Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ecu Sügis
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
61
Starte:
88
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
54
Hobuseid:
51
Stardid päevade kaupa:
13.09.14, laupäev:
88
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Adeli Pitilimov
Adeli Pitilimov
Nõo RK
OXANA (2005)
Klass(id)
2
Nõo RK
OXANA (2005)
2
2
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
1
|
2
3
Andres Zirk
Andres Zirk
Nõo RK
CAPE MAY (2010)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
CAPE MAY (2010)
1
|
2
4
Andres Zirk
Andres Zirk
Nõo RK
VARGA (2009)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
VARGA (2009)
1
|
2
5
Anette Huum
Anette Huum
EPICUROS (1995)
Klass(id)
2
EPICUROS (1995)
2
6
Anette Zukker
Anette Zukker
Nõo RK
VARIISA (2005)
Klass(id)
2
Nõo RK
VARIISA (2005)
2
7
Anita-Maria Ratushnaja
Anita-Maria Ratushnaja
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
1
FANTA FE LIISA (2005)
1
8
Anna Talas
Anna Talas
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
1
FANTA FE LIISA (2005)
1
9
Annika Lehtmets
Annika Lehtmets
Viru Ratsu
VICTORIA (2006)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
VICTORIA (2006)
1
10
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Pärnumaa RSK
SPIRIT (2008)
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
SPIRIT (2008)
3
|
4
11
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Pärnumaa RSK
TENOR (2009)
Klass(id)
4
Pärnumaa RSK
TENOR (2009)
4
12
Anu Lomp
Anu Lomp
Pärna RSK
FAIRY PRINCESS (2009)
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
FAIRY PRINCESS (2009)
1
|
2
13
Ariel Hiir
Ariel Hiir
Nõo RK
BEG (2006)
Klass(id)
2
Nõo RK
BEG (2006)
2
14
Brit Truuts
Brit Truuts
Liivimaa RK
RELIIKVIA (2009)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
RELIIKVIA (2009)
2
|
3
15
Cristella Treial
Cristella Treial
PREILI (1996)
Klass(id)
1
PREILI (1996)
1
16
Deily Aul
Deily Aul
Liivimaa RK
HERAKLES (2001)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
HERAKLES (2001)
3
17
Eike-Kirke Kivistik
Eike-Kirke Kivistik
Viljandimaa RSK
CARINA (2000)
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
CARINA (2000)
2
|
3
18
Elina Mark
Elina Mark
Liivimaa RK
CAST-IRON (2005)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
CAST-IRON (2005)
3
|
4
19
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
Klass(id)
2
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
2
20
Helene Proover
Helene Proover
Viru Ratsu
VICTORIA (2006)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
VICTORIA (2006)
1
21
Helina Kalev
Helina Kalev
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
3
|
4
22
Kaisa Hurt
Kaisa Hurt
PIITA (2004)
Klass(id)
2
PIITA (2004)
2
23
Kajali Pahker
Kajali Pahker
RSK KRT
WALDFEE (2009)
Klass(id)
1
|
2
RSK KRT
WALDFEE (2009)
1
|
2
24
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
BAMERII (2008)
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
BAMERII (2008)
3
|
4
25
Katrin Nõmmiksaar
Katrin Nõmmiksaar
Liivimaa RK
VIRGINIA (2004)
Klass(id)
3
Liivimaa RK
VIRGINIA (2004)
3
26
Kea Kiiver
Kea Kiiver
EPICUROS (1995)
Klass(id)
2
EPICUROS (1995)
2
27
Kea Mäesepp
Kea Mäesepp
Liivimaa RK
GRENADA IBERIA (2000)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
GRENADA IBERIA (2000)
3
|
4
28
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
1
29
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
2
|
3
30
Koit Peters
