Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Avalduste esitamine

Rohelise Kaardi avalduse või klubisse kuulumise registreerimise avalduse esitamisel luuakse ERL infosüsteemi kasutaja.

Roheline kaart

ERL ROHELINE KAART (RK) – rahvuslik ratsutamise algõpet toetav programm. Roheline Kaart on vajalik eeltingimus esmase võistluslitsentsi saamiseks.

NB! Alates 1. jaanuarist 2013 on kõikidele sportlase litsentsi omanikele automaatselt välja antud RK numbrid!
Kontrolli ERL infosüsteemi isikute andmebaasist, kas Sul on RK number juba olemas...

Taotle Roheline Kaart alaealisele   Taotle Roheline Kaart

Hobuse registreerimine

ERLi hobuse litsents on eelduseks kvalifikatsiooninormide täitmiseks, tiitlivõistlustel osalemiseks ning karikasarjade ja edetabelipunktide saamiseks. ERLi hobuse litsents võrdub hobuse/poni ERLis registreerimisega.

ERLi andmebaasi kandmiseks peab hobune/poni omama passi, UELN numbrit ning olema varustatud identifitseerimist võimaldava mikrokiibiga. Hobune/poni peab olema eelnevalt registreeritud PRIAs (v.a juhud, mis on välja toodud Euroopa Komisjoni rakendusmääruses (EL) 2015/262). Eestis hobuslasi identifitseerivate ja PRIAs registreerivate aretusühingute kohta leiate info Veterinaar- ja Toiduameti lehelt.

Registreeri hobune

Muud avaldused

ERL infosüsteemis on võimalik valida võistluslitsentsi kategooria (nt laps, juunior, noor, seenior, harrastussportlane ja kutsar) ning taotleda järku vastavalt täidetud normatiividele.

Nende avalduste esitamise eeslduseks on RK numbri olemasolu ning avalduste esitamiseks on vaja infosüsteemi sisse logida.
Alates 1. jaanuarist 2013 on kõikidele sportlase litsentsi omanikele automaatselt välja antud RK numbrid! Kontrolli ERL infosüsteemi isikute andmebaasist, kas Sul on RK number juba olemas ja logi sisse.

Logi sisse