Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
/ 10 - Registreerunud
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
Aeg:
26.05.19
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Pallase Tallid
Asukoht:
Pallase Tallid
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31085
Võistlussarjad
Talendijaht
ESHKS Noorhobuste võistlussari
Harrastajate Karikas
Lisainfo
Võistluse lehele
26.05.19 - Klass 10 | Skeem A2 | Talendijaht - Lapsed (kuni 14a)
Masterlist
Starte:
13
Võistlejaid:
13
Hobuseid:
12
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Lahemaa HK
Treener(id):
Dina Ellermann
Emmamarie Marleen Talivee
RIPS (2011, SP)
Lahemaa HK
Dina Ellermann
RIPS (2011, SP)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
Greete Kalmus
PERLON (2007)
Valgeranna RSK
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
PERLON (2007)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Merlin Gustavson
Karolin Gustavson
HUCKLEBERRY HENNA (2008, SP)
Audruranna RSK
Merlin Gustavson
HUCKLEBERRY HENNA (2008, SP)
Klubi:
Treener(id):
Merle Männik
Katarina Heli
LENNERT (2014, VP)
Merle Männik
LENNERT (2014, VP)
Klubi:
Treener(id):
Kirke-Mai Kask
ARAGON (2011, SP)
ARAGON (2011, SP)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Reet Kerro
Liis Katriin Kuusik
TAAVET (2007, SP)
Tondi RSK
Reet Kerro
TAAVET (2007, SP)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Katrin Tinno
Liisa Kabur
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
Audruranna RSK
Katrin Tinno
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Reet Kerro
Mari Ann Kuusik
TAAVET (2007, SP)
Tondi RSK
Reet Kerro
TAAVET (2007, SP)
Klubi:
Treener(id):
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
Maria Mathilda Teder
CALENDULA (2007)
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
CALENDULA (2007)
Klubi:
Treener(id):
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
Marta Lember
WILLIAM (2005, VP)
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
WILLIAM (2005, VP)
Klubi:
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
RSK FenEst Equestrian
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
DYNAMIT (2011)
Klubi:
Lahemaa HK
Treener(id):
Juss Särekanno
Paula Johanna Vilu
VOORE AMADOR (2011)
Lahemaa HK
Juss Särekanno
VOORE AMADOR (2011)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Sandra Vahemets
MURAKAS (2013, VP)
Viru Ratsu
MURAKAS (2013, VP)
Taustatööd