|
Agnes Podgorelov
ROKADE (2011)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson, Jekaterina Soiver |
ROKADE (2011) |
|
Alina Bibikova
CASILIAS (2008)
|
|
Monica Pärno |
CASILIAS (2008) |
|
Andres Udeküll
ZURISO (2014)
|
ESHKS |
|
ZURISO (2014) |
|
Andres Udeküll
HERDI (2012)
|
ESHKS |
|
HERDI (2012) |
|
Andres Zirk
VINCENT (2013)
|
Tartumaa RSK |
|
VINCENT (2013) |
|
Andres Zirk
VERMONT (2013)
|
Tartumaa RSK |
|
VERMONT (2013) |
|
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
|
Järvamaa RSK |
Vilvi Laanet, Raivo Laanet |
CARDOS (2013) |
|
Anna-Liisa Raudsepp
LATVIS (2011)
|
Järvamaa RSK |
Vilvi Laanet, Raivo Laanet |
LATVIS (2011) |
|
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
|
Tartu Ratsakool |
|
SOLEI SOLEI (2008) |
|
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
|
Tartu Ratsakool |
|
STANNUS (2008) |
|
Berit Lehtsaar
COSMOS (2009)
|
Tartu Ratsakool |
|
COSMOS (2009) |
|
Birgit Adler
DOMINGO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DOMINGO (2013, SP) |
|
Catlin Vatsel
JOIE LE VIVRE (2014)
|
Jumping Team Vatsel |
|
JOIE LE VIVRE (2014) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
|
Team Seeder Horses |
|
ILORD (2013) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
EGOTRIP (2014)
|
Team Seeder Horses |
|
EGOTRIP (2014) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
ZINZINO (2012)
|
Team Seeder Horses |
|
ZINZINO (2012) |
|
Elise Lott
GAMEELIA (2014)
|
ESHKS |
|
GAMEELIA (2014) |
|
Elizabeth Põder
PICCOLINA (2006)
|
RK Ruila Tall |
Tiit Kivisild |
PICCOLINA (2006) |
|
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
RAVEN (2008) |
|
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
|
Tallinna RSK |
Pille Pajulaid, Pille Elson |
CHELSY V (2014) |
|
Getlin Laaniste
AUTOMATIC PILOT (2007)
|
RK Ruila Tall |
Rein Pill, Annike Laving |
AUTOMATIC PILOT (2007) |
|
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
|
Audruranna RSK |
Kertu Klettenberg |
BRIDNEY (2006) |
|
Hanna-Marie Vabaoja
GOLDEN GRACE K (2012)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
GOLDEN GRACE K (2012) |
|
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
|
|
|
ILAYZA (2008) |
|
Heiki Vatsel
JABALOU (2014)
|
|
|
JABALOU (2014) |
|
Heleene Pruunsild
QUINCE (2012)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
QUINCE (2012) |
|
Helen-Britt Liidemann
IKARDO (2013)
|
RK Ruila Tall |
Riina Pill |
IKARDO (2013) |
|
Helena Ringo
KAID (2010)
|
Audruranna RSK |
Krista Raidmets, Rein Pill |
KAID (2010) |
|
Janek Zalite
KLEOPATRA (2009)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
KLEOPATRA (2009) |
|
Janek Zalite
LAROSCH (2013)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
LAROSCH (2013) |
|
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
|
Valgeranna RSK |
|
ILSONNE V BAREELHOF (2008) |
|
Johann Zeiger
NINETY-NINE (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
NINETY-NINE (2012) |
|
Johanna Krippel
FAVORITE (2005)
|
Viru Ratsu |
|
FAVORITE (2005) |
|
Johanna Brigite Verro
FREEDOM (2010)
|
|
Monica Pärno |
FREEDOM (2010) |
|
Johanna Brigite Verro
FLANAGAN (2010)
|
|
Monica Pärno |
FLANAGAN (2010) |
|
Kärol Järviste
HUP (2012)
|
|
Andres Udeküll |
HUP (2012) |
