Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Kalesi Takistussõit 2017
/ 2a - Tulemused
Kalesi Takistussõit 2017
Aeg:
27.05.17
Korraldaja(d):
Jakoch RSK & Kalesi Tall OÜ
Asukoht:
Kalesi tall
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Tähelepanu! - Alates 01.01.2017 peavad võistlusele registreerimiseks litsentsid olema makstud, sh ka ühekordsed litsentsid, seega palume neil, kellel ei ole võimalik Swedbanki või SEB pangalinke kasutada, sellega arvestada ning oma asju mitte jätta viimasele minutile.
Võistluse lehele
27.05.17 - Klass 2a Prix de Ratsavarustus24 | 85 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte:
14
Võistluspaare:
14
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
14
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Britt Getter Astover
Britt Getter Astover
Tondi RSK
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Tulemus
0 / 40,59 / 0 / 24,06
Tondi RSK
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
0 / 40,59 / 0 / 24,06
2
Anett Pajur
Anett Pajur
Tondi RSK
GENESIS (2011, SP)
Tulemus
0 / 41,32 / 0 / 24,12
Tondi RSK
GENESIS (2011, SP)
0 / 41,32 / 0 / 24,12
3
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
TAGLAS (2011, VP)
Tulemus
0 / 39,50 / 0 / 25,88
Tondi RSK
TAGLAS (2011, VP)
0 / 39,50 / 0 / 25,88
4
Katariina Tomann
Katariina Tomann
Tondi RSK
MAHDI F (2008, SP)
Tulemus
0 / 39,29 / 0 / 26,22
Tondi RSK
MAHDI F (2008, SP)
0 / 39,29 / 0 / 26,22
5
Janika Keerdoja
Janika Keerdoja
Tallinna RSK
ATOMIC (2003)
Tulemus
0 / 39,68 / 0 / 28,34
Tallinna RSK
ATOMIC (2003)
0 / 39,68 / 0 / 28,34
6
Mariette Mardo
Mariette Mardo
SA Tallinna RK
BERRA (2011)
Tulemus
0 / 46,88 / 0 / 33,00
SA Tallinna RK
BERRA (2011)
0 / 46,88 / 0 / 33,00
7
Anu Tavinoff
Anu Tavinoff
Tallinna RSK
GURMAAN (2000)
Tulemus
0 / 38,94 / 12 / 69,72
Tallinna RSK
GURMAAN (2000)
0 / 38,94 / 12 / 69,72
8
Annabrit Jürgens
Annabrit Jürgens
RSK KRT
VIKI (2003, MP)
Tulemus
4 / 42,69
RSK KRT
VIKI (2003, MP)
4 / 42,69
9
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
BELIEVE HER (2001)
Tulemus
4 / 42,84
Tondi RSK
BELIEVE HER (2001)
4 / 42,84
10
Karl Christian Velberg
Karl Christian Velberg
Tondi RSK
ANNABEL (2009, SP)
Tulemus
5 / 48,91
Tondi RSK
ANNABEL (2009, SP)
5 / 48,91
11
Carol Sanderkoff
Carol Sanderkoff
Suuresti RSK
AXEL (2001, SP)
Tulemus
6 / 54,41
Suuresti RSK
AXEL (2001, SP)
6 / 54,41
12
Catreen Rebeca Johanson
Catreen Rebeca Johanson
Suuresti RSK
OFF LIMIT (2010, SP)
Tulemus
10 / 52,50
Suuresti RSK
OFF LIMIT (2010, SP)
10 / 52,50
Sofia Mikhaylova
Sofia Mikhaylova
Tondi RSK
BRITTA-MS- (2002)
Tulemus
elim
Tondi RSK
BRITTA-MS- (2002)
elim
Carmel Kaasik
Carmel Kaasik
RSK Simon
PRIFI (2009)
Tulemus
katkestas
RSK Simon
PRIFI (2009)
katkestas
Taustatööd