Masterlist
Jrk Võistleja Klubi Treener Hobune 04.03.2018
1 Anita Raag (2002) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel RUUDI-RUU (2010) 2
2 Anita Raag (2002) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LONDA (2000) 2
3 Anna Maria Tamberg (2004) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 2
4 Annabel Aruksaar (2008) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SYLVESTER (2009, VP<130) 1b
5 Carmen Peussa Märjamaa SK CALEGRA (2012) 1a
6 Carmen Peussa Märjamaa SK CORDA (2013) 1a
7 Elisabeth Toomela (2005) MAUR (1999, SP) 1b
8 Emeli Pikner (2004) Saare RK MON TER (2012, SP) 1b
9 Getter Tartu (2000) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann APRIL (2001) 1a
10 Grete Kruusma (2003) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ONELLI (2010, VP) 1b
11 Hanna Aasma (2005) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ARABELLA (2008) 1a
12 Hanna Brigitta Heinlaid Märjamaa SK LANDORA (2011) 2
13 Helina Täht Saare RK ALBERGO AMEXO (2007) 1c | 2
14 Helina Täht Saare RK PÄRN (1998) 2
15 Jaagup Kallas Saare RK ROYAL BUTTERFLY (2013) 2
16 Jaagup Kallas Saare RK MURPHY (2014, SP) 1a | 2
17 Kaili Elis Ige (2004) RSK KRT OFELIA (2009, SP) 1a
18 Kairi Kokkota (2004) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ARABELLA (2008) 1a
19 Kertu Närep (2007) Niitvälja RSK Ellen Vatsel SINILIND (2008, VP) 1b
20 Kippen Närep (2004) Märjamaa SK LUKA (2008, VP) 1b | 2
21 Klaarika Küttim (2004) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GOLD ZAYRON (2010) 1a
22 Kristella Küttim (2000) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann APRIL (2001) 1a
23 Kristiina Klaassen (2002) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MONOS QUE (2012, VP) 1b
24 Kristiina Raudnagel Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012) 2
25 Kristiina Raudnagel Märjamaa SK KWIATEK (2007) 2
26 Laura Trull RSK KRT ORHIDEE (2008) 2
27 Liisi Sillat (2002) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PORTOS (2000) 2
28 Liisi Sillat (2002) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel RUUDI-RUU (2010) 2
29 Margit Lindre Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005) 2
30 Marisa McCourt (2005) Saare RK VALLI (2011, VP) 1b
31 Merily Peterson (2004) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PIRATE (2010, SP) 1b
32 Moona Maria Ernets (2003) Märjamaa SK RAPUNTCEL (2011, SP) 1b
33 Rebecca Riomar (2004) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VILTE (2008) 1a
34 Rebecca Riomar (2004) Märjamaa SK PIRATE (2010, SP) 1a
35 Riin Suuster (2003) Saare RK CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008) 1a | 2
36 Roosmarii Roost (2007) Märjamaa SK SYLVESTER (2009, VP<130) 1b
37 Sandra Laur (2003) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ERIKSON (2006, SP) 2
38 Sandra Soomre RSK KRT RAKET (2008, SP) 2
39 Signe Malmberg Tondi RSK PRIMAVERA (2006) 1c
40 Siret Malmberg Märjamaa SK PRIMAVERA (2006) 2
41 Stella Brett Mesila (1999) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LANDORA (2011) 2
42 Stella Brett Mesila (1999) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel CALEGRA (2012) 2
43 Stella Brett Mesila (1999) Märjamaa SK Kristiina Raudnagel CORDA (2013) 2
44 Viktooria Vesingi (2004) Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GOLD ZAYRON (2010) 1a
Võistluspaare:
44
Starte:
36
Ära jäänud starte:
12
Võistlejaid:
27
Hobuseid:
26