|
Adeele Maria Rosenberg
JASMINE (2013, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
JASMINE (2013, SP) |
|
Älis-Sille Hein
REIJO (2013, SP)
|
Tondi RSK |
|
REIJO (2013, SP) |
|
Anete Li Ljäkin
ROMANO (2007)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
ROMANO (2007) |
|
Annabrit Jürgens
ATOMIC (2003)
|
|
|
ATOMIC (2003) |
|
Anne Kulp
MACLAY (2013, SP)
|
|
|
MACLAY (2013, SP) |
|
Birgit Adler
MEXICANA (2006)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
MEXICANA (2006) |
|
Brigitta Medvedski
TIIGER (2006, SP)
|
Tartu Kalevi RK |
|
TIIGER (2006, SP) |
|
Carmen Peussa
CALEGRA (2012)
|
Märjamaa SK |
|
CALEGRA (2012) |
|
Catreen Rebeca Johanson
OFF LIMIT (2010, SP)
|
|
Kaidi Lunter |
OFF LIMIT (2010, SP) |
|
Eliise Rannula
HARVITA (2014)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
HARVITA (2014) |
|
Elisabeth Toomela
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
BUTTERWICK BLUE (2008, SP) |
|
Emma-Elisa Randväli
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur |
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) |
|
Enel Lauter
LAUKINUKE (2012, MP)
|
Audruranna RSK |
|
LAUKINUKE (2012, MP) |
|
Erik Kirsi
AREENA (2011)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur |
AREENA (2011) |
|
Erik Salupuu
RITMA (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
RITMA (2008) |
|
Eva Chantal Marie Clemencet
AVERTE (2006)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
AVERTE (2006) |
|
Grete Kruusma
ONELLI (2010, VP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
ONELLI (2010, VP) |
|
Grete Laasnurm
TOONIK (2000, SP)
|
RK Ruila Tall |
Sirje Argus |
TOONIK (2000, SP) |
|
Grete Oad
TRAVIATA (2013, SP)
|
|
|
TRAVIATA (2013, SP) |
|
Grete Veske
ROTTER (2010, SP)
|
RSK FenEst Equestrian |
Andres Udeküll |
ROTTER (2010, SP) |
|
Hanna Vainlo
VEKSEELIA (2012, VP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
VEKSEELIA (2012, VP) |
|
Hedi Voor-Voort
GOLDEN STAR (2008)
|
THK RSK |
Janely Saar |
GOLDEN STAR (2008) |
|
Helena Erm
MISTER MONS (2012, VP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MISTER MONS (2012, VP) |
|
Helene Marie Rägo
EMIRETA (2015)
|
Tartumaa RSK |
|
EMIRETA (2015) |
|
Ingeborg Peterson
GAMEERA (2001)
|
|
Monica Pärno |
GAMEERA (2001) |
|
Janely Kruuk
VAPSIKAANA (2008)
|
|
Janely Saar |
VAPSIKAANA (2008) |
|
Jennifer Mölder
TRIKK (2008, SP)
|
Audruranna RSK |
Anni Mägi |
TRIKK (2008, SP) |
|
Kaari Orgusaar
HOCUS-POCUS (2008)
|
Audruranna RSK |
|
HOCUS-POCUS (2008) |
|
Kadri Tamm
SACRAMENTO (2004)
|
|
Kristiina Pähn |
SACRAMENTO (2004) |
|
Kaisa Lotte Retsä
HIPPOS (2014, VP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
HIPPOS (2014, VP) |
|
Karita Beilmann
KAMANE (2006, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
KAMANE (2006, SP) |
|
Kärolin Roosioks
VELVET (2008, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
VELVET (2008, SP) |
|
Karolina Ivanova
HERBINA (2012)
|
RSK Ruttar |
|
HERBINA (2012) |
|
Katrin Liivamägi
MON ROBERTA (2009, SP)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
MON ROBERTA (2009, SP) |
|
Katrin Ottas
UP TO DATE (2004)
|
RSK Simon |
Kätlin Mardo |
UP TO DATE (2004) |
|
Kertu Ehanurm
COIS CUAIN (2012, SP)
|
|
|
COIS CUAIN (2012, SP) |
|
Kertu Närep
LUKA (2008, VP)
|
|
|
LUKA (2008, VP) |
|
Kirte Kaileen Pärila
ROCKEN-BOY (2012)
|
|
Kaidi Lunter |
ROCKEN-BOY (2012) |
|
Kristel Klaas
TOSCANA (2013)
|
Tondi RSK |
|
TOSCANA (2013) |
|
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
|
