Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistlus

Nimi:
Veskimetsa Sügis 2020 - Havensi Ponikarikas 2020 IV etapp ja Mini Cup finaal / SMV poniratsanikud ja U25
Aeg:
28.11.20 - 29.11.20
Korraldaja(d):
Tallinna RSK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/39818
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo https://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/


Seoses COVID-19 levikuga:

1.  Võistluspaika lubatakse ainult võistluse korraldajad, osalejad ja osalejate taustajõud. Pealtvaatajad ei ole lubatud.

2.  Paneme sportlastele südamele, et kaasa võtta ainult hädavajalik personal, et kohapeal ei viibiks korraga üle 250 inimese.

3.  Võistluspaika saabuda võimalikult täpselt enda võistlusklassi ajaks ja lahkuda koheselt peale oma võistlemise lõppu või auhindade kätte saamist.

4.  Võistlusterritooriumi siseruumides on maski kandmine kohustuslik, v.a hobuse seljas viibivad ratsanikud, alla 12-aastased lapsed või juhul, kui on meditsiiniline või erivajadusest tulenev vastunäidustus maskikandmisele. Välitingimustes on mask rangelt soovituslik.

Korraldajal on õigus nõuda maski kandmist ja sellest keeldumise korral isik või isikud siseruumidest ära saata. Maske on võimalik kohapealt osta.

5.  Kõigil võistlusel viibijatel on kohustus hoida distantsi (2+2 reegel), vältida otsekontakte (kätlemine, kallistamine jne), suhtuda tõsiselt kätehügieeni ja muudesse hügieeni ning puhtust tagavatesse meetmetesse. Korraldaja tagab desinfitseerimisvahendite olemasolu ja kätepesu võimaluse.

6.  Haigusnähtudega isikutel on Veskimetsa Ratsakeskuse territooriumile sisenemine rangelt keelatud. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata.

Rohkem infot võimalike piirangute ning võistluse korraldusele seatud nõuete kohta leiate SIIT.