|
Karol-Kenneth Lootus
LET`S DREAM (2011)
|
Tartumaa RSK |
|
LET`S DREAM (2011) |
|
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
FABRIANO B (2010) |
|
Karolin Valge
JACO (2014)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
JACO (2014) |
|
Kati Raidma
HAROLE (2012)
|
Vändra RSK |
|
HAROLE (2012) |
|
Kati Raidma
ISIS MP (2008)
|
Vändra RSK |
|
ISIS MP (2008) |
|
Kati Raidma
QUELLE (2011)
|
Vändra RSK |
|
QUELLE (2011) |
|
Kertu Klettenberg
JOLANDA (2014)
|
RK Ruila Tall |
|
JOLANDA (2014) |
|
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
ENCINASOLA (2008) |
|
Lene Varula
IT’S ME (2013)
|
Viljandimaa RSK |
Kertu Klettenberg |
IT’S ME (2013) |
|
Linda Randpere
QUICK TIME (2011)
|
RK Ruila Tall |
Hanno Ellermann |
QUICK TIME (2011) |
|
Linda Randpere
HAPPYGIRL G (2012)
|
RK Ruila Tall |
Hanno Ellermann |
HAPPYGIRL G (2012) |
|
Lissy-Ann Tilk
EX`ROYAL (2013)
|
Tondi RSK |
Riina Seder-Zalite |
EX`ROYAL (2013) |
|
Luise Vevers
RUUDI (2010)
|
Saaremaa RSK |
|
RUUDI (2010) |
|
Maarja Martinson
DONNA-PAOLA (2008)
|
Tondi RSK |
Hanno Ellermann, Dina Ellermann |
DONNA-PAOLA (2008) |
|
Maarja Martinson
IGOR VAN DE BURCHT (2008)
|
Tondi RSK |
|
IGOR VAN DE BURCHT (2008) |
|
Margit Mägi
CONTIGO BAY 2 (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
CONTIGO BAY 2 (2013) |
|
Margit Mägi
CATINKA (2010)
|
RK Ruila Tall |
|
CATINKA (2010) |
|
Margit Mägi
HILFIGER (2009)
|
RK Ruila Tall |
|
HILFIGER (2009) |
|
Mari-Ann Udeküll
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
|
Saaremaa RSK |
|
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013) |
|
Mariette Mardo
BERRA (2011)
|
RK El Awrah ET |
Riina Seder-Zalite |
BERRA (2011) |
|
Mia-Marleen Lanno
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
|
Tondi RSK |
Aldo Kanepi |
CIAO BELO DES ERABLES (2012) |
|
Oliver Karma
IGNAZIO (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
IGNAZIO (2013) |
|
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
|
Tondi RSK |
|
JAY-Z BEE (2012) |
|
Paul Argus
PING PONG V (2012)
|
Tondi RSK |
|
PING PONG V (2012) |
|
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
|
Viru Ratsu |
|
CALANDA DE LAUBRY Z (2013) |
|
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
|
|
|
SAN ANTONIO (2000) |
|
Rebecca Riomar
LAROME (2008)
|
RK Ruila Tall |
|
LAROME (2008) |
|
Rein Pill
SLOOPY Z (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
SLOOPY Z (2013) |
|
Rein Pill
ILADY (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
ILADY (2013) |
|
Rein Pill
RAMIRA-K (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
RAMIRA-K (2012) |
|
Rene Karus
COLA (2009)
|
Suuresti RSK |
|
COLA (2009) |
|
Saskia Maripuu
RHIANNA (2008)
|
RK Ruila Tall |
|
RHIANNA (2008) |
|
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
|
Niitvälja RSK |
|
BEL CANTO N (2014) |
|
Tarmo Kutsar
VINCET (2015)
|
Niitvälja RSK |
|
VINCET (2015) |
|
Tiit Kivisild
VIGON (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
VIGON (2013) |
|
Tiit Kivisild
MARIE ANTOINETTE N (2013)
|
RK Ruila Tall |
|
MARIE ANTOINETTE N (2013) |
|
Urmas Raag
JACQUELINE (2013)
|
Tartumaa RSK |
|
JACQUELINE (2013) |
|
Vitali Dementev
FLYING RA (2010)
|
ESHKS |
|
FLYING RA (2010) |