Võistlus

Nimi:
Tallinna RSK Harrastajate Karikas III etapp / ERL Ponikarikas 2017 VI etapp
Aeg:
03.06.17 - 04.06.17
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
http://online.equipe.com/en/competitions/20420
Lisainfo:
03.06.17 - Klass 4b | 100 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 20

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Jessica Mölder
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 0 / 45,29 / 0 / 30,88 0 / 45,29 / 0 / 30,88
2
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 0 / 52,62 / 0 / 36,22 0 / 52,62 / 0 / 36,22
3
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Agnes Podgorelov
JO JO MINKA (2009)
MTÜ EEC Konstantin Prohhorov JO JO MINKA (2009) 0 / 55,07 / 4 / 29,98 0 / 55,07 / 4 / 29,98
4
Treener(id): Pille Elson, Andres Treve
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson, Andres Treve SAMURAI (2011) 0 / 53,88 / 4 / 30,11 0 / 53,88 / 4 / 30,11
5
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste
EXCELLENCE-C (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov EXCELLENCE-C (2004) 0 / 50,77 / 4 / 33,54 0 / 50,77 / 4 / 33,54
6
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PARKER (2010)
Viljandimaa RSK PARKER (2010) 0 / 51,93 / 4 / 37,79 0 / 51,93 / 4 / 37,79
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Anett Pajur
MACHO (2005, VP)
Tondi RSK MACHO (2005, VP) 0 / 48,06 / 4 / 42,00 0 / 48,06 / 4 / 42,00
8
Treener(id):
Vanessa Poolgas
ORIENT (2003)
RK El Awrah ET ORIENT (2003) 0 / 48,67 / 9 / 46,87 0 / 48,67 / 9 / 46,87
9
Treener(id):
Marin Varblane
PANKRAAT (2012)
Pärnumaa RSK PANKRAAT (2012) 1 / 58,41 1 / 58,41
10
Treener(id): Monica Pärno
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Ratsakool Monica Pärno RIVIERA LUNETTE (2009) 4 / 53,45 4 / 53,45
11
Treener(id):
Marin Varblane
PAXTER (2012)
Pärnumaa RSK PAXTER (2012) 4 / 56,91 4 / 56,91
12
Treener(id): Janely Saar
Jessica Mölder
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar WONDERFUL SURPRISE (2006, SP) 5 / 60,80 5 / 60,80
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Annabel Põder
CLINNUS (2007)
Tondi RSK CLINNUS (2007) 7 / 66,77 7 / 66,77
14
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
LADY (2010)
Pärnumaa RSK Janely Saar LADY (2010) 8 / 46,33 8 / 46,33
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laura-Liisa Kolom
GAMEERA (2001)
Tondi RSK GAMEERA (2001) 8 / 54,64 8 / 54,64
16
Treener(id): Tiit Kivisild
Regina Rahula
CHANEL (2010)
Tallinna RSK Tiit Kivisild CHANEL (2010) 8 / 70,98 8 / 70,98
17
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Jekaterina Jatsenko
PILGRIM (2007)
Kohila RSK PILGRIM (2007) 12 / 51,68 12 / 51,68
18
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste
ZIMBAB (2011)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ZIMBAB (2011) 13 / 73,60 13 / 73,60
19
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
GRAPE MODE (2011)
RK Ruila Tall Anni Kaljund GRAPE MODE (2011) 16 / 53,41 16 / 53,41
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Ain Unt
Kristel Madisson
NIJDAM`S MOHAWK (2006, SP)
Tondi RSK Ain Unt NIJDAM`S MOHAWK (2006, SP) elim elim