Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2022
/
Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal
/ 3 - Registreerunud
Perila Suvi / CWD sarja III etapp & ESHKS NH sarja finaal
Aeg:
09.07.22 - 10.07.22
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid
Asukoht:
Perila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49153
Võistlussarjad
ESHKS noorhobuste sari
CWD karikasari
Lisainfo
NB! CWD sarja arvestusesse mineva klassi ja stardi(d) palume märkida registreerimisel märkuste lahtrisse.
Võistluse lehele
09.07.22 - Klass 3 | 100 cm | Art. 274.2, kahefaasiline | ESHKS sarja 4a hobused
Masterlist
Starte:
22
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
22
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Anni Kaljund
IN TIME (2018)
RK Ruila Tall
IN TIME (2018)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Alla Gladõševa
Anni Kaljund
CHICAGO ROUGE (2018)
RK Ruila Tall
Alla Gladõševa
CHICAGO ROUGE (2018)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
NUBIKK (2018)
Gramina RSK
NUBIKK (2018)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
NIANCARD EB (2018)
Gramina RSK
NIANCARD EB (2018)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
AGAMIX LEGEND Z (2018)
Tondi RSK
Kristiina Pähn
AGAMIX LEGEND Z (2018)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
WHOOPY "D" (2018)
Tartumaa RSK
WHOOPY "D" (2018)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kerli Lõbus
SYBELLE (2018)
Viljandimaa RSK
SYBELLE (2018)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kristi Kõiv
CELINE (2018)
Viljandimaa RSK
CELINE (2018)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kristi Kõiv
CALL ME CINDERELLA (2018)
Viljandimaa RSK
CALL ME CINDERELLA (2018)
Klubi:
THK RSK
Treener(id):
Karin Peks
Liisbet Talisoo
CRUYFF (2018)
THK RSK
Karin Peks
CRUYFF (2018)
Klubi:
EHS
Treener(id):
Lisette Eylandt
ROSEFINE (2018)
EHS
ROSEFINE (2018)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
UNTOSSIN (2018)
Tondi RSK
UNTOSSIN (2018)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
Mirell Luts
CHARISMA (2018)
Tartumaa RSK
Urmas Raag
CHARISMA (2018)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
VENICE K.S.H. (2017)
Tondi RSK
VENICE K.S.H. (2017)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
AKITA K.S.H. (2018)
Tondi RSK
AKITA K.S.H. (2018)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
POPCORN TIME (2018)
Viru Ratsu
POPCORN TIME (2018)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Viru Ratsu
SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Stella Brett Mesila
CHANELLE (2018)
RK Ruila Tall
CHANELLE (2018)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Stella Brett Mesila
NEW HOLLAND VDL (2018)
RK Ruila Tall
NEW HOLLAND VDL (2018)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Susan Kaleta
ARCHOS C (2018)
Tartu Ratsakool
ARCHOS C (2018)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Susan Kaleta
KARAKANNAN MN (2018)
Tartu Ratsakool
KARAKANNAN MN (2018)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Susan Kaleta
FOR-MI-DABLE Z (2018)
Tartu Ratsakool
FOR-MI-DABLE Z (2018)
Taustatööd