RK Ruila Tall |
Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid |
ORHIDEE (2008) |
|
Kristiina Järvik
PRIMADONNA (2013, VP)
|
Läänemaa RSK |
Ellen Vatsel |
PRIMADONNA (2013, VP) |
|
Kristiina Järvik
GRAATSIJA (2014)
|
Läänemaa RSK |
Ellen Vatsel |
GRAATSIJA (2014) |
|
Laura Teniste
LITTER (2006)
|
Märjamaa SK |
|
LITTER (2006) |
|
Leandra Sofia Xenia Williams
REIJO (2013, SP)
|
|
Külliki Sinikas |
REIJO (2013, SP) |
|
Liis Laigu
ROSINA (2010, VP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
ROSINA (2010, VP) |
|
Liis Marie Hansen
G KENZI (2015)
|
|
Anni Kaljund |
G KENZI (2015) |
|
Lisette Suu
AKTSIA (2013, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
AKTSIA (2013, SP) |
|
Lizette Kaljas
VILANDRA (2006, VP)
|
|
|
VILANDRA (2006, VP) |
|
Loora-Lisandra Ender
GRAATSIJA (2014)
|
|
|
GRAATSIJA (2014) |
|
Loreli Arukase
HIPPOS (2002)
|
Audruranna RSK |
|
HIPPOS (2002) |
|
Maarja Hein
TIERRA DEL FUEGO (2005)
|
|
Janely Saar |
TIERRA DEL FUEGO (2005) |
|
Maarja Martinson
CILANTRO VH (2015)
|
Tondi RSK |
|
CILANTRO VH (2015) |
|
Maia-Marii Samberk
REEDA (2012, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
REEDA (2012, SP) |
|
Margit Mägi
LAFAYETTE Z (2015)
|
RK Ruila Tall |
|
LAFAYETTE Z (2015) |
|
Marilis Puusepp
MYSTIC VAN HET HEIDEHOF (2012)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MYSTIC VAN HET HEIDEHOF (2012) |
|
Marisa McCourt
VALLI (2011, VP)
|
Saaremaa RSK |
|
VALLI (2011, VP) |
|
Marleen Vare
LE SOLEIL (2011)
|
Viljandimaa RSK |
|
LE SOLEIL (2011) |
|
Marta Koit
MARU MISSY (2011, VP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
MARU MISSY (2011, VP) |
|
Megan Vain
PREX (2004)
|
Tondi RSK |
|
PREX (2004) |
|
Mia Katriin Sepp
BERSINAA (2006)
|
|
|
BERSINAA (2006) |
|
Mia Katriin Sepp
MON ACO (2011, SP)
|
|
|
MON ACO (2011, SP) |
|
Mia Marleen Juhanson
RESERVA (2007)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur |
RESERVA (2007) |
|
Mia-Stella Aaslaid
CESSIKA (2010, SP)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur |
CESSIKA (2010, SP) |
|
Minni Mangman
HUGO BOSS (2015)
|
Viru Ratsu |
|
HUGO BOSS (2015) |
|
Minni Mangman
PREZILEE (2010)
|
Viru Ratsu |
|
PREZILEE (2010) |
|
Mirtel Etverk
GOGO DEMON (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEMON (2008, SP) |
|
Mona Johanson
RIIDA (2012, VP)
|
RSK FenEst Equestrian |
Pille Pajulaid |
RIIDA (2012, VP) |
|
Mona Leis
LISANDER (2006)
|
Liivimaa RK |
|
LISANDER (2006) |
|
Moona Maria Ernets
RAPUNTCEL (2011, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
RAPUNTCEL (2011, SP) |
|
Nicole Vinnikova
GLAMOUR (2006, SP)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Pille Pajulaid |
GLAMOUR (2006, SP) |
|
Oskar Eivak
JO JO MINKA (2009)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
JO JO MINKA (2009) |
|
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
KENT LAKES (2010) |
|
Piret Ervald
BILLY (2012)
|
Viru Ratsu |
|
BILLY (2012) |
|
Rene Karus
CORSARIO RICO (2015)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
CORSARIO RICO (2015) |
|
Reti Ojasalu
ZINDRA (2013)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
ZINDRA (2013) |
|
Rosa Linda Sikkal
ESTON (2012, SP)
|
SA Tallinna RK |
Andres Udeküll |
ESTON (2012, SP) |
|
Shannon-Keity Kork
RUMPA (2014, SP)
|
Liivimaa RK |
Katrin Tõruvere |
RUMPA (2014, SP) |
|
Sofia Mikhaylova
ALEJANDRO (2012)
|
RK El Awrah ET |
|
ALEJANDRO (2012) |
|
Stella Brett Mesila
HEROINE (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
HEROINE (2012) |