|
Sandis Germanis (LAT)
FRANTWILL (2014)
|
|
|
FRANTWILL (2014) |
|
Anette Leppik
RUBIIN (2014)
|
Tartu Kalevi RK |
|
RUBIIN (2014) |
|
Anette Leppik
RUUBEN (2013)
|
Tartu Kalevi RK |
|
RUUBEN (2013) |
|
Annie Saavan
PIASTER (2009)
|
|
|
PIASTER (2009) |
|
Annika Lehtmets
SITSIILIA (2012)
|
Viru Ratsu |
Helene Proover |
SITSIILIA (2012) |
|
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
|
Valgeranna RSK |
|
OBORA`S GRACIA (2007) |
|
Berit Truuts
BARBAROSSA (2013)
|
Liivimaa RK |
|
BARBAROSSA (2013) |
|
Birgit Adler
DOMINGO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DOMINGO (2013, SP) |
|
Birgit Adler
LADY (2010)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
LADY (2010) |
|
Carmen Melts
PAVADOR (2010)
|
Vändra RSK |
|
PAVADOR (2010) |
|
Elisa Maria Hansmann
A MATRICE (2012)
|
|
Kaidi Lunter |
A MATRICE (2012) |
|
Elisabeth Alonen
PROGGE (2011)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
PROGGE (2011) |
|
Emma-Elisa Randväli
MACHO (2005, VP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
MACHO (2005, VP) |
|
Emma-Elisa Randväli
GENESIS (2011, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
GENESIS (2011, SP) |
|
Emma-Elisa Randväli
ROMANESCA (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
ROMANESCA (2012, SP) |
|
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
|
Vändra RSK |
|
SOLARIS (2008) |
|
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
|
Tallinna RSK |
Anni Kaljund |
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) |
|
Hedi Voor-Voort
GOLDEN STAR (2008)
|
THK RSK |
Janely Saar |
GOLDEN STAR (2008) |
|
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
|
Vändra RSK |
|
CHARMILLY (2004) |
|
Ilona Käosaar
CHEYENNES STAR (2014)
|
Vändra RSK |
|
CHEYENNES STAR (2014) |
|
Janely Saar
LARA (2014)
|
Valgeranna RSK |
|
LARA (2014) |
|
Janely Saar
GRAMMONT (2008)
|
Valgeranna RSK |
|
GRAMMONT (2008) |
|
Kaide Carolin Tomson
BELCANTO (2006)
|
Audruranna RSK |
Janely Saar |
BELCANTO (2006) |
|
Kairi Dräbtsinskaja
JORDAN (2015)
|
Viljandimaa RSK |
|
JORDAN (2015) |
|
Karmen Kasemets
AKEENA (2012)
|
EHS |
|
AKEENA (2012) |
|
Kärt Kuusik
SILVER MELODY (2011)
|
Audruranna RSK |
|
SILVER MELODY (2011) |
|
Kati Raidma
ZORBAS (2013)
|
Vändra RSK |
|
ZORBAS (2013) |
|
Kati Raidma
QUINCY (2013)
|
Vändra RSK |
|
QUINCY (2013) |
|
Kätlin El Majdaoui
CAMILLA (2014)
|
Vändra RSK |
|
CAMILLA (2014) |
|
Keidi Kask
PRELAMEE (2006)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
PRELAMEE (2006) |
|
Keily Hiielaid
ESTRON (2011)
|
EHS |
|
ESTRON (2011) |
|
Kelli Kuslap
TURBO (2007)
|
Pärna RSK |
Gea Kiudorf |
TURBO (2007) |
|
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
|
|
|
PIXY C (2013) |
|
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
|
Läänemaa RSK |
|
OBERON (2009) |
|
Kristi Kõiv
GLAMOROUS GIRL (2015)
|
Viljandimaa RSK |
|
GLAMOROUS GIRL (2015) |
|
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
|
Viljandimaa RSK |
|
ZPIRULIINA (2013) |
|
Lenna Buht
PATRIITS (2007)
|
Vändra RSK |
|
PATRIITS (2007) |
|
Lenna Loore Sillandi
MÄNDY (2013, VP)
|
Tartu Ratsakool |
|
MÄNDY (2013, VP) |
|
Liis Tishler
MON ART (2013, SP)
|
RK Ruila Tall |
Anni Kaljund |
MON ART (2013, SP) |
|
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
|
|
Janely Saar |
GOOD LIFE - J.C. (2012) |
|
Mariah Orover
I'M ALJANA SPECIAL (2015)
|
Vändra RSK |
|
I'M ALJANA SPECIAL (2015) |
|
Mariah Orover
QUICK BOY RP (2014)
|
Vändra RSK |
|
QUICK BOY RP (2014) |
|
Marin Varblane
ARLICH (2012)
|
Viru Ratsu |
Hanno Ellermann |
ARLICH (2012) |
|
Marit Piiskoppel
LEHITKA (2006)
|
|
|
LEHITKA (2006) |
|
Merlin Erm
CROSSER (2007)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
CROSSER (2007) |
|
Natali Teesalu
TESKO (2011)
|
|
Janely Saar |
TESKO (2011) |
|
Ragne Raidma
NIILUS (2014)
|
|
|
NIILUS (2014) |
|
Rebeka Luhaste
QUERIDO MIO (2012)
|
ESHKS |
|
QUERIDO MIO (2012) |
|
Sofie Lii Lidmets
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
|
Tartumaa RSK |
|
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) |
|
Vanessa Simuste
ONLY (2012, SP)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
ONLY (2012, SP) |