29.11.20 - Klass 7 | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 45

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
EMORA (2009)
Viru Ratsu EMORA (2009) 0 / 47,61 0 / 47,61
2
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Viru Ratsu LIBERTY D'ESTELLA (2004) 0 / 49,12 0 / 49,12
3
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 49,57 0 / 49,57
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Katariina Tomann
DEXTER (2008)
Tondi RSK Monica Pärno DEXTER (2008) 0 / 49,72 0 / 49,72
5
Klubi: Tondi RSK
Johanna Jürisson
NINETY-NINE (2012)
Tondi RSK Kristiina Pähn, Tiit Kivisild NINETY-NINE (2012) 0 / 50,01 0 / 50,01
6
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Grete Veske
BEAUTY STAR K Z (2012)
RSK KRT BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 50,54 0 / 50,54
7
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JALIDA END (2014)
Viru Ratsu JALIDA END (2014) 0 / 51,34 0 / 51,34
8
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 0 / 51,35 0 / 51,35
9
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) 0 / 51,37 0 / 51,37
10
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 0 / 52,76 0 / 52,76
11
Treener(id):
Anni Mägi
WEST PARK-S (2012)
Jahiratsu RSK WEST PARK-S (2012) 0 / 52,97 0 / 52,97
12
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Romi Emily Roomet
AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov AZTEC DE KOEKENHUYZE (2010) 0 / 53,20 0 / 53,20
13
Treener(id):
Catlin Vatsel
JOIE LE VIVRE (2014)
RK Ruila Tall JOIE LE VIVRE (2014) 0 / 53,73 0 / 53,73
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
PORSCHE (2015)
RSK KRT PORSCHE (2015) 0 / 55,47 0 / 55,47
15
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
JAZZ (2014)
RSK KRT JAZZ (2014) 0 / 56,10 0 / 56,10
16
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK LAGARTO (2013) 0 / 56,58 0 / 56,58
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
CATTREPEL GO (2013)
Tondi RSK Monica Pärno CATTREPEL GO (2013) 0 / 57,56 0 / 57,56
18
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLY (2011)
RSK FenEst Equestrian CHARLY (2011) 0 / 58,65 0 / 58,65
19
Treener(id): Andres Treve
Ketlin Ramjalg
SCENLITO V./D. HUNTERS (2014)
RK Ruila Tall Andres Treve SCENLITO V./D. HUNTERS (2014) 0 / 58,78 0 / 58,78
20
Treener(id): Heiki Vatsel
Eliise Rannula
EXTREME (2013)
Tallinna RSK Heiki Vatsel EXTREME (2013) 0 / 59,34 0 / 59,34
21
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) 0 / 59,74 0 / 59,74
22
Treener(id):
Stella Brett Mesila
GIDION B (2011)
Märjamaa SK GIDION B (2011) 0 / 59,88 0 / 59,88
23
Treener(id):
Stella Brett Mesila
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK NONSENS K (2006) 0 / 61,02 0 / 61,02
24
Treener(id):
Ivo Ots
CANDOUR ESQUI (2013)
RSK FenEst Equestrian CANDOUR ESQUI (2013) 0 / 61,12 0 / 61,12
25
Treener(id):
Kullo Kender
CONTENDO (2015)
RK Ruila Tall CONTENDO (2015) 0 / 62,64 0 / 62,64
26
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
LATVIS (2011)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet LATVIS (2011) 4 / 47,23 4 / 47,23
27
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 4 / 48,17 4 / 48,17
28
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel
HAPPYGIRL G (2012)
Viru Ratsu HAPPYGIRL G (2012) 4 / 50,23 4 / 50,23
29
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
PRONTO VAN DE MALTAHOEVE (2015)
Viru Ratsu PRONTO VAN DE MALTAHOEVE (2015) 4 / 50,95 4 / 50,95
30
Treener(id): Pille Pajulaid, Pille Elson
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
Tallinna RSK Pille Pajulaid, Pille Elson CHELSY V (2014) 4 / 52,34 4 / 52,34
31
Treener(id):
Helena Ringo
KAID (2010)
Audruranna RSK KAID (2010) 4 / 52,88 4 / 52,88
32
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Mia-Marleen Lanno
BRENNET (2013)
Tondi RSK Aldo Kanepi BRENNET (2013) 4 / 53,61 4 / 53,61
33
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
Pinifer ET OBERON (2009) 4 / 54,66 4 / 54,66
34
Treener(id):
Anni Mägi
DESIREE AM Z (2014)
Jahiratsu RSK DESIREE AM Z (2014) 4 / 54,88 4 / 54,88
35
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver ORHIDEE (2008) 4 / 55,07 4 / 55,07
36
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
BE HAPPY (2013)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet BE HAPPY (2013) 4 / 55,52 4 / 55,52
37
Treener(id): Kristjan Sinikas
Johann Zeiger
ROKADE (2011)
RK Ruila Tall Kristjan Sinikas ROKADE (2011) 4 / 59,56 4 / 59,56
38
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014) 4 / 60,30 4 / 60,30
39
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
SCAUP CHISINAU (2013)
Tondi RSK SCAUP CHISINAU (2013) 4 / 64,64 4 / 64,64
40
Treener(id): Anni Mägi
Keidi Kask
QUICK VICTORY (2013)
Vändra RSK Anni Mägi QUICK VICTORY (2013) 8 / 49,48 8 / 49,48
41
Klubi: Kildu RSK
Treener(id):
Lisette Eylandt
VERMUT II (2010, SP)
Kildu RSK VERMUT II (2010, SP) 8 / 52,48 8 / 52,48
42
Paula-Rebeca Pakkanen
HENDRINA (2012)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver HENDRINA (2012) 8 / 54,53 8 / 54,53
43
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk
JACK (2014)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACK (2014) 8 / 62,48 8 / 62,48
44
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
AVENSIS (2012)
Jahiratsu RSK Anni Mägi AVENSIS (2012) 9 / 70,25 9 / 70,25
45
Treener(id): Monica Pärno
Merilin Palts
SUNSHINE HL (2015)
Audruranna RSK Monica Pärno SUNSHINE HL (2015) 12 / 84,18 12 / 84,18