|
Ance Anna Katkovska (LAT)
CHALLENGER
|
|
|
CHALLENGER |
|
Andrey Rudoy
PILOORE VON SEEDER (2014)
|
Team Seeder Horses |
|
PILOORE VON SEEDER (2014) |
|
Annabel Põder
ENCINASOLA (2008)
|
Tondi RSK |
|
ENCINASOLA (2008) |
|
Berit Lehtsaar
CALINDA (2015)
|
Tartu Ratsakool |
|
CALINDA (2015) |
|
Berit Lehtsaar
CADIZ (2014)
|
Tartu Ratsakool |
|
CADIZ (2014) |
|
Birgit Adler
DOMINGO (2013)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DOMINGO (2013) |
|
Deily Aul
DAYLIAN D.V. (2015)
|
Liivimaa RK |
Urmas Raag |
DAYLIAN D.V. (2015) |
|
Doris Mänd
WARCELLARI V (2015)
|
Tartumaa RSK |
|
WARCELLARI V (2015) |
|
Ele Prans
ORPHEUS (2008)
|
Tartumaa RSK |
|
ORPHEUS (2008) |
|
Ele Prans
A MERIA (2012)
|
Tartumaa RSK |
|
A MERIA (2012) |
|
Elisabeth Alonen
KARLANDA (2015)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
KARLANDA (2015) |
|
Elisabeth Ervald
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
|
Viru Ratsu |
|
LIBERTY D'ESTELLA (2004) |
|
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
ROKIT (2012, SP) |
|
Gunnar Klettenberg
JACKSON FIVE (2014)
|
RK Ruila Tall |
|
JACKSON FIVE (2014) |
|
Hanna-Britta Parik
MOORION (2003)
|
|
|
MOORION (2003) |
|
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
|
Tallinna RSK |
Anni Kaljund |
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) |
|
Helena Kirsch
PAINTED LADY (2007)
|
Viru Ratsu |
|
PAINTED LADY (2007) |
|
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
|
Liivimaa RK |
|
HARDENTO-W (2012) |
|
Ingrid Ruul
MONTANUS ROY (2009)
|
Liivimaa RK |
|
MONTANUS ROY (2009) |
|
Jaanus Mitt
CORONA (2015)
|
Tartumaa RSK |
|
CORONA (2015) |
|
Johann Zeiger
JONKER (2014)
|
RK Ruila Tall |
Kristjan Sinikas |
JONKER (2014) |
|
Johann Zeiger
GALA (2015)
|
RK Ruila Tall |
Kristjan Sinikas |
GALA (2015) |
|
Kaide Carolin Tomson
BELCANTO (2006)
|
Audruranna RSK |
|
BELCANTO (2006) |
|
Kaius Põder
HILUX V (2011)
|
Tartumaa RSK |
|
HILUX V (2011) |
|
Keidi Kask
QUICK VICTORY (2013)
|
Vändra RSK |
|
QUICK VICTORY (2013) |
|
Kerli Lõbus
ARLICH (2012)
|
Viljandimaa RSK |
|
ARLICH (2012) |
|
Kersti Lillmaa
EXXON (2015)
|
|
|
EXXON (2015) |
|
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
|
|
|
PIXY C (2013) |
|
Kertu Klettenberg
LARA (2014)
|
RK Ruila Tall |
|
LARA (2014) |
|
Kertu Klettenberg
KONRAD (2015)
|
RK Ruila Tall |
|
KONRAD (2015) |
|
Kertu Kütt
KANNON (2015)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
KANNON (2015) |
|
Kertu Vellemäe
GRAND LEGEND (2012)
|
Viljandimaa RSK |
|
GRAND LEGEND (2012) |
|
Kullo Kender
BILLY (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
BILLY (2012) |
|
Kullo Kender
CASSIE NT (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
CASSIE NT (2011) |
|
Lenna Loore Sillandi
QUICK BOY RP (2014)
|
Tartu Ratsakool |
|
QUICK BOY RP (2014) |
|
Linda Randpere
KEARNEY W (2015)
|
RK Ruila Tall |
Hanno Ellermann |
KEARNEY W (2015) |
|
Maarja Somelar
EIFFEL (2013)
|
|
|
EIFFEL (2013) |
|
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
|
|
|
GOOD LIFE - J.C. (2012) |
|
Maria Tsyrulnikova
FAZENDA (2014)
|
Liivimaa RK |
Merike Markus, Konstantin Prohhorov |
FAZENDA (2014) |
|
Mariah Orover
CARETINA (2013)
|
Vändra RSK |
|
CARETINA (2013) |
|
Mariah Orover
I'M ALJANA SPECIAL (2015)
|
Vändra RSK |
|
I'M ALJANA SPECIAL (2015) |
|
Mariete Tamm
PICASA (2009)
|
|
|
PICASA (2009) |
|
Rainer Hõim
LIETUS DEJA (2013)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
LIETUS DEJA (2013) |
|
Rebeka Luhaste
QUERIDO MIO (2012)
|
ESHKS |
|
QUERIDO MIO (2012) |
|
Sandra Paalman
CASADORA (2013)
|
|
Merike Markus |
CASADORA (2013) |
|
Siim Sinijärv
SAXELLO K (2014)
|
ESHKS |
|
SAXELLO K (2014) |
|
Susan Kaleta
KENYA (2014)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
KENYA (2014) |
|
Susan Kaleta
HELIODORO (2015)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
HELIODORO (2015) |
|
Susan Kaleta
BREEZER LT (2016)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
BREEZER LT (2016) |
|
Triinu Riisberg
ISTHAR ESQUI (2014)
|
Gramina RSK |
|
ISTHAR ESQUI (2014) |
|
Vanessa Mälberg
BOGEYMAN (2015)
|
Leevaku RK |
|
BOGEYMAN (2015) |