Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Liivimaa RK koolisõiduvõistlus, Tartu Linna MV koolisõidus, Tartumaa Meistrid 2019 V etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
34
Starte:
52
Ära jäänud starte:
4
Võistlejaid:
28
Hobuseid:
28
Stardid päevade kaupa:
08.06.19, laupäev:
52
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Annamaria Kupper
Annamaria Kupper
Liivimaa RK
WOLFGANG S (2005)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Siret Saks
WOLFGANG S (2005)
1
|
2
2
Anne Tipp
Anne Tipp
Tartu Ratsakool
GROSS (2014)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
1
|
2
Tartu Ratsakool
Maris Kartau
GROSS (2014)
1
|
2
3
Eleriin Kurs
Eleriin Kurs
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
2
|
3
4
Ellen Uus
Ellen Uus
Liivimaa RK
WIPLALA S (1998)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Terje Saks
WIPLALA S (1998)
2
|
3
5
Emily Saaremaa
Emily Saaremaa
Liivimaa RK
A MILLY (2012)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
A MILLY (2012)
1
6
Emma Maria Lepmets
Emma Maria Lepmets
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
7
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartu Kalevi RK
KNUDSMARK'S RUBIN (2005)
Klass(id)
3
|
5
Tartu Kalevi RK
KNUDSMARK'S RUBIN (2005)
3
|
5
8
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
1
|
2
9
Gretlyn Koppel
Gretlyn Koppel
Nõo RK
ALLY NIGHTINGALE (2014)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
ALLY NIGHTINGALE (2014)
1
|
2
10
Juula Reinumägi
Juula Reinumägi
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
Klass(id)
3
|
5
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
3
|
5
11
Juula Reinumägi
Juula Reinumägi
Tartumaa RSK
CZARUK (2005)
Klass(id)
3
|
5
Tartumaa RSK
CZARUK (2005)
3
|
5
12
Kai-Ly Kalda
Kai-Ly Kalda
Nõo RK
CHA-CHA (2007)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
CHA-CHA (2007)
1
|
2
13
Kerli Mõtus
Kerli Mõtus
Liivimaa RK
OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Siret Saks
OMELISSA S (2006)
1
14
Kerli Mõtus
Kerli Mõtus
Liivimaa RK
OLIGARH S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
OLIGARH S (2006)
2
|
3
15
Kristi Vendt
Kristi Vendt
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1
16
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
Klass(id)
2
Pärna RSK
COMPLIMENT (2013)
2
17
Kätlin Punnek
Kätlin Punnek
Nõo RK
LEXUS (2009)
Klass(id)
5
Nõo RK
LEXUS (2009)
5
18
Laura Karolina Gradickaite
Laura Karolina Gradickaite
Tartu Kalevi RK
COCCINELLE (2012)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
|
2
Tartu Kalevi RK
Piret Hommuk
COCCINELLE (2012)
1
|
2
19
Liisa Puusepp
Liisa Puusepp
Liivimaa RK
OIDIPUS S (2002)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Terje Saks
OIDIPUS S (2002)
2
|
3
20
Luisa Sütt
Luisa Sütt
Tartu Ratsakool
LAFERME (2011, SP)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
LAFERME (2011, SP)
1
21
Marta Liisa Puistaja
Marta Liisa Puistaja
Nõo RK
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
3
|
5
Nõo RK
FANTA FE LIISA (2005)
3
|
5
22
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
B COOPER (2011)
Klass(id)
3
|
5
Viljandimaa RSK
B COOPER (2011)
3
|
5
23
Monika Suskevics
Monika Suskevics
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Merike Markus
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Merike Markus
ANSIP (2010)
1
24
Oskar Muul
Oskar Muul
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
ANSIP (2010)
1
25
Pilletriin Peterson
Pilletriin Peterson
Liivimaa RK
OSKAR S (2011)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Siret Saks
OSKAR S (2011)
1
|
2
26
Silvia Sula
Silvia Sula
Nõo RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
2
|
3
27
Siret Saks
Siret Saks
Liivimaa RK
OURSON VAN T&L (2014)
Klass(id)
3
|
5
Liivimaa RK
OURSON VAN T&L (2014)
3
|
5
28
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
ALI BEY (2011)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
ALI BEY (2011)
2
|
3
29
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
GOTJE (2012)
Klass(id)
3
|
5
Liivimaa RK
GOTJE (2012)
3
|
5
30
Tiia Tallo
Tiia Tallo
Liivimaa RK
OSMAN S (2007)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
OSMAN S (2007)
2
|
3
31
Vladimir Kazakov
Vladimir Kazakov
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
Taustatööd