|
Andra Küber
IRON (2004)
|
Audruranna RSK |
|
IRON (2004) |
|
Anette Viiron
PARKER (2010)
|
RSK Ruttar |
Külliki Sinikas |
PARKER (2010) |
|
Ann Küünemäe
CAMENO (2013)
|
Viru Ratsu |
|
CAMENO (2013) |
|
Ann Küünemäe
RESSI (2015, VP)
|
Viru Ratsu |
|
RESSI (2015, VP) |
|
Anna Rastostsenkova
JUTA (2006)
|
Tondi RSK |
Pille Elson, Alla Gladõševa |
JUTA (2006) |
|
Annika Absalon
ANTONIO (2016, SP)
|
|
|
ANTONIO (2016, SP) |
|
Bärbel Balodis
TIIGER (2006, SP)
|
Tartu Ratsakool |
|
TIIGER (2006, SP) |
|
Birgit Adler
VAPPER (2008, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
VAPPER (2008, SP) |
|
Birgit Adler
TIARA (2014)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TIARA (2014) |
|
Brigita Reinoja
LA VITA E BELLA (2015)
|
|
Janely Saar |
LA VITA E BELLA (2015) |
|
Carmen Kaar
KALNENAS (2014, SP)
|
THK RSK |
Janely Saar |
KALNENAS (2014, SP) |
|
Carmen Peussa
REGATT (2009)
|
Märjamaa SK |
|
REGATT (2009) |
|
Carmen Triisa
GOLDEN DANCER (2010, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
GOLDEN DANCER (2010, SP) |
|
Carola Raud
VISKI (2014)
|
Massu RK |
Maria Kivisoo |
VISKI (2014) |
|
Caroly Viikmaa
WILHELMINA (2010, VP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
WILHELMINA (2010, VP) |
|
Christelle Sepp
HIMMEL (2001)
|
THK RSK |
Karin Peks |
HIMMEL (2001) |
|
Eleonora Tomberg
DEILA (2006)
|
|
Janely Saar |
DEILA (2006) |
|
Eleriin Lillemets
LAKIS (2015)
|
Vändra RSK |
Tiia Gorbatšuk |
LAKIS (2015) |
|
Elina Babits
ROBINZON (2016)
|
RSK Simon |
|
ROBINZON (2016) |
|
Elisabeth Toomela
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
BUTTERWICK BLUE (2008, SP) |
|
Emili Niklus
DONNA (2006, VP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar, Vilve Tammearu |
DONNA (2006, VP) |
|
Eva Lepp
CODY (2015, SP)
|
Audruranna RSK |
|
CODY (2015, SP) |
|
Gita Staub
LOUIZIANA (2010)
|
RSK Ruttar |
Külliki Sinikas, Kristjan Sinikas |
LOUIZIANA (2010) |
|
Helena Järve
DIAMANT (2008)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
DIAMANT (2008) |
|
Jaagup Kallas
KING'S KNIGHT (2017)
|
|
|
KING'S KNIGHT (2017) |
|
Jaagup Kallas
BELISTRA (2017)
|
|
|
BELISTRA (2017) |
|
Jaagup Kallas
ROYAL LA LUZ (2017)
|
|
|
ROYAL LA LUZ (2017) |
|
Janely Saar
ADELINA (2016)
|
Valgeranna RSK |
|
ADELINA (2016) |
|
Jessica Mölder
EVEREST (2016, VP)
|
Audruranna RSK |
|
EVEREST (2016, VP) |
|
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
RETRO (2013, SP) |
|
Karola Piirak
TUKIT (2009, SP)
|
|
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Karolin Nelis
VAU (2014, SP)
|
Team Seeder Horses |
|
VAU (2014, SP) |
|
Kati Meigo
ARTOS (2009)
|
EHS |
|
ARTOS (2009) |
|
Kati Raidma
PIN ROCK'S TROLLIUS (2011, SP)
|
Vändra RSK |
|
PIN ROCK'S TROLLIUS (2011, SP) |
|
Kati Raidma
PIN ROCK'S POPPIUS (2011, SP)
|
Vändra RSK |
|
PIN ROCK'S POPPIUS (2011, SP) |
|
Keidi Mariin Tomson
MICASTRO DE POLLI (2012, SP)
|
Audruranna RSK |
Janely Saar |
MICASTRO DE POLLI (2012, SP) |
|
