Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Padise Endurance Festival I & EMV Noored

Aeg:
08.07.17
Korraldaja(d):
JS Endurance Team
Asukoht:
Padise
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astranilk@hot.ee
Tüüp:
rahvuslik, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
08.07.17 - Klass 1 | Distants 80 km | Kiirus ja II kvalifikatsioon
Starte: 15
Võistluspaare: 15
Võistlejaid: 8
Hobuseid: 9
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus (kiirus/aeg)
1
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Gerly Pällo
BELEGIA (2012)
Tulemus: 13,85 / 05:46:30
13,85 / 05:46:30
EER Õnne Halliko BELEGIA (2012) 13,85 / 05:46:30
2
Klubi: EER
Treener(id):
Eveli Pärna
RAGAZZA (2011)
Tulemus: 13,85 / 05:46:31
13,85 / 05:46:31
EER RAGAZZA (2011) 13,85 / 05:46:31
3
Treener(id):
Eleri Sirel
HR. HANKS (2005)
Tulemus: 13,85 / 05:46:38
13,85 / 05:46:38
Liivimaa RK HR. HANKS (2005) 13,85 / 05:46:38
4
Treener(id):
Sanna Turu
FIONA (2008)
Tulemus: 13,83 / 05:46:58
13,83 / 05:46:58
RK El Awrah ET FIONA (2008) 13,83 / 05:46:58
5
Klubi:
Treener(id):
Jurate Repšiene (LTU)
ARDMORE OX
Tulemus: 13,83 / 05:47:02
13,83 / 05:47:02
ARDMORE OX 13,83 / 05:47:02
6
Klubi:
Treener(id):
Jaewoo Lee (KOR)
PETRONELLA (2011)
Tulemus: 13,83 / 05:47:04
13,83 / 05:47:04
PETRONELLA (2011) 13,83 / 05:47:04
7
Klubi:
Treener(id):
Elisa Käkönen (FIN)
SAFI AL OUYOUN ox
Tulemus: 13,77 / 05:48:34
13,77 / 05:48:34
SAFI AL OUYOUN ox 13,77 / 05:48:34
8
Klubi:
Treener(id):
Hilla Salopää (FIN)
WIELKI JUHIZ ox
Tulemus: 13,77 / 05:48:36
13,77 / 05:48:36
WIELKI JUHIZ ox 13,77 / 05:48:36
9
Klubi:
Treener(id):
Laura Jussilainen (FIN)
MASTER CRUISER
Tulemus: 13,28 / 06:01:28
13,28 / 06:01:28
MASTER CRUISER 13,28 / 06:01:28
10
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Margaret Peremees
ODILÉ (2008)
Tulemus: 13,14 / 06:05:13
13,14 / 06:05:13
Pinifer ET ODILÉ (2008) 13,14 / 06:05:13
Klubi:
Treener(id):
Jeongkum Hwa (KOR)
SATIRIKON (2009)
Tulemus: V3 / GA
V3 / GA
SATIRIKON (2009) V3 / GA
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Jana Jalast
LUUKAS (2011)
Tulemus: V2 / GA
V2 / GA
Kurtna RK LUUKAS (2011) V2 / GA
Treener(id):
Katrin Mets
AMAL EL AWRAH OX (2011)
Tulemus: V2 / GA
V2 / GA
RK El Awrah ET AMAL EL AWRAH OX (2011) V2 / GA
Klubi: EER
Treener(id):
Jasmin Viinamägi
ZODINA
Tulemus: V2 / ME
V2 / ME
EER ZODINA V2 / ME
Klubi:
Treener(id):
Jogaile Develyte (LTU)
VALKIRIJA
Tulemus: V1 / GA
V1 / GA
VALKIRIJA V1 / GA
Taustatööd