Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Masterlist

Võistluspaare: 32
Starte: 32
Ära jäänud starte: 0
Võistlejaid: 31
Hobuseid: 32

Jrk Võistleja Klubi Hobune Klass(id)
1
Treener(id):
Aivar Taro
BERGAMA OX (2008)
Liivimaa RK BERGAMA OX (2008) 3
2
Treener(id):
Anetta Lilles
SALSA (2009, SP)
Ratsarügemendi klubi SALSA (2009, SP) 1
3
Treener(id):
Anne Rohtla
JETHRO OX (2001)
RK Ruila Tall JETHRO OX (2001) 1
4
Treener(id):
Annete Sikora
MAZUNA'S JASMIN (2005)
RK El Awrah ET MAZUNA'S JASMIN (2005) 2 | X
5
Treener(id):
Berit Truuts
SUZUKI (2006, SP)
Liivimaa RK SUZUKI (2006, SP) 2 | X
6
Treener(id):
Brenda Raid
KAARMA (2003)
Liivimaa RK KAARMA (2003) 1
7
Treener(id):
Ede Eerits
TWIX (1998)
RK El Awrah ET TWIX (1998) 1
8
Klubi: EER
Treener(id):
Eliise Laur
KILVET (2005, VP)
EER KILVET (2005, VP) 1
9
Treener(id):
Eliise Saarepera
ROXI (2009)
Ratsarügemendi klubi ROXI (2009) 1
10
Treener(id):
Elisabeth Kaldvee
PANIS CAYENNE (2007)
Ratsarügemendi klubi PANIS CAYENNE (2007) 1
11
Klubi: EER
Treener(id):
Gabriel Kibal
PLEYON (2004)
EER PLEYON (2004) 1
12
Treener(id):
Gerli Sein
SOFA (2009, SP)
Liivimaa RK SOFA (2009, SP) 2 | X
13
Treener(id):
Grete Õismets
AUTOR (2010)
Liivimaa RK AUTOR (2010) 1
14
Treener(id):
Helina Kalev
AMANDA (2005, SP)
Liivimaa RK AMANDA (2005, SP) 2 | X
15
Klubi: Avante
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
ILUEEDI (2007)
Avante ILUEEDI (2007) 3
16
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Kaili Puttonen
PIRATE (2010, SP)
Kassari RM PIRATE (2010, SP) 1
17
Klubi: EER
Treener(id):
Kaisa Keerd
FILLY-BELLA (2001)
EER FILLY-BELLA (2001) 2 | X
18
Klubi: EER
Treener(id):
Katrin Liiv
ASSMAN (2010)
EER ASSMAN (2010) 1
19
Treener(id):
Katrin Mets
ECUADOR BAFF (2004)
Ratsarügemendi klubi ECUADOR BAFF (2004) 2 | X
20
Klubi:
Treener(id):
Kim van der Kloet (NED)
KALIBAR (2008)
KALIBAR (2008) 1
21
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Kristiina Johanna Feldmann
ODYSSEIA (2007)
Kassari RM ODYSSEIA (2007) 1
22
Treener(id):
Lilian Schönberg
ALORA (1995)
RK El Awrah ET ALORA (1995) 2 | X
23
Klubi: EER
Treener(id):
Loviise Liia Paas
OOFY (2008)
EER OOFY (2008) 1
24
Klubi: EER
Treener(id):
Ly Puri
OLWEN (2009)
EER OLWEN (2009) 1
25
Treener(id):
Mari Jürgenson
REMARK (2008)
Ratsarügemendi klubi REMARK (2008) 1
26
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Mari-Leen Tikk
HIIU HERSEDES (2008)
Kassari RM HIIU HERSEDES (2008) 1
27
Klubi: EER
Treener(id):
Maria Runno
THOR EMIRA (2004)
EER THOR EMIRA (2004) 2 | X
28
Treener(id):
Marian Koplimäe
MY POLO JP (2008, SP)
Tallinna RSK MY POLO JP (2008, SP) 1
29
Klubi: EER
Treener(id):
Peeter Liiv
NELLA (2007)
EER NELLA (2007) 1
30
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Priidu Tikk
PÕHJA KONN (2010)
Kassari RM PÕHJA KONN (2010) 1
31
Treener(id):
Sanna Podekrat
HERR HUGO (2007, SP)
Ratsarügemendi klubi HERR HUGO (2007, SP) 2 | X
32
Treener(id):
Triin Visamaa
TRUMM (2001, VP)
Saaremaa RSK TRUMM (2001, VP) 1