|
Anna-Maria Kukk
D. CHARMANTE (2008)
|
Massu RK |
Ann Meriste White |
D. CHARMANTE (2008) |
|
Anni Mägi
DESIREE AM Z (2014)
|
|
Kertu Klettenberg |
DESIREE AM Z (2014) |
|
Anni Mägi
SCENLITO V./D. HUNTERS (2014)
|
|
Kertu Klettenberg |
SCENLITO V./D. HUNTERS (2014) |
|
Anni Liisi Lauk
VIA-MARIA (2011, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
VIA-MARIA (2011, SP) |
|
Annika Veerpalu
CORO (2013, SP)
|
ESHKS |
|
CORO (2013, SP) |
|
Birgit Adler
DOMINGO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DOMINGO (2013, SP) |
|
Birgit Adler
KAMANE (2006, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
KAMANE (2006, SP) |
|
Birgit Adler
MEXICANA (2006)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
MEXICANA (2006) |
|
Carmen Triisa
MAGIC FLO J (2013, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
MAGIC FLO J (2013, SP) |
|
Carola Lõhmus
TUKIT (2009, SP)
|
|
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Danii Marii Sillamägi
ALEKS (2011, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
ALEKS (2011, SP) |
|
Eelia Laasma
OHARA (2007, VP)
|
Audruranna RSK |
|
OHARA (2007, VP) |
|
Eeva Helga Kupits
PACKETA (2009)
|
Saaremaa RSK |
|
PACKETA (2009) |
|
Eeva Helga Kupits
VAU (2014, VP)
|
Saaremaa RSK |
|
VAU (2014, VP) |
|
Elisa Maria Hansmann
A MATRICE (2012)
|
|
Kaidi Lunter |
A MATRICE (2012) |
|
Elisabeth Toomela
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
BUTTERWICK BLUE (2008, SP) |
|
Elisabeth Toomela
MARU MISSY (2011, VP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
MARU MISSY (2011, VP) |
|
Emeli Pikner
MON TER (2012, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
MON TER (2012, SP) |
|
Emeli Pikner
TEBIITHA (2012, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
TEBIITHA (2012, SP) |
|
Grete Laasnurm
OLYMPIA (2012, VP)
|
RK Ruila Tall |
Sirje Argus |
OLYMPIA (2012, VP) |
|
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
ROKIT (2012, SP) |
|
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
|
Audruranna RSK |
Kertu Klettenberg |
BRIDNEY (2006) |
|
Hedi Voor-Voort
GOLDEN STAR (2008)
|
THK RSK |
Janely Saar |
GOLDEN STAR (2008) |
|
Helen Alp
CALCYL (2001)
|
|
Andres Udeküll |
CALCYL (2001) |
|
Helena Järve
FLINSTONE H (2010)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
FLINSTONE H (2010) |
|
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson, Pille Pajulaid |
SAMURAI (2011) |
|
Janely Kruuk
VAPSIKAANA (2008)
|
|
Janely Saar |
VAPSIKAANA (2008) |
|
Janely Saar
LARA (2014)
|
Valgeranna RSK |
|
LARA (2014) |
|
Janely Saar
GRAMMONT (2008)
|
Valgeranna RSK |
|
GRAMMONT (2008) |
|
Jennifer Mölder
TRIKK (2008, SP)
|
Audruranna RSK |
Anni Mägi |
TRIKK (2008, SP) |
|
Kaie Kuusksalu
LORD LEO (2012)
|
Team Seeder Horses |
|
LORD LEO (2012) |
|
Kaili Elis Ige
RAKET (2008, SP)
|
Team Seeder Horses |
|
RAKET (2008, SP) |
|
Karin Peks
PANCHITA (2006)
|
THK RSK |
Kertu Klettenberg |
PANCHITA (2006) |
|
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
RETRO (2013, SP) |
|
Karmen Kriis
AMAZONE (2012)
|
Niitvälja RSK |
Ellen Vatsel |
AMAZONE (2012) |
|
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
SOLEIL`S CASPER (2005) |
|
Kärt Kuusik
SILVER MELODY (2011)
|
Audruranna RSK |
|
SILVER MELODY (2011) |
|
Katrin Liivamägi
BARBOLETTA (2005)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
BARBOLETTA (2005) |
|
Kerli Heilu
PRINGEL (2003)
|
Massu RK |
Ann Meriste White |
PRINGEL (2003) |
|
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
|
RK Ruila Tall |
Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid |
ORHIDEE (2008) |
|
Kristiina Vene
EMERALD JOHNNY (2010)
|
Audruranna RSK |
Anni Mägi |
EMERALD JOHNNY (2010) |
|
Laura Teniste
LITTER (2006)
|
Märjamaa SK |
|
LITTER (2006) |
|
Lenna Buht
PATRIITS (2007)
|
Vändra RSK |
|
PATRIITS (2007) |
|
Lisette Eylandt
SHIRLEY (2014, VP)
|
EHS |
Annika Veerpalu |
SHIRLEY (2014, VP) |
|
Lisette Eylandt
ROMANTILINE REESI (2010)
|
EHS |
Annika Veerpalu |
ROMANTILINE REESI (2010) |
|
Luise Lotta Sarv
RAFF (2013, SP)
|
|
Tairi Tiitsar-Talgre |
RAFF (2013, SP) |
|
Maarja Hein
TIERRA DEL FUEGO (2005)
|
|
Janely Saar |
TIERRA DEL FUEGO (2005) |
|
Margit Lindre
PAROS (2009)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
PAROS (2009) |
|
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
|
|
Janely Saar |
GOOD LIFE - J.C. (2012) |
|
Maria Anett Allikveer
ERLE (2012)
|
|
|
ERLE (2012) |
|
Marii Parve
ELKUR (2006, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
ELKUR (2006, SP) |
|
Marisa McCourt
VALLI (2011, VP)
|
Saaremaa RSK |
|
VALLI (2011, VP) |
|
Meeri-Liis Pastarus
RAFINA (2014, VP)
|
THK RSK |
Anni Mägi |
RAFINA (2014, VP) |
|
Melissa Meigas
AMAZONE (2012)
|
|
Ellen Vatsel |
AMAZONE (2012) |
|
Merily Peterson
PIRATE (2010, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
PIRATE (2010, SP) |
|
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
|
ESHKS |
|
C-AND-B (2011) |
|
Moona Maria Ernets
RAPUNTCEL (2011, SP)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
RAPUNTCEL (2011, SP) |
|
Neleriin Viljus
KLASSIKA (2013)
|
Saaremaa RSK |
|
KLASSIKA (2013) |
|
Nora Moosar
MORLY (2013, SP)
|
RK Ruila Tall |
|
MORLY (2013, SP) |
|
Pille Pajulaid
KENT LAKES (2010)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
KENT LAKES (2010) |
|
Reelika Kullamaa
MIITSAR (1999)
|
|
|
MIITSAR (1999) |
|
Reimo Karus
COCOS (2015)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
COCOS (2015) |
|
Reti Ojasalu
ZINDRA (2013)
|
Märjamaa SK |
Kristiina Raudnagel |
ZINDRA (2013) |