|
Adeele Maria Rosenberg
BEAMWAY SALVADOR (2014, SP)
|
Suuresti RSK |
Grethe Aikevitsius |
BEAMWAY SALVADOR (2014, SP) |
|
Annika Absalon
SHIRLEY (2014, VP)
|
|
|
SHIRLEY (2014, VP) |
|
Brita Salundi
REESIA (2015, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
REESIA (2015, SP) |
|
Carmen Triisa
GOLDEN DANCER (2010, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
GOLDEN DANCER (2010, SP) |
|
Emili Niklus
DONNA (2006, VP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DONNA (2006, VP) |
|
Erle Lee Liukkenen
AMERIGO (2013, VP)
|
Viru Ratsu |
Kaija Vare |
AMERIGO (2013, VP) |
|
Erle Lee Liukkenen
EVEREST (2016, VP)
|
Viru Ratsu |
Kaija Vare |
EVEREST (2016, VP) |
|
Gette-Riin Soovik
SANNI (2008, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
SANNI (2008, SP) |
|
Getter Innos
RUUBEN (2017, VP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
RUUBEN (2017, VP) |
|
Gisela Peebo
ALTRIDO FABY'S MARNIX (2017, SP)
|
Tondi RSK |
Grethe Aikevitsius, Alla Gladõševa |
ALTRIDO FABY'S MARNIX (2017, SP) |
|
Hanelle Hübbe
TUKIT (2009, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Hanna Ohu
MISS MUFFIN (2018, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MISS MUFFIN (2018, SP) |
|
Hanna-Liisa Ervin
ONLY (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Maris Kangur, Kristel Klaas |
ONLY (2012, SP) |
|
Heili Alljärv
RIHANNA (2014, SP)
|
Vändra RSK |
Maie Kukk, Maila Kukk |
RIHANNA (2014, SP) |
|
Helena Saks
LAUNAS (2017, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
LAUNAS (2017, SP) |
|
Hellin Tooding
ONLY (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Maris Kangur, Kristel Klaas |
ONLY (2012, SP) |
|
Iti Ruuda
TYPE-R (2011, SP)
|
Tondi RSK |
Aive Mihkelson, Grethe Aikevitsius |
TYPE-R (2011, SP) |
|
Johanna Mirell Tamm
RESITA (2012, SP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
RESITA (2012, SP) |
|
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
RETRO (2013, SP) |
|
Karolin Kaukes
ANTONIO (2014, SP)
|
Niitvälja RSK |
Ellen Vatsel |
ANTONIO (2014, SP) |
|
Kertu Järv
MINUSCULE (2010, VP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
MINUSCULE (2010, VP) |
|
Laura Saks
MCSUNNY J (2017, SP)
|
RSK Simon |
|
MCSUNNY J (2017, SP) |
|
Laura Miia Varik
VIVALDI (2011, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
VIVALDI (2011, SP) |
|
Laura-Liisu Vesmes
MARSHMALLOW DE POLLI (2015, VP)
|
Tondi RSK |
Grethe Aikevitsius, Aive Mihkelson |
MARSHMALLOW DE POLLI (2015, VP) |
|
Lili-Mai Tipp
ASVA TANTRA MON (2016, VP)
|
Tartu Kalevi RK |
Anne Tipp, Maris Kartau |
ASVA TANTRA MON (2016, VP) |
|
Maarja Suits
ASVA OMON (2013, SP)
|
Tartu Kalevi RK |
Merle Annusver |
ASVA OMON (2013, SP) |
|
Mariandra Rõõmusaar
RESITA (2012, SP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
RESITA (2012, SP) |
|
Maribel Kumpan
MON TER (2012, SP)
|
Jumping Team Vatsel |
|
MON TER (2012, SP) |
|
Marleen Paevere
TUKIT (2009, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Meel Suursild
KALOU (2006, SP)
|
Vändra RSK |
|
KALOU (2006, SP) |
|
Meriliis Merevits
RAFINA (2014, VP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
RAFINA (2014, VP) |
|
Mirjam Lukk
MONOS QUE (2012, VP)
|
Tondi RSK |
Grethe Aikevitsius, Aive Mihkelson |
MONOS QUE (2012, VP) |
|
Raili Rifk
REIJO (2013, SP)
|
|
Monica Pärno |
REIJO (2013, SP) |
|
Rebeca Veskis
VAPPER (2008, SP)
|
Valgeranna RSK |
Konstantin Prohhorov, Therje Prohorova, Janely Saar |
VAPPER (2008, SP) |
|
Roosi Aarniste
GOGO DEMON (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEMON (2008, SP) |
|
Sarah Marii Aarelo
MAGIC FLO J (2013, SP)
|
Tondi RSK |
Grethe Aikevitsius |
MAGIC FLO J (2013, SP) |