Tallinn International Horse Show 2017 - CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W

Aeg:
06.10.17 - 08.10.17
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21924
Võistluse lehele
08.10.17 - Klass S10 Prix de Avis | 135 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | CSIU25-A
Starte: 33
Võistluspaare: 33
Võistlejaid: 17
Hobuseid: 17
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Sabine Silina (LAT)
KALGARI
Tulemus: 0 / 40,65 / 0 / 33,44
KALGARI 0 / 40,65 / 0 / 33,44
2
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 36,19 / 0 / 34,06
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 36,19 / 0 / 34,06
3
Klubi:
Treener(id):
Egor Shchibrik (RUS)
LUDWIG LIBERTY
Tulemus: 0 / 44,74 / 0 / 34,39
LUDWIG LIBERTY 0 / 44,74 / 0 / 34,39
4
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: 0 / 42,28 / 0 / 34,91
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 0 / 42,28 / 0 / 34,91
5
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
GARDENTO PROVA (2006)
Tulemus: 0 / 41,99 / 0 / 36,37
Jakoch RSK GARDENTO PROVA (2006) 0 / 41,99 / 0 / 36,37
6
Klubi:
Treener(id):
Krista Tamminen (FIN)
AXEL V
Tulemus: 0 / 44,43 / 0 / 37,75
AXEL V 0 / 44,43 / 0 / 37,75
7
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 0 / 47,05 / 0 / 39,22
Vändra RSK CAVALIER (2010) 0 / 47,05 / 0 / 39,22
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
ADORABLE CHABALITO (2007)
Tulemus: 0 / 40,01 / 4 / 34,09
Tondi RSK ADORABLE CHABALITO (2007) 0 / 40,01 / 4 / 34,09
9
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
FIDAURA VAN HET POLDERHOF
Tulemus: 0 / 42,45 / 4 / 35,86
FIDAURA VAN HET POLDERHOF 0 / 42,45 / 4 / 35,86
10
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tulemus: 0 / 38,99 / 8 / 37,38
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 0 / 38,99 / 8 / 37,38
11
Klubi:
Treener(id):
Monika Valuntaite (LTU)
FIGO DU ROUET
Tulemus: 0 / 41,69 / 8 / 39,90
FIGO DU ROUET 0 / 41,69 / 8 / 39,90
12
Klubi:
Treener(id):
Laura Gustsone (LAT)
CADESTA
Tulemus: 4 / 39,23
CADESTA 4 / 39,23
13
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Tulemus: 4 / 39,71
Niitvälja RSK TETLEY (2004) 4 / 39,71
14
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
Tulemus: 4 / 40,00
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) 4 / 40,00
15
Klubi:
Treener(id):
Jasmin Engblom (FIN)
WISH OF PALATINA
Tulemus: 4 / 40,38
WISH OF PALATINA 4 / 40,38
16
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 4 / 41,17
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 4 / 41,17
17
Treener(id):
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
Tulemus: 4 / 41,23
RK Ruila Tall ROKOKO (2007) 4 / 41,23
18
Klubi:
Treener(id):
Wilma Heikkinen (FIN)
BARCO M
Tulemus: 4 / 41,94
BARCO M 4 / 41,94
19
Klubi:
Treener(id):
Teresita Bremer (FIN)
ZSA-ZSA
Tulemus: 4 / 42,14
ZSA-ZSA 4 / 42,14
20
Klubi:
Treener(id):
Veronika Shchekoturova (RUS)
COOL PLEASURE
Tulemus: 4 / 42,64
COOL PLEASURE 4 / 42,64
21
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Tulemus: 4 / 43,27
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 4 / 43,27
22
Klubi:
Treener(id):
Sofia Shchekoturova (RUS)
CHARLOTTE N.W.
Tulemus: 4 / 43,57
CHARLOTTE N.W. 4 / 43,57
23
Klubi:
Treener(id):
Jenny Aarnio-Wihuri (FIN)
HOLDE MAID
Tulemus: 6 / 57,56
HOLDE MAID 6 / 57,56
24
Klubi:
Treener(id):
Justina Reciunaite (LTU)
CORMINT DE LUXE
Tulemus: 8 / 39,74
CORMINT DE LUXE 8 / 39,74
25
Klubi:
Treener(id):
Henna Maria Kaaro (FIN)
DOCTRO
Tulemus: 8 / 43,92
DOCTRO 8 / 43,92
26
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: 8 / 44,70
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 8 / 44,70
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
STRAIGHT FLUSH (2007)
Tulemus: 12 / 66,34
Tondi RSK STRAIGHT FLUSH (2007) 12 / 66,34
28
Klubi:
Treener(id):
Krista Kristiana Alksne (LAT)
CLONEY
Tulemus: 16 / 41,20
CLONEY 16 / 41,20
29
Treener(id):
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: 20 / 39,52
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) 20 / 39,52
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) elim
Klubi:
Treener(id):
Janina Kvarnström (FIN)
HYPER PANDA
Tulemus: elim
HYPER PANDA elim
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK LORETTA (2009) elim
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
Tulemus: katkestas
RK Ruila Tall QATIMINI DES VERGERS Z (2005) katkestas
Taustatööd