Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV

Aeg:
10.08.17 - 13.08.17
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21098
Võistluse lehele
13.08.17 - Klass 32 | 130-135 cm | EMV U25
Starte: 17
Võistluspaare: 17
Võistlejaid: 17
Hobuseid: 17
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tulemus: 5
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 5
2
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
Jakoch RSK GARDENTO PROVA (2006) 8
3
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Tulemus: 13
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 13
4
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: 17
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 17
5
Treener(id):
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 17
6
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: 20
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 20
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
STRAIGHT FLUSH (2007)
Tulemus: 20
Tondi RSK STRAIGHT FLUSH (2007) 20
8
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 21
9
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 21
Vändra RSK CAVALIER (2010) 21
10
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) 21
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tulemus: 36
Tondi RSK FIRENZE (2008) 36
12
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 56
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tulemus: elim
Tondi RSK SACRAMENTO (2004) elim
Treener(id):
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) elim
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK LORETTA (2009) elim
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: katkestas
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) katkestas
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: katkestas
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) katkestas
Taustatööd