Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ähijärve Endurance Ride 2021 & EMV seeniorid
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
36
Starte:
35
Ära jäänud starte:
1
Võistlejaid:
33
Hobuseid:
33
Stardid päevade kaupa:
29.05.21, laupäev:
35
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alice Allik
Alice Allik
RK El Awrah ET
FYNESTRA (2015)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
FYNESTRA (2015)
3
2
Anne Rohtla
Anne Rohtla
RK Ruila Tall
CEDRIK (2011)
Klass(id)
1
|
S
RK Ruila Tall
CEDRIK (2011)
1
|
S
3
Anneli Palmi
Anneli Palmi
EER
VÄLK (2011)
Klass(id)
4
EER
VÄLK (2011)
4
4
Annika Siiboja
Annika Siiboja
RK El Awrah ET
AL-KHAN (2012)
Klass(id)
4
RK El Awrah ET
AL-KHAN (2012)
4
5
Anniki Kreek
Anniki Kreek
Pinifer ET
VÕLUR OX (2016)
Klass(id)
4
Pinifer ET
VÕLUR OX (2016)
4
6
Brenda Prants
Brenda Prants
EER
ASSMAN (2010, SP)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
|
S
EER
Õnne Halliko
ASSMAN (2010, SP)
1
|
S
7
Egle Kalev
Egle Kalev
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
3
8
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
VIIKING (2006, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
4
9
Elena Kõrgesaar
Elena Kõrgesaar
RK El Awrah ET
ALMA (2007)
Klass(id)
4
RK El Awrah ET
ALMA (2007)
4
10
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
NAMIR (2015)
Klass(id)
2
Pinifer ET
NAMIR (2015)
2
11
Elina Papp
Elina Papp
Tartu Ratsakool
MIGHTY MOUSE (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MIGHTY MOUSE (2010)
4
12
Esti Viilup
Esti Viilup
RK El Awrah ET
SULTAN OX (2014)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
SULTAN OX (2014)
3
13
Eveli Pärna
Eveli Pärna
EER
RAGAZZA (2011)
Klass(id)
1
|
S
EER
RAGAZZA (2011)
1
|
S
14
Garolin Asu
Garolin Asu
RK El Awrah ET
DANAE (2008)
Klass(id)
4
RK El Awrah ET
DANAE (2008)
4
15
Heigo Rohtla
Heigo Rohtla
RK Ruila Tall
SOLARIS (2012)
Klass(id)
1
|
S
RK Ruila Tall
SOLARIS (2012)
1
|
S
16
Iti Tikk
Iti Tikk
Kassari RM
PIRATE (2010)
Klass(id)
2
Kassari RM
PIRATE (2010)
2
17
Ivar Veskus
Ivar Veskus
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
3
18
Kadri-Triin Kõoleht
Kadri-Triin Kõoleht
EER
NORTON (2015)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
EER
Õnne Halliko
NORTON (2015)
2
19
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
DRUID (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
|
S
EER
Õnne Halliko
DRUID (2011)
1
|
S
20
Katriin Kalle
Katriin Kalle
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012)
Klass(id)
1
|
S
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012)
1
|
S
21
Kelly Kalbre
Kelly Kalbre
EER
SULLER (2005)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
4
EER
Õnne Halliko
SULLER (2005)
4
22
Kelly Uluots
Kelly Uluots
Pinifer ET
OOFY (2008, SP)
Klass(id)
3
Pinifer ET
OOFY (2008, SP)
3
23
Kristel-Elis Siidra
Kristel-Elis Siidra
EER
ROXANNE (2007)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
4
EER
Õnne Halliko
ROXANNE (2007)
4
24
Kristiina Ernits
Kristiina Ernits
EER
DANTES (2012)
Klass(id)
4
EER
DANTES (2012)
4
25
Laura Sibul
Laura Sibul
EER
RONDA (2014)
Klass(id)
4
EER
RONDA (2014)
4
26
Lilian Schönberg
Lilian Schönberg
RK El Awrah ET
AMAL EL AWRAH OX (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
|
S
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
AMAL EL AWRAH OX (2011)
1
|
S
27
Mari Saar
Mari Saar
EER
PLEYON (2004)
Klass(id)
3
EER
PLEYON (2004)
3
28
Merilin Kalbre
Merilin Kalbre
EER
MIKU MY LOVE (2016)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
EER
Õnne Halliko
MIKU MY LOVE (2016)
3
29
Minna Kostianen (FIN)
Minna Kostianen (FIN)
AVIALIS OX
Klass(id)
2
AVIALIS OX
2
30
Nea Mickelsson (FIN)
Nea Mickelsson (FIN)
WIELKI JUHIZ OX
Klass(id)
2
WIELKI JUHIZ OX
2
31
Silvia Loorits
Silvia Loorits
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
4
32
Tauri Tõnismäe
Tauri Tõnismäe
Kassari RM
LIBERAAL (2014, SP)
Klass(id)
2
Kassari RM
LIBERAAL (2014, SP)
2
33
Tiina Kuusepuu
Tiina Kuusepuu
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Klass(id)
1
|
S
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
1
|
S
34
Triin Spitz
Triin Spitz
Viljandimaa RSK
KAMIRA (2008)
Klass(id)
4
Viljandimaa RSK
KAMIRA (2008)
4
35
Triinu Tiidus
Triinu Tiidus
Kassari RM
KOTKAS (2014)
Klass(id)
2
Kassari RM
KOTKAS (2014)
2
Taustatööd