|
Ville Paloheimo (FIN)
CORINTA (2017)
|
|
|
CORINTA (2017) |
|
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) |
|
Andres Udeküll
CATTREPEL GO (2013)
|
ESHKS |
|
CATTREPEL GO (2013) |
|
Andres Udeküll
MIRACLE (2017)
|
ESHKS |
|
MIRACLE (2017) |
|
Angelis Sergo
JOY (2015)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
JOY (2015) |
|
Ann Küünemäe
MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016)
|
Viru Ratsu |
Kaire Kalm |
MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016) |
|
Annika Lehtmets
FREDDY (2017)
|
Viru Ratsu |
|
FREDDY (2017) |
|
Carmen Raun
CORBINIA (2016)
|
RSK Simon |
|
CORBINIA (2016) |
|
Catlin Vatsel
BUGATTI VINCERO JC (2017)
|
Jumping Team Vatsel |
|
BUGATTI VINCERO JC (2017) |
|
Christine Grete Rüütalu
CORSARIO RICO (2015)
|
SA Tallinna RK |
Elise Sõrmus |
CORSARIO RICO (2015) |
|
Eliise Natka
TULLIBARDS MR COSMOPOLITAN (2010)
|
RK Ruila Tall |
Margit Mägi, Monica Pärno, Kristiina Prohhorova |
TULLIBARDS MR COSMOPOLITAN (2010) |
|
Getriin Vesper
LIQUID LUCK (2016)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
LIQUID LUCK (2016) |
|
Grete Suurväli
PILOORE VON SEEDER (2014)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
PILOORE VON SEEDER (2014) |
|
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
|
Tallinna RSK |
|
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) |
|
Heili Püümann
JUST ME VDM (2014)
|
ESHKS |
|
JUST ME VDM (2014) |
|
Helena Järve
DIAMANT (2008)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
DIAMANT (2008) |
|
Helena Järve
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
VOLVO GREEN DE CLAIX (2009) |
|
Helge Likker
PAVADOR (2010)
|
Vändra RSK |
|
PAVADOR (2010) |
|
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
|
RK Ruila Tall |
Elise Sõrmus |
JOCKEY`S COLTON (2012) |
|
Karmen Kriis
VINCET (2015)
|
Niitvälja RSK |
Agnes Kutsar |
VINCET (2015) |
|
Karolin Jaani
AVENSIS (2012)
|
Audruranna RSK |
Monica Pärno |
AVENSIS (2012) |
|
Kärtu-Liis Mihkelson
HEMINGWAY (2016)
|
Märjamaa SK |
|
HEMINGWAY (2016) |
|
Katariina Tomann
DEXTER (2008)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
DEXTER (2008) |
|
Kippen Närep
CESAR DU MEDOC (2012)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
CESAR DU MEDOC (2012) |
|
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
|
|
Monica Pärno |
BEIRUT (2009) |
|
Lembe Hunt
MOON WAY (2013)
|
SA Tallinna RK |
|
MOON WAY (2013) |
|
Lenna Buht
DALCO B. (2008)
|
Vändra RSK |
|
DALCO B. (2008) |
|
Liis-Beth Markus
HAPPINESS N (2012)
|
Viljandimaa RSK |
|
HAPPINESS N (2012) |
|
Liisa Sarapuu
DIKSI (2015)
|
Niitvälja RSK |
|
DIKSI (2015) |
|
Maia-Marii Samberk
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
|
Suuresti RSK |
Monica Pärno |
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012) |
|
Marek Kumpan
BRUNO (2014)
|
Jumping Team Vatsel |
Andres Udeküll |
BRUNO (2014) |
|
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
|
RK Ruila Tall |
Alla Gladõševa, Andres Treve, Raul Kauna |
CALVIN (2008) |
|
Maria Martin
A MARETTA (2012)
|
RK El Awrah ET |
Monica Pärno |
A MARETTA (2012) |
|
Marlene Makarov
FRATS (2010)
|
Audruranna RSK |
|
FRATS (2010) |
|
Martina Rihkrand
FERDINAND A (2010)
|
Saaremaa RSK |
|
FERDINAND A (2010) |
|
Merilin Palts
SUNSHINE HL (2015)
|
Audruranna RSK |
Monica Pärno |
SUNSHINE HL (2015) |
|
Mia Karoli Talvoja
CALANA DE MUZE Z (2013)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
CALANA DE MUZE Z (2013) |
|
Olga Russovitš
CHAMPION VOM EIGEN (2012)
|
SA Tallinna RK |
Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova |
CHAMPION VOM EIGEN (2012) |
|
Olga Russovitš
GITANA (2015)
|
SA Tallinna RK |
|
GITANA (2015) |
|
Oliver Karma
ENGADIN (2015)
|
RK Ruila Tall |
|
ENGADIN (2015) |
|
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
|
Tallinna RSK |
|
COLIN MCRAE RP (2014) |
|
Reelika Oissar
IRISH BOY JT (2017)
|
RK Ruila Tall |
|
IRISH BOY JT (2017) |
|
Reimo Karus
COCOS (2015)
|
Suuresti RSK |
|
COCOS (2015) |
|
Riin Tammet
EDWINA (2012)
|
Märjamaa SK |
|
EDWINA (2012) |
|
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson |
QUEBRACHO (2012) |
|
Sofia Bõkova
CORLANDER (2013)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
CORLANDER (2013) |
|
Tiffany Kallas
TRESTON (2014)
|
EHS |
|
TRESTON (2014) |
|
Vitali Dementev
BIGUP RA (2017)
|
ESHKS |
|
BIGUP RA (2017) |