Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Saku Suurhalli rahvuslik võistlus
/ 2 - Registreerunud
Saku Suurhalli rahvuslik võistlus
Aeg:
04.10.19 - 05.10.19
Asukoht:
Saku Suurhall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/33996
Lisainfo
Võistluse lehele
05.10.19 - Klass 2 Prix de Porsche | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Harrastajad
Masterlist
Starte:
17
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
17
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK
Monica Pärno
VEDETTE B (2002)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Valgeranna RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Heiki Vatsel
,
Rein Pill
Epp Keel
EKLUND (2013)
Tondi RSK
Heiki Vatsel
,
Rein Pill
EKLUND (2013)
Klubi:
Vändra RSK
Treener(id):
Maila Kukk
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK
Maila Kukk
SOLARIS (2008)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Audruranna RSK
Kertu Klettenberg
BRIDNEY (2006)
Klubi:
Märjamaa SK
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK
LANDORA (2011)
Klubi:
Vändra RSK
Treener(id):
Maila Kukk
,
Monica Pärno
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK
Maila Kukk
,
Monica Pärno
CHARMILLY (2004)
Klubi:
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK
Pille Elson
BELLE CHARMANTE (2010)
Klubi:
Treener(id):
Kärt Kaseorg
HINDENBURG (2008)
HINDENBURG (2008)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK
LAETIZIA (2008)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
Viljandimaa RSK
ZPIRULIINA (2013)
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Anni Kaljund
Liis-Marii Kõluvere
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
ESHKS
Anni Kaljund
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK
Andres Treve
ROMOS CELINE (2008)
Klubi:
Treener(id):
Marit Piiskoppel
LEHITKA (2006)
LEHITKA (2006)
Klubi:
Treener(id):
Merle Tamm
BAHHE (2011)
BAHHE (2011)
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
Tallinna RSK
KENT LAKES (2010)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Margit Mägi
Toomas Pai
B CHEITAN CHS (2011)
Tondi RSK
Margit Mägi
B CHEITAN CHS (2011)
Taustatööd