|
Sandis Germanis (LAT)
KARMELITA
|
|
|
KARMELITA |
|
Sandis Germanis (LAT)
FUERO (2012)
|
|
|
FUERO (2012) |
|
Andreas Pernits
ERROR (2009, VP)
|
EHS |
|
ERROR (2009, VP) |
|
Annabel Sohlu
LADYBIRD (2011, VP)
|
THK RSK |
|
LADYBIRD (2011, VP) |
|
Annika Timm
PATINA (2012)
|
RK El Awrah ET |
|
PATINA (2012) |
|
Birgit Adler
DONNA (2006, VP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
DONNA (2006, VP) |
|
Birgit Raid
SALSITA (2010)
|
Tartu Ratsakool |
|
SALSITA (2010) |
|
Carmen Õige-Järve
NÜMFOONA (2003)
|
Vändra RSK |
|
NÜMFOONA (2003) |
|
Carmen Triisa
MAGIC FLO J (2013, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
MAGIC FLO J (2013, SP) |
|
Carola Lõhmus
TUKIT (2009, SP)
|
|
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Eeva Trellmann
MAURUS (2007, SP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
MAURUS (2007, SP) |
|
Eleonora Tomberg
AVERTE (2006)
|
|
Janely Saar |
AVERTE (2006) |
|
Elisabeth Alonen
PENALTY (2015)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
PENALTY (2015) |
|
Epp Rusi
BALANTIR (2012)
|
EHS |
|
BALANTIR (2012) |
|
Getter Rool
LEND 007 (2007)
|
Järvamaa RSK |
Reet Jänes |
LEND 007 (2007) |
|
Grete Arujõe
VOODOO (2011, SP)
|
Gramina RSK |
|
VOODOO (2011, SP) |
|
Grete Laasnurm
OLYMPIA (2012, VP)
|
RK Ruila Tall |
Sirje Argus |
OLYMPIA (2012, VP) |
|
Grete Laasnurm
TOONIK (2000, SP)
|
RK Ruila Tall |
Sirje Argus |
TOONIK (2000, SP) |
|
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
|
Viljandimaa RSK |
|
ROKIT (2012, SP) |
|
Hanna-Maria Hanson
WILHELMINA (2010, VP)
|
Vändra RSK |
|
WILHELMINA (2010, VP) |
|
Hedi Voor-Voort
GOLDEN STAR (2008)
|
THK RSK |
Janely Saar |
GOLDEN STAR (2008) |
|
Helge Likker
SUNSHINE HL (2015)
|
Vändra RSK |
|
SUNSHINE HL (2015) |
|
Heliis Kalev
MISS SUNSHINE (2014, SP)
|
Liivimaa RK |
Hanno Ellermann |
MISS SUNSHINE (2014, SP) |
|
Ilona Käosaar
OFFICER (2011)
|
Vändra RSK |
|
OFFICER (2011) |
|
Janne Ööpik-Koorits
CAMBODIA (2014)
|
Gramina RSK |
Maris Kartau |
CAMBODIA (2014) |
|
Jennifer Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
|
|
Janely Saar |
TIERRA DEL FUEGO (2005) |
|
Jessica Kolesov
ARTHUR (2009, SP)
|
Tallinna RSK |
Sirje Argus |
ARTHUR (2009, SP) |
|
Johanna Ojandu
ONTIKA (2009)
|
Audruranna RSK |
|
ONTIKA (2009) |
|
Kaari Orgusaar
HUBBA BUBBA (2009, SP)
|
Audruranna RSK |
|
HUBBA BUBBA (2009, SP) |
|
Kadri Ann Kool
CABELLE (2007)
|
|
|
CABELLE (2007) |
|
Kaili Elis Ige
TRALLA (2008, SP)
|
Team Seeder Horses |
|
TRALLA (2008, SP) |
|
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
RETRO (2013, SP) |
|
Karmen Kasemets
RAMONA (2011)
|
EHS |
|
RAMONA (2011) |
|
Karola Sein
SOFA (2009, SP)
|
Tartu Ratsakool |
|
SOFA (2009, SP) |
|
Karolina Nõu
MONA LISA (2013, SP)
|
|
|
MONA LISA (2013, SP) |
|
Katarina Ojari
VIIVA (2014, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
VIIVA (2014, SP) |
|
Kati Raidma
EX GIRLFRIEND RP (2014)
|
Vändra RSK |
|
EX GIRLFRIEND RP (2014) |
|
Kati Raidma
KLEVA (2015)
|
Vändra RSK |
|
KLEVA (2015) |
|
