Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kõrvemaa Kestvusratsutamine & Juunioride EMV & Pinifer Arabian Horse Cup
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
33
Starte:
30
Ära jäänud starte:
3
Võistlejaid:
28
Hobuseid:
29
Stardid päevade kaupa:
12.05.18, laupäev:
30
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Viru Ratsu
SIMONE OX (2009)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
2
Viru Ratsu
Mare Kalme
SIMONE OX (2009)
2
2
Anett Laever
Anett Laever
Viru Ratsu
PÄIKE (2010)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
|
X
Viru Ratsu
Mare Kalme
PÄIKE (2010)
4
|
X
3
Astra Nilk
Astra Nilk
RK El Awrah ET
JAMILA EL AWRAH OX (2009)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
JAMILA EL AWRAH OX (2009)
2
4
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
Klass(id)
4
|
X
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
4
|
X
5
Carmen Elis Martikainen
Carmen Elis Martikainen
EER
SIPSIK (2009)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
EER
Õnne Halliko
SIPSIK (2009)
3
6
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
ROSSA (2008)
Klass(id)
4
|
X
Pinifer ET
ROSSA (2008)
4
|
X
7
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
HR. HANKS (2005)
Klass(id)
4
|
X
Liivimaa RK
HR. HANKS (2005)
4
|
X
8
Greta Frosch
Greta Frosch
EER
RAFAEL (2009)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
EER
Õnne Halliko
RAFAEL (2009)
1
9
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
ILUEEDI (2007)
Klass(id)
4
|
X
RK El Awrah ET
ILUEEDI (2007)
4
|
X
10
Johanna Teppan
Johanna Teppan
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
4
|
X
11
Kadri-Liis Remmelgas
Kadri-Liis Remmelgas
EER
ETNIES (2008)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
4
|
X
EER
Õnne Halliko
ETNIES (2008)
4
|
X
12
Kaia Raidma
Kaia Raidma
EER
AVATAR (2012)
Klass(id)
1
EER
AVATAR (2012)
1
13
Kristiina Kassmann
Kristiina Kassmann
RK El Awrah ET
SAPHIRA CAYENNE OX (2009)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
SAPHIRA CAYENNE OX (2009)
2
14
Laura Hirvoja
Laura Hirvoja
Pinifer ET
SATIRIKON (2009)
Klass(id)
2
Pinifer ET
SATIRIKON (2009)
2
15
Liina Vatsa
Liina Vatsa
Viljandimaa RSK
LEONARDO (2010)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
LEONARDO (2010)
1
16
Liisa Maria Tutti
Liisa Maria Tutti
EER
A. ROSITA (2012, SP)
Klass(id)
1
EER
A. ROSITA (2012, SP)
1
17
Lilian Schönberg
Lilian Schönberg
RK El Awrah ET
FIX (2010)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
4
|
X
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
FIX (2010)
4
|
X
18
Madle Sirel
Madle Sirel
Pinifer ET
ABELLAMY OX (2011)
Klass(id)
2
Pinifer ET
ABELLAMY OX (2011)
2
19
Maire Õunmaa
Maire Õunmaa
EER
POCAHONTAS OX (2012)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
EER
Õnne Halliko
POCAHONTAS OX (2012)
2
20
Margaret Peremees
Margaret Peremees
Pinifer ET
ODILÉ (2008)
Klass(id)
2
Pinifer ET
ODILÉ (2008)
2
21
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GALAXY (2007)
4
|
X
22
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
4
|
X
Liivimaa RK
SOFA (2009)
4
|
X
23
Mart Saamuel Lobjakas
Mart Saamuel Lobjakas
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SIESTA (2010)
4
|
X
24
Nora Reinet
Nora Reinet
Tartu Ratsakool
HERR HUGO (2007, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
HERR HUGO (2007, SP)
4
|
X
25
Olga Maksimenko
Olga Maksimenko
MTÜ EEC
DANCING FLAME (2009)
Klass(id)
3
MTÜ EEC
DANCING FLAME (2009)
3
26
Peeter Enrik Liiv
Peeter Enrik Liiv
Pinifer ET
VIRONIA OX (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
Pinifer ET
Õnne Halliko
VIRONIA OX (2011)
3
27
Peeter Liiv
Peeter Liiv
Pinifer ET
VIGOR OX (2008)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
Pinifer ET
Õnne Halliko
VIGOR OX (2008)
2
28
Rita Randviir
Rita Randviir
Pinifer ET
PAROS (2009)
Treener(id):
Kristiina Pähn
Klass(id)
1
Pinifer ET
Kristiina Pähn
PAROS (2009)
1
29
Roosa Salopää (FIN)
Roosa Salopää (FIN)
TERSOX
Klass(id)
3
TERSOX
3
30
Saana Nieminen (FIN)
Saana Nieminen (FIN)
GUNPOWDER BOY (2006)
Klass(id)
3
GUNPOWDER BOY (2006)
3
Taustatööd