Keidi Mariin Tomson
CROMWELL RP (2015)
|
Audruranna RSK |
|
CROMWELL RP (2015) |
|
Ketrin Kärg
VIRK-VIKSUR (2017)
|
Vändra RSK |
|
VIRK-VIKSUR (2017) |
|
Ketrin Kärg
WANESSA (2007, SP)
|
Vändra RSK |
|
WANESSA (2007, SP) |
|
Kristiina Järvik
LORD CASTLEMAINE (2012, SP)
|
Läänemaa RSK |
Anni Kaljund, Ellen Vatsel, Riina Raba |
LORD CASTLEMAINE (2012, SP) |
|
Kristina Lätt
B CHARMANT (2011)
|
Audruranna RSK |
|
B CHARMANT (2011) |
|
Kristyn Ojaste
LADYBIRD (2011, VP)
|
Valgeranna RSK |
Karin Peks |
LADYBIRD (2011, VP) |
|
Laura Miia Varik
TAFIRA (2014, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TAFIRA (2014, SP) |
|
Lenna Loore Sillandi
MÄNDY (2013, VP)
|
Tartu Ratsakool |
|
MÄNDY (2013, VP) |
|
Lisanna Nõlvak
TESKO (2011)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TESKO (2011) |
|
Lisete Reinoja
FETA (2009, VP)
|
|
Janely Saar |
FETA (2009, VP) |
|
Lisette Eylandt
HOMBER (2015)
|
EHS |
Lars Uus |
HOMBER (2015) |
|
Lisette Eylandt
VILE (2017)
|
EHS |
|
VILE (2017) |
|
Marii Parve
ELKUR (2006, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
ELKUR (2006, SP) |
|
Marje Allikmets
WICTORIA (2014)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno, Juss Särekanno |
WICTORIA (2014) |
|
Marleen Paevere
AVERTE (2006)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
AVERTE (2006) |
|
Marta Koit
MARU MISSY (2011, VP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
MARU MISSY (2011, VP) |
|
Marta Vaimand
TIERRA DEL FUEGO (2005)
|
|
Janely Saar |
TIERRA DEL FUEGO (2005) |
|
Martina Juhansoo
VIVALDI (2011, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
VIVALDI (2011, SP) |
|
Meel Suursild
KALOU (2006, SP)
|
Vändra RSK |
Tiia Gorbatšuk |
KALOU (2006, SP) |
|
Meeri-Liis Pastarus
SÄMMI (2016, VP)
|
THK RSK |
Janely Saar |
SÄMMI (2016, VP) |
|
Merlin Erm
RAVIOOLA (2015, SP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
RAVIOOLA (2015, SP) |
|
Mia Karuse
RIIMU (2011, SP)
|
THK RSK |
Tairi Tiitsar-Talgre |
RIIMU (2011, SP) |
|
Mia-Ly Minkovski
MELNITIS (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MELNITIS (2008) |
|
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Alla Gladõševa |
KENT LAKES (2010) |
|
Pille-Riin Pärn
PICIKATA (2013)
|
ESHKS |
|
PICIKATA (2013) |
|
Raili Krusta
REFFELON (2013)
|
RK El Awrah ET |
|
REFFELON (2013) |
|
Säde Liis Erik
BENTLEY (2016)
|
|
|
BENTLEY (2016) |
|
Sandra Prez
QUICK NICKY (2016)
|
THK RSK |
|
QUICK NICKY (2016) |
|
Siiri Kaljumäe
GARDENTO (2016)
|
|
|
GARDENTO (2016) |
|
Sirli Põldaru
ALLEGRIA (2010)
|
EHS |
|
ALLEGRIA (2010) |
|
Susan Kaleta
B NORMAN (2017)
|
Tartu Ratsakool |
|
B NORMAN (2017) |
|
Susan Kaleta
SALTON (2017)
|
Tartu Ratsakool |
|
SALTON (2017) |
|
Syret Sepling
CAT VON D (2010)
|
THK RSK |
|
CAT VON D (2010) |
|
Triinu Leito
MELNITIS (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MELNITIS (2008) |
|
Tuuli Toompark
MIDNIGHT J (2014, VP)
|
RK Ruila Tall |
Pille Pajulaid |
MIDNIGHT J (2014, VP) |