Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2021
/
Ecu Sügis
/ 2 - Tulemused
Ecu Sügis
Aeg:
23.10.21
Korraldaja(d):
Nõo RK, Ecu Tallid
Asukoht:
Ecu Tallid
Sekretär:
Erene Vaher
tel. 52 89 462, erene139@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/44496
Lisainfo
Võistluse lehele
23.10.21 - Klass 2 Prix de Ratsane OÜ | Skeem ABC1 | Avatud
Starte:
19
Võistluspaare:
19
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
15
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
Tulemus
73,691%
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
73,691%
2
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
Treener(id):
Maria Kivisoo
HONSULIT (2015)
Tulemus
72,381%
Massu RK
Maria Kivisoo
HONSULIT (2015)
72,381%
3
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
LEOPARDO E (2016)
Tulemus
71,786%
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LEOPARDO E (2016)
71,786%
4
Vanessa Vagner
Vanessa Vagner
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
Tulemus
69,643%
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
69,643%
5
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
Treener(id):
Maria Kivisoo
ANDROMEDA (2008)
Tulemus
69,524%
Massu RK
Maria Kivisoo
ANDROMEDA (2008)
69,524%
6
Anett Purdeots
Anett Purdeots
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
Tulemus
69,405%
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
69,405%
7
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
Tulemus
68,215%
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
68,215%
8
Anethe Marran
Anethe Marran
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
Tulemus
68,214%
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
68,214%
9
Paula Sütt
Paula Sütt
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
BURBERRY 7 (2003)
Tulemus
67,262%
Nõo RK
Piret Hommuk
BURBERRY 7 (2003)
67,262%
10
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
VERDEN (2016)
Tulemus
67,024%
Audruranna RSK
VERDEN (2016)
67,024%
11
Liise Pau
Liise Pau
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
TARAPITA (2013, VP)
Tulemus
66,667%
Nõo RK
Piret Hommuk
TARAPITA (2013, VP)
66,667%
12
Kirke Vassiljev
Kirke Vassiljev
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
HERBERT (2007, SP)
Tulemus
66,429%
Nõo RK
Piret Hommuk
HERBERT (2007, SP)
66,429%
13
Kristi Vendt
Kristi Vendt
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
HERBERT (2007, SP)
Tulemus
65,953%
Nõo RK
Piret Hommuk
HERBERT (2007, SP)
65,953%
14
Agnethe Marran
Agnethe Marran
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
Tulemus
65,238%
Nõo RK
Kristina Sööt-Kabin
ADELINA (2016)
65,238%
15
Britten Pedaste
Britten Pedaste
Nõo RK
BAMERII (2008)
Tulemus
64,643%
Nõo RK
BAMERII (2008)
64,643%
16
Luisa Sütt
Luisa Sütt
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
FAUST (2007)
Tulemus
64,167%
Nõo RK
Piret Hommuk
FAUST (2007)
64,167%
17
Mia Maria Tomingas
Mia Maria Tomingas
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
FAUST (2007)
Tulemus
63,810%
Nõo RK
Piret Hommuk
FAUST (2007)
63,810%
18
Heti Väinsalu
Heti Väinsalu
Tartu Ratsakool
BAMERII (2008)
Tulemus
61,905%
Tartu Ratsakool
BAMERII (2008)
61,905%
Iris Tambets
Iris Tambets
Nõo RK
Treener(id):
Piret Hommuk
WINSOR (2003)
Tulemus
elim
Nõo RK
Piret Hommuk
WINSOR (2003)
elim
Taustatööd