Kati Raidma
CORA (2013)
|
Vändra RSK |
|
CORA (2013) |
|
Kätlin El Majdaoui
CAMILLA (2014)
|
Vändra RSK |
|
CAMILLA (2014) |
|
Kätlin Saavan
CHARMANT CHANTE (2010)
|
Nõo RK |
|
CHARMANT CHANTE (2010) |
|
Katrin Liivamägi
MON ROBERTA (2009, SP)
|
RSK Simon |
Monica Pärno |
MON ROBERTA (2009, SP) |
|
Katrin Melts
KOPITAR LAK RP (2015)
|
Vändra RSK |
|
KOPITAR LAK RP (2015) |
|
Katrin Nõmmiksaar
MOONLIGHT J (2014, SP)
|
Liivimaa RK |
|
MOONLIGHT J (2014, SP) |
|
Kätrin Kristelle Nõmm
TANTE (2014, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur |
TANTE (2014, SP) |
|
Kätrin Kristelle Nõmm
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur |
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) |
|
Keidi Mariin Tomson
VAPPER (2008, SP)
|
Audruranna RSK |
Janely Saar |
VAPPER (2008, SP) |
|
Kendra Loose
ROXANNE (2012)
|
RSK Ruttar |
Külliki Sinikas, Kristjan Sinikas |
ROXANNE (2012) |
|
Kerttu Kethly Rumask
SOFA (2009, SP)
|
Liivimaa RK |
|
SOFA (2009, SP) |
|
Kertu Ehanurm
COIS CUAIN (2012, SP)
|
|
|
COIS CUAIN (2012, SP) |
|
Kertu Heinsaar
GUSTAVO (2015)
|
|
|
GUSTAVO (2015) |
|
Kristiina Tamm
SCARLETT`S SELENE OX (2012)
|
Liivimaa RK |
|
SCARLETT`S SELENE OX (2012) |
|
Kristiina Tigasing
TIANA (2014, SP)
|
|
|
TIANA (2014, SP) |
|
Kristin Pangsepp
SANTA ANITA OX (2011, SP)
|
RK Ruila Tall |
|
SANTA ANITA OX (2011, SP) |
|
Kristina Lagrekül
CHARLESTON TT (2012)
|
Viljandimaa RSK |
|
CHARLESTON TT (2012) |
|
Kristyn Ojaste
OHARA (2007, VP)
|
Valgeranna RSK |
|
OHARA (2007, VP) |
|
Lisell Mai Aasa
RIIMU (2011, SP)
|
|
|
RIIMU (2011, SP) |
|
Loreli Arukase
HIPPOS (2002)
|
Audruranna RSK |
|
HIPPOS (2002) |
|
Loreli Arukase
TALISMAN (2000, SP)
|
Audruranna RSK |
|
TALISMAN (2000, SP) |
|
Mariin Tilk
DOMINANT (2004)
|
RK El Awrah ET |
|
DOMINANT (2004) |
|
Maris Kallo
SCARLETT`S SELENE OX (2012)
|
Liivimaa RK |
|
SCARLETT`S SELENE OX (2012) |
|
Marisa McCourt
VALLI (2011, VP)
|
Saaremaa RSK |
|
VALLI (2011, VP) |
|
Marisa McCourt
MAGNUM (2015, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
MAGNUM (2015, SP) |
|
Marko Reinman
PAEONIA (2010)
|
Estreka |
|
PAEONIA (2010) |
|
Nete Liis Kapral
MC GOOD BOY (2013, SP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
MC GOOD BOY (2013, SP) |
|
Nicole Elisabeth Aleksandra Reinikka
ANTONIO (2014, SP)
|
|
Anni Kaljund |
ANTONIO (2014, SP) |
|
Ralf Ellermann
TOONIK (2000, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann |
TOONIK (2000, SP) |
|
Sandra Vahemets
FRUTY (2010, SP)
|
Viru Ratsu |
|
FRUTY (2010, SP) |
|
Selena Mändsalu
RODOTENDRON (2006, SP)
|
Märjamaa SK |
Külliki Sinikas, Kristjan Sinikas |
RODOTENDRON (2006, SP) |
|
Shannon-Keity Kork
RUMPA (2014, SP)
|
Liivimaa RK |
Katrin Tõruvere |
RUMPA (2014, SP) |
|
Sigrit Mäeots
CLOOTUS (2007)
|
RK El Awrah ET |
|
CLOOTUS (2007) |
|
Tanika Ojasild
FIX (2010)
|
Viru Ratsu |
|
FIX (2010) |
|
Tiina Tollimägi
WONDERFUL SUPRISE (2014)
|
|
|
WONDERFUL SUPRISE (2014) |
|
Triinu Torkel
OKASROOSIKE (2011)
|
Tartu Kalevi RK |
|
OKASROOSIKE (2011) |