Avalduste esitamineRohelise Kaardi avalduse või klubisse kuulumise registreerimise avalduse esitamisel luuakse ERL infosüsteemi kasutaja.

Roheline kaart

ERL ROHELINE KAART (RK) – rahvuslik ratsutamise algõpet toetav programm. Roheline Kaart on vajalik eeltingimus esmase võistluslitsentsi saamiseks.

NB! Alates 1. jaanuarist 2013 on kõikidele sportlase litsentsi omanikele automaatselt välja antud RK numbrid!
Kontrolli ERL infosüsteemi isikute andmebaasist, kas Sul on RK number juba olemas...

Taotle Roheline Kaart

Klubilise kuuluvuse teatamine

Ratsaliidu liikmesklubisse kuulumine on üheks eelduseks võistluslitsentsi registreerimiseks.

Klubiga liitumiseks vali endale klubi (ERL Ratsaspordiklubid) või infosüsteemi ratsaspordiklubide nimekirjast ja võta klubiga ühendust. Peale seda kui oled liitunud valitud klubiga (sh maksnud liitumismaksu ja/või aastamaksu), teata Ratsaliidule klubisse kuulumisest.

Registreeru klubiliikmena

Hobuse registreerimine

ERLi hobuse litsents on eelduseks kvalifikatsiooninormide täitmiseks, tiitlivõistlustel osalemiseks ning karikasarjade ja edetabelipunktide saamiseks. ERLi hobuse litsents võrdub hobuse/poni ERLis registreerimisega.

ERLi andmebaasi kandmiseks peab hobune/poni omama passi, UELN numbrit ning olema varustatud identifitseerimist võimaldava mikrokiibiga. Hobune/poni peab olema eelnevalt registreeritud PRIAs (v.a. juhul kui tegu on hiljem kui 31. detsember 2009 a. Euroopa Liidust sissetoodud loomaga, kellel on UELN number olemas, sel juhul on PRIAs registreerimine soovituslik). Eestis väljastavad hobuste passe ja/või registreerivad PRIAs Eesti Hobusekasvatajate Selts, Eesti Sporthobuste Kasvatajate Selts ja Eesti Traavliliit.

Registreeri hobune

Muud avaldused

ERL infosüsteemis on võimalik valida võistluslitsentsi kategooria (nt laps, juunior, noor, seenior, harrastussportlane ja kutsar) ning taotleda järku vastavalt täidetud normatiividele.

Nende avalduste esitamise eeslduseks on RK numbri olemasolu ning avalduste esitamiseks on vaja infosüsteemi sisse logida.
Alates 1. jaanuarist 2013 on kõikidele sportlase litsentsi omanikele automaatselt välja antud RK numbrid! Kontrolli ERL infosüsteemi isikute andmebaasist, kas Sul on RK number juba olemas ja logi sisse.

Logi sisse