Koit Peters
Viljandimaa RSK
CASSINO (2007)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
CASSINO (2007)
3
|
4
31
Kristiin Kesamaa
Kristiin Kesamaa
Liivimaa RK
SUNSHINE (2008)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
SUNSHINE (2008)
2
|
3
32
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Nõo RK
TURBO (2007)
Klass(id)
2
Nõo RK
TURBO (2007)
2
33
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Nõo RK
BACARDI RAZZ (2008)
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
BACARDI RAZZ (2008)
2
|
3
34
Kristin Pärnsalu
Kristin Pärnsalu
TOHTRI EEDI (2006)
Klass(id)
1
TOHTRI EEDI (2006)
1
35
Kristin Tärn
Kristin Tärn
Avante
FAKIIR (2006)
Klass(id)
2
|
3
Avante
FAKIIR (2006)
2
|
3
36
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
VARIISA (2005)
Klass(id)
2
Nõo RK
VARIISA (2005)
2
37
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
ROSE (2006)
Klass(id)
2
Nõo RK
ROSE (2006)
2
38
Kätlin Punnek
Kätlin Punnek
Nõo RK
TURBO (2007)
Klass(id)
2
Nõo RK
TURBO (2007)
2
39
Kätriin Valvik
Kätriin Valvik
Nõo RK
CLINTON (2003)
Klass(id)
1
Nõo RK
CLINTON (2003)
1
40
Loora Viljasaar
Loora Viljasaar
PREILI (1996)
Klass(id)
1
PREILI (1996)
1
41
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
3
|
4
42
Margit Rändur
Margit Rändur
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
2
|
3
43
Maria Tsyrulnikova
Maria Tsyrulnikova
Liivimaa RK
ARHIMEDES (2008)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
ARHIMEDES (2008)
1
|
2
44
Maria Tsyrulnikova
Maria Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
Klass(id)
4
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
4
45
Mariaana Ilves
Mariaana Ilves
Viru Ratsu
REKORD (2008)
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
REKORD (2008)
2
|
3
46
Mariaana Ilves
Mariaana Ilves
Viru Ratsu
RADUGA (2006)
Klass(id)
4
Viru Ratsu
RADUGA (2006)
4
47
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
FREEDOM (2010)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
FREEDOM (2010)
3
|
4
48
Merilin Luik
Merilin Luik
LAHE (2001)
Klass(id)
1
|
2
LAHE (2001)
1
|
2
49
Miia Varula
Miia Varula
Viljandimaa RSK
CLARISSA (2004)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
CLARISSA (2004)
3
|
4
50
Mirell Luts
Mirell Luts
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
1
51
Priit Perv
Priit Perv
Nõo RK
CABALLOS LEONARDO (1998)
Klass(id)
1
Nõo RK
CABALLOS LEONARDO (1998)
1
52
Reelika Lipp
Reelika Lipp
Viru Ratsu
FUKSA (2004)
Klass(id)
3
Viru Ratsu
FUKSA (2004)
3
53
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Nõo RK
AGAR (2004)
Klass(id)
1
Nõo RK
AGAR (2004)
1
54
Sigrid Lelumees
Sigrid Lelumees
PIITA (2004)
Klass(id)
2
PIITA (2004)
2
55
Siret Saks
Siret Saks
Liivimaa RK
FANTA S (2009)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
FANTA S (2009)
1
|
2
56
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
2
57
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
VERSON (2004)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
VERSON (2004)
3
|
4
58
Sophia Luisa Aland
Sophia Luisa Aland
Nõo RK
HERBERT (2007)
Klass(id)
2
Nõo RK
HERBERT (2007)
2
59
Tiina Hlevnjuk
Tiina Hlevnjuk
Nõo RK
ROBERTA (2008)
Klass(id)
3
|
4
Nõo RK
ROBERTA (2008)
3
|
4
60
Urmas Kõrgvee
Urmas Kõrgvee
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
4
61
Veiko Uuk
Veiko Uuk
Tartumaa RSK
V ZEICHELL (2009)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
V ZEICHELL (2009)
3
Taustatööd