Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 Finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
24
Starte:
27
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
19
Stardid päevade kaupa:
21.04.18, laupäev:
27
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anita Raag
Anita Raag
Märjamaa SK
LONDA (2000)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
Klass(id)
2
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
LONDA (2000)
2
2
Carmen Peussa
Carmen Peussa
Märjamaa SK
CALEGRA (2012)
Klass(id)
1a
Märjamaa SK
CALEGRA (2012)
1a
3
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
ROYAL HARRI (2007)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
2
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
2
4
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saare RK
MON TER (2012, SP)
Klass(id)
1b
Saare RK
MON TER (2012, SP)
1b
5
Eva-Lota Eespakk
Eva-Lota Eespakk
Hiiumaa RSK
GROY (2002)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GROY (2002)
1a
6
Hanna Aasma
Hanna Aasma
Hiiumaa RSK
MOOSES (2005)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1b
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
MOOSES (2005)
1b
7
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
MURPHY (2014)
Klass(id)
1a
Saare RK
MURPHY (2014)
1a
8
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
OLLI ROYAL (2013)
Klass(id)
1a
|
2
Saare RK
OLLI ROYAL (2013)
1a
|
2
9
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
Klass(id)
1a
|
2
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
1a
|
2
10
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
ROYAL BUTTERFLY (2013)
Klass(id)
2
Saare RK
ROYAL BUTTERFLY (2013)
2
11
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
Klass(id)
2
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
2
12
Kairi Kokkota
Kairi Kokkota
Hiiumaa RSK
MOOSES (2005)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1b
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
MOOSES (2005)
1b
13
Klaarika Küttim
Klaarika Küttim
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
1a
14
Kristella Küttim
Kristella Küttim
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
APRIL (2001)
1a
15
Kristiina Raudnagel
Kristiina Raudnagel
Märjamaa SK
CALEGRA (2012)
Klass(id)
1a
Märjamaa SK
CALEGRA (2012)
1a
16
Kristiina Raudnagel
Kristiina Raudnagel
Märjamaa SK
KWIATEK (2007)
Klass(id)
2
Märjamaa SK
KWIATEK (2007)
2
17
Liisi Sillat
Liisi Sillat
Märjamaa SK
PORTOS (2000)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
Klass(id)
2
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
PORTOS (2000)
2
18
Lily Marlen
Lily Marlen
Hiiumaa RSK
ALPACINO (2009)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
2
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ALPACINO (2009)
2
19
Maria Johanna Kaskor
Maria Johanna Kaskor
Hiiumaa RSK
GROY (2002)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GROY (2002)
1a
20
Merili Suuster
Merili Suuster
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
APRIL (2001)
1a
21
Rebecca Riomar
Rebecca Riomar
Märjamaa SK
VILTE (2008)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
Klass(id)
1a
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
VILTE (2008)
1a
22
Riin Suuster
Riin Suuster
Saare RK
ALHAURIN (2008)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1a
|
2
Saare RK
Ellen Vatsel
ALHAURIN (2008)
1a
|
2
23
Sandra Laur
Sandra Laur
Hiiumaa RSK
ERIKSON (2006, SP)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
2
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ERIKSON (2006, SP)
2
24
Viktooria Vesingi
Viktooria Vesingi
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1a
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
GOLD ZAYRON (2010)
1a
Taustatööd