Katrin Liiv
Katrin Liiv
Pinifer ET
Treener(id):
Õnne Halliko
POCAHONTAS OX (2012, SP)
Tulemus
16,51 / 02:25:20
Pinifer ET
Õnne Halliko
POCAHONTAS OX (2012, SP)
16,51 / 02:25:20
4
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
NILSSON OX (2006, SP)
Tulemus
15,28 / 02:37:02
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
NILSSON OX (2006, SP)
15,28 / 02:37:02
5
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
Tulemus
15,28 / 02:37:03
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
15,28 / 02:37:03
6
Johanna Teppan
Johanna Teppan
Pinifer ET
JAY CLAIM (2011)
Tulemus
15,18 / 02:38:08
Pinifer ET
JAY CLAIM (2011)
15,18 / 02:38:08
7
Anne Luik
Anne Luik
Hiiumaa RSK
X.Y.Z.GLADIATOR (2009)
Tulemus
15,16 / 02:38:20
Hiiumaa RSK
X.Y.Z.GLADIATOR (2009)
15,16 / 02:38:20
8
Kristiina Ernits
Kristiina Ernits
EER
RONDA (2014)
Tulemus
12,23 / 03:16:18
EER
RONDA (2014)
12,23 / 03:16:18
9
Elena Kõrgesaar
Elena Kõrgesaar
RK El Awrah ET
Treener(id):
Birgit Nurmik
ALMA (2007)
Tulemus
11,52 / 03:28:21
RK El Awrah ET
Birgit Nurmik
ALMA (2007)
11,52 / 03:28:21
10
Annika Siiboja
Annika Siiboja
RK El Awrah ET
Treener(id):
Birgit Nurmik
AL-KHAN (2012)
Tulemus
11,49 / 03:28:50
RK El Awrah ET
Birgit Nurmik
AL-KHAN (2012)
11,49 / 03:28:50
11
Anniki Kreek
Anniki Kreek
Pinifer ET
VÕLUR OX (2016)
Tulemus
11,48 / 03:29:02
Pinifer ET
VÕLUR OX (2016)
11,48 / 03:29:02
12
Maris Parmakson
Maris Parmakson
Liivimaa RK
JB ENCHANTER (2005)
Tulemus
11,48 / 03:29:03
Liivimaa RK
JB ENCHANTER (2005)
11,48 / 03:29:03
Veronika Meriküll
Veronika Meriküll
Pinifer ET
GRETI-GREY (2010)
Tulemus
V1 / SP
Pinifer ET
GRETI-GREY (2010)
V1 / SP
Garolin Asu
Garolin Asu
RK El Awrah ET
DANAE (2008)
Tulemus
V1 / SP
RK El Awrah ET
DANAE (2008)
V1 / SP
Taustatööd