Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Tõrvahavva Rännak I
/ 2 - Registreerunud
Tõrvahavva Rännak I
Aeg:
06.06.20
Korraldaja(d):
EER
Asukoht:
Tõrvahavva
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astranilk@hot.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
NB! Enne võistlusele registreerumist tutvuge kindlasti põhjalikult võistlusjuhendiga.
Võistluse lehele
06.06.20 - Klass 2 | Distants 55 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Masterlist
Starte:
23
Võistlejaid:
23
Hobuseid:
23
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Estreka
Treener(id):
Mare Kalme
Agnes Annimäe
SIMONE OX (2009, SP)
Estreka
Mare Kalme
SIMONE OX (2009, SP)
Klubi:
Pinifer ET
Treener(id):
Ellen Vatsel
Anella Stimmer
GRETI-GREY (2010)
Pinifer ET
Ellen Vatsel
GRETI-GREY (2010)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Annabel Raamat
SOLARIS (2012)
RK Ruila Tall
SOLARIS (2012)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Anne Rohtla
CEDRIK (2011)
RK Ruila Tall
CEDRIK (2011)
Klubi:
EER
Treener(id):
Õnne Halliko
Brenda Prants
ASSMAN (2010)
EER
Õnne Halliko
ASSMAN (2010)
Klubi:
Kassari RM
Treener(id):
Õnne Halliko
Greta Frosch
VÜRTSMAN OX (2015)
Kassari RM
Õnne Halliko
VÜRTSMAN OX (2015)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Gretel Pärlin
MURAKAS (2013, VP)
Viru Ratsu
MURAKAS (2013, VP)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Heigo Rohtla
FATAS ZANZIBAAR (2004)
RK Ruila Tall
FATAS ZANZIBAAR (2004)
Klubi:
Kassari RM
Treener(id):
Joosep Tikk
LAAVA (2015)
Kassari RM
LAAVA (2015)
Klubi:
EER
Treener(id):
Andres Udeküll
Kadri-Triin Kõoleht
NORTON (2015)
EER
Andres Udeküll
NORTON (2015)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Katriin Kalle
MISTER TONDI (2012, SP)
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012, SP)
Klubi:
Pinifer ET
Treener(id):
Katrin Liiv
RASHID OX (2012)
Pinifer ET
RASHID OX (2012)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Kelly Uluots
OOFY (2008)
Tartu Ratsakool
OOFY (2008)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Kerttu Kutsar
FRUTY (2010, SP)
Viru Ratsu
FRUTY (2010, SP)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Liina Vatsa
LEONARDO (2010)
Viljandimaa RSK
LEONARDO (2010)
Klubi:
RK El Awrah ET
Treener(id):
Õnne Halliko
Lilian Schönberg
AMAL EL AWRAH OX (2011)
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
AMAL EL AWRAH OX (2011)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Õnne Halliko
Maire Õunmaa
RAFAEL (2009)
Tondi RSK
Õnne Halliko
RAFAEL (2009)
Klubi:
Pinifer ET
Treener(id):
Peeter Enrik Liiv
ABELLAMY OX (2011, SP)
Pinifer ET
ABELLAMY OX (2011, SP)
Klubi:
Estreka
Treener(id):
Sille Kaupmees
FIONA (2012)
Estreka
FIONA (2012)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
Silvia Loorits
SALSA (2009, SP)
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
Klubi:
Kassari RM
Treener(id):
Taavet Tikk
PARGAS (2013)
Kassari RM
PARGAS (2013)
Klubi:
Pinifer ET
Treener(id):
Tiina Kuusepuu
GABRYEL OX (PL) (2010)
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Klubi:
Treener(id):
Mare Kalme
Triine Kalinovski
PÄIKE (2010)
Mare Kalme
PÄIKE (2010)
Taustatööd