Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Türi Valla Karikas / EHS sarja Finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
48
Starte:
64
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
44
Hobuseid:
43
Stardid päevade kaupa:
12.09.20, laupäev:
64
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adele Mesikäpp
Adele Mesikäpp
RK El Awrah ET
ATMOS (2011)
Klass(id)
5
RK El Awrah ET
ATMOS (2011)
5
2
Anette Meri
Anette Meri
Vändra RSK
ARANCIA (2010)
Treener(id):
Maie Kukk
Klass(id)
2
|
3
Vändra RSK
Maie Kukk
ARANCIA (2010)
2
|
3
3
Anne Tipp
Anne Tipp
Liivimaa RK
GROSS (2014)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
2
|
4
Liivimaa RK
Maris Kartau
GROSS (2014)
2
|
4
4
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
Viru Ratsu
MANGO (2006, MP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
4
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
MANGO (2006, MP)
4
5
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
VISKI (2014)
Klass(id)
1
|
3
Massu RK
VISKI (2014)
1
|
3
6
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1
7
Emiilie Kalde
Emiilie Kalde
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1
8
Emilia Uustalu
Emilia Uustalu
Viru Ratsu
VENCEDOR (2007)
Treener(id):
Annika Õkva
Klass(id)
2
|
4
Viru Ratsu
Annika Õkva
VENCEDOR (2007)
2
|
4
9
Fausta Mäe-Monso
Fausta Mäe-Monso
EHS
ALDERMAN (2013)
Treener(id):
Krista Raidmets
,
Maila Kukk
Klass(id)
3
|
5
EHS
Krista Raidmets
,
Maila Kukk
ALDERMAN (2013)
3
|
5
10
Getter Rool
Getter Rool
Järvamaa RSK
AVESOLA (2006)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
1
Järvamaa RSK
Reet Jänes
AVESOLA (2006)
1
11
Greete Kalmus
Greete Kalmus
Pärnumaa RSK
PERLON (2007)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Vilve Tammearu
PERLON (2007)
3
|
4
12
Grete Laeks
Grete Laeks
Viru Ratsu
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
1
13
Hanna Janet Oja
Hanna Janet Oja
EVER (2013, VP)
Klass(id)
3
EVER (2013, VP)
3
14
Helene Rebane
Helene Rebane
Valgeranna RSK
GRAMMONT (2008)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
Vilve Tammearu
GRAMMONT (2008)
3
|
4
15
Helle Kilk
Helle Kilk
Vändra RSK
ZEUS (2015)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
4
Vändra RSK
Reet Jänes
ZEUS (2015)
4
16
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Viru Ratsu
JORAM (2015, VP)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
JORAM (2015, VP)
2
17
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Viru Ratsu
PIPAR (2011)
Klass(id)
3
|
5
Viru Ratsu
PIPAR (2011)
3
|
5
18
Kerttu Kutsar
Kerttu Kutsar
Viru Ratsu
BACH (2013)
Klass(id)
3
|
4
Viru Ratsu
BACH (2013)
3
|
4
19
Kirke Ehandi
Kirke Ehandi
SUMMER WINE (2008)
Klass(id)
1
SUMMER WINE (2008)
1
20
Kristiina Järvik
Kristiina Järvik
Niitvälja RSK
PRIMADONNA (2013, VP)
Treener(id):
Anni Kaljund
Klass(id)
2
Niitvälja RSK
Anni Kaljund
PRIMADONNA (2013, VP)
2
21
Kristiina Järvik
Kristiina Järvik
Niitvälja RSK
LORD CASTLEMAINE (2012, SP)
Treener(id):
Anni Kaljund
Klass(id)
2
Niitvälja RSK
Anni Kaljund
LORD CASTLEMAINE (2012, SP)
2
22
Kristin Kaasik
Kristin Kaasik
Tondi RSK
ELDORADO (2012)
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
ELDORADO (2012)
2
|
3
23
Kristina Lagrekül
Kristina Lagrekül
Viljandimaa RSK
CHARLESTON TT (2012)
Klass(id)
2
Viljandimaa RSK
CHARLESTON TT (2012)
2
24
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Klass(id)
5
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
5
25
Kärt Ehandi
Kärt Ehandi
SUMMER WINE (2008)
Klass(id)
1
SUMMER WINE (2008)
1
26
Kätriin Kangro
Kätriin Kangro
RK El Awrah ET
ARIESSA (2013)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
Reet Jänes
ARIESSA (2013)
1
27
Liina Härma
Liina Härma
Märjamaa SK
EHKUR (2012)
Klass(id)
3
Märjamaa SK
EHKUR (2012)
3
28
Liinu Vaan
Liinu Vaan
EHS
CAFFEE (2016)
Klass(id)
2
EHS
CAFFEE (2016)
2
29
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
4
|
5
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
4
|
5
30
Loore Laeks
Loore Laeks
Viru Ratsu
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
1
31
Maarja Malm
Maarja Malm
Viru Ratsu
NEW HILL ALLINA (2015)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
|
4
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
NEW HILL ALLINA (2015)
2
|
4
32
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
CAFFEE (2016)
Klass(id)
3
Audruranna RSK
CAFFEE (2016)
3
33
Marii-Heleen Raidmets
Marii-Heleen Raidmets
Audruranna RSK
TEN (2014)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
5
Audruranna RSK
Krista Raidmets
TEN (2014)
3
|
5
34
Marii-Heleen Raidmets
Marii-Heleen Raidmets
Audruranna RSK
ARTS (2016)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
Audruranna RSK
Krista Raidmets
ARTS (2016)
3
35
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
Klass(id)
5
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
5
36
Martha Jušin
Martha Jušin
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
1
37
Mia Jullinen
Mia Jullinen
Viru Ratsu
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
1
38
Nete Liis Kapral
Nete Liis Kapral
Vändra RSK
MC GOOD BOY (2013)
Treener(id):
Maila Kukk
Klass(id)
2
Vändra RSK
Maila Kukk
MC GOOD BOY (2013)
2
39
Reet Jänes
Reet Jänes
RK El Awrah ET
FUERO (2012)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
FUERO (2012)
3
40
Regne Lembke
Regne Lembke
RK El Awrah ET
LUCIANO (2013, VP)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Reet Kerro
LUCIANO (2013, VP)
2
41
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
KALIBER DP (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
KALIBER DP (2015)
3
42
Rita Parts
Rita Parts
EHS
MADONNA (2007)
Treener(id):
Marika Vunder
Klass(id)
3
EHS
Marika Vunder
MADONNA (2007)
3
43
Sarah Peterson
Sarah Peterson
Massu RK
LÜÜRIKA (2014)
Klass(id)
1
|
3
Massu RK
LÜÜRIKA (2014)
1
|
3
44
Sofi Kurvits
Sofi Kurvits
Tartu Ratsakool
ANELLA (2011, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ANELLA (2011, SP)
1
45
Steivi Ambo
Steivi Ambo
Vändra RSK
VIRGILIA (2015)
Klass(id)
3
Vändra RSK
VIRGILIA (2015)
3
46
Steivi Ambo
Steivi Ambo
Vändra RSK
VIABELLA (2015)
Klass(id)
3
Vändra RSK
VIABELLA (2015)
3
47
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
ROXETTE (2012)
Klass(id)
3
|
5
Massu RK
ROXETTE (2012)
3
|
5
48
Vivian Rull
Vivian Rull
Pärnumaa RSK
JASIM EL AWRAH OX (2011)
Klass(id)
2
|
3
Pärnumaa RSK
JASIM EL AWRAH OX (2011)
2
|
3
Taustatööd