Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
/ 10 - Registreerunud
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
Aeg:
18.05.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK
Asukoht:
Valgeranna tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/30901
Võistlussarjad
Talendijaht
ESHKS Noorhobuste võistlussari
Harrastajate Karikas
Lisainfo
Võistluse lehele
18.05.19 - Klass 10 Prix de Siglhorse | Skeem LK1 | Avatud (harrastajate karikasarja arvestus)
Masterlist
Starte:
14
Võistlejaid:
12
Hobuseid:
14
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
Emma Tuvi
COINTREAU (2003, SP)
Tallinna RSK
Alla Gladõševa
COINTREAU (2003, SP)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Jennifer Žukova
PHENOMENON (2013)
Tartu Kalevi RK
PHENOMENON (2013)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
Jevgenia Kask Savchenko
CHANEL L (2006)
Tondi RSK
Alla Gladõševa
CHANEL L (2006)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
Kätlin Kruus
HAILEY VITA (2012)
Tondi RSK
Alla Gladõševa
HAILEY VITA (2012)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Kirsika Neimla
EUFOORIA (2012)
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kristina Lätti
FULINDE D.V. (2010)
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Klubi:
Lahemaa HK
Treener(id):
Dina Ellermann
Linda Kask
REKKOR (2009)
Lahemaa HK
Dina Ellermann
REKKOR (2009)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
Malle Aava
VON VIVALDI (2010)
Audruranna RSK
Krista Raidmets
VON VIVALDI (2010)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Maria Kivisoo
ROXETTE (2012)
Audruranna RSK
ROXETTE (2012)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Maria Kivisoo
UBACH ALANNA (2007)
Audruranna RSK
UBACH ALANNA (2007)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Krista Raidmets
Marii-Heleen Raidmets
TEEÄÄRE CAVALCANTE (2012)
Tartu Kalevi RK
Krista Raidmets
TEEÄÄRE CAVALCANTE (2012)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Marika Vunder
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK
Marika Vunder
OURSON VAN T&L (2014)
Klubi:
Massu RK
Treener(id):
Ann Meriste White
Vaike Reinmaa
ORFIX (2008)
Massu RK
Ann Meriste White
ORFIX (2008)
Klubi:
Massu RK
Treener(id):
Ann Meriste White
Vaike Reinmaa
MIDNIGHT J (2014)
Massu RK
Ann Meriste White
MIDNIGHT J (2014)
Taustatööd