Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Massu Sügis 2021 & EHS sarja IV etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
35
Starte:
55
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
30
Hobuseid:
33
Stardid päevade kaupa:
05.09.21, pühapäev:
55
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alisa Veepalu
Alisa Veepalu
Massu RK
CHANEL (2009)
Treener(id):
Maria Kivisoo
Klass(id)
1
Massu RK
Maria Kivisoo
CHANEL (2009)
1
2
Anni Liisi Lauk
Anni Liisi Lauk
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Klass(id)
1
|
2
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
1
|
2
3
Anni Liisi Lauk
Anni Liisi Lauk
Saaremaa RSK
REHTO (2007)
Klass(id)
1
|
2
Saaremaa RSK
REHTO (2007)
1
|
2
4
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
WILD WILTONS (2000)
Treener(id):
Maria Kivisoo
Klass(id)
1
|
2
Massu RK
Maria Kivisoo
WILD WILTONS (2000)
1
|
2
5
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saaremaa RSK
NABUCCO VON SEEDER (2016)
Klass(id)
2
|
3
Saaremaa RSK
NABUCCO VON SEEDER (2016)
2
|
3
6
Emma Tuvi
Emma Tuvi
Audruranna RSK
SUNDORFS REDINA-DOT (2012)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
4
Audruranna RSK
Krista Raidmets
SUNDORFS REDINA-DOT (2012)
4
7
Fausta Mäe-Monso
Fausta Mäe-Monso
EHS
ALDERMAN (2013)
Klass(id)
3
EHS
ALDERMAN (2013)
3
8
Getter Rool
Getter Rool
Järvamaa RSK
PANDERA (2012)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
1
|
2
Järvamaa RSK
Reet Jänes
PANDERA (2012)
1
|
2
9
Greete Kalmus
Greete Kalmus
Valgeranna RSK
PERLON (2007)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
Krista Raidmets
PERLON (2007)
2
|
3
10
Heidy Pruulsen
Heidy Pruulsen
WILLIAM (2005)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1
Ellen Vatsel
WILLIAM (2005)
1
11
Heleliis Loops
Heleliis Loops
Massu RK
ARTIUS (2013)
Klass(id)
2
Massu RK
ARTIUS (2013)
2
12
Helen Rajamets
Helen Rajamets
WILLIAM (2005)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1
Ellen Vatsel
WILLIAM (2005)
1
13
Helene Rebane
Helene Rebane
Valgeranna RSK
GRAMMONT (2008)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
Vilve Tammearu
GRAMMONT (2008)
2
|
3
14
Janetta Lahe
Janetta Lahe
Tondi RSK
LEROY MG (2017)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
1
|
2
Tondi RSK
Reet Kerro
LEROY MG (2017)
1
|
2
15
Jessica Christella Kulli
Jessica Christella Kulli
RESULLER (2015, SP)
Klass(id)
1
RESULLER (2015, SP)
1
16
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2
|
3
RK El Awrah ET
Reet Kerro
AMURAAŽ OX (2010)
2
|
3
17
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
DYLANO H (2008)
Klass(id)
1
|
2
Vändra RSK
DYLANO H (2008)
1
|
2
18
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
Klass(id)
1
Vändra RSK
PIN ROCK'S POPPIUS (2011)
1
19
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
MIDNIGHT MAGIC (2013, SP)
Klass(id)
2
Vändra RSK
MIDNIGHT MAGIC (2013, SP)
2
20
Kerli Kollom
Kerli Kollom
RESULLER (2015, SP)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1
Ellen Vatsel
RESULLER (2015, SP)
1
21
Ketrin Kärg
Ketrin Kärg
Vändra RSK
AMBUR (2015, SP)
Klass(id)
1
|
2
Vändra RSK
AMBUR (2015, SP)
1
|
2
22
Ketrin Kärg
Ketrin Kärg
Vändra RSK
VIRK-VIKSUR (2017)
Klass(id)
1
|
2
Vändra RSK
VIRK-VIKSUR (2017)
1
|
2
23
Kristin Tärn
Kristin Tärn
EHS
CARDIFF (2016)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
2
|
3
EHS
Krista Raidmets
CARDIFF (2016)
2
|
3
24
Kätlin Tuherm
Kätlin Tuherm
RK El Awrah ET
AALIYAH (2007)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Reet Kerro
AALIYAH (2007)
2
25
Laurel Leisna
Laurel Leisna
Niitvälja RSK
CALVIN J (2017, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
1
Niitvälja RSK
Merle Männik
CALVIN J (2017, SP)
1
26
Margot Kuld
Margot Kuld
Lahemaa HK
CAVALIER (2011)
Treener(id):
Kaire Kalm
Klass(id)
3
Lahemaa HK
Kaire Kalm
CAVALIER (2011)
3
27
Mari Väli
Mari Väli
Saare RK
TÄHEKE (2014, SP)
Treener(id):
Kristin Tärn
Klass(id)
1
|
2
Saare RK
Kristin Tärn
TÄHEKE (2014, SP)
1
|
2
28
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
CARIAD LAWREN (2014)
Klass(id)
2
|
3
Audruranna RSK
CARIAD LAWREN (2014)
2
|
3
29
Mariliis Nikkel
Mariliis Nikkel
RK El Awrah ET
VIRSIK (2009)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
1
|
2
RK El Awrah ET
Reet Jänes
VIRSIK (2009)
1
|
2
30
Reedik Kivisoo
Reedik Kivisoo
Saaremaa RSK
HONSULIT (2015)
Treener(id):
Maria Kivisoo
Klass(id)
1
|
2
Saaremaa RSK
Maria Kivisoo
HONSULIT (2015)
1
|
2
31
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
KENSINGTON TEXEL (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
2
|
3
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
KENSINGTON TEXEL (2015)
2
|
3
32
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
POWER EMELWERTH (2011, SP)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
2
|
3
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
POWER EMELWERTH (2011, SP)
2
|
3
33
Sandra Soomre
Sandra Soomre
Seeder Horses
RAKET (2008, SP)
Klass(id)
2
|
3
Seeder Horses
RAKET (2008, SP)
2
|
3
34
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
HARPER V (2017)
Treener(id):
Maria Kivisoo
Klass(id)
2
Massu RK
Maria Kivisoo
HARPER V (2017)
2
35
Viktoria Elisabeth Kepp
Viktoria Elisabeth Kepp
Massu RK
VOORE AMBRA (2009)
Klass(id)
1
Massu RK
VOORE AMBRA (2009)
1
Taustatööd