Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
/ 7 - Registreerunud
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
Aeg:
18.05.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK
Asukoht:
Valgeranna tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/30901
Võistlussarjad
Talendijaht
ESHKS Noorhobuste võistlussari
Harrastajate Karikas
Lisainfo
Võistluse lehele
18.05.19 - Klass 7 Prix de Imperial | Skeem A2 | Avatud (harrastajate karikasarja arvestus)
Masterlist
Starte:
23
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
23
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Andra Küber
ROSEDA (2009, SP)
Audruranna RSK
ROSEDA (2009, SP)
Klubi:
SA Tallinna RK
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
,
Pille Pajulaid
Helen Lehmann
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
,
Pille Pajulaid
GLAMOUR (2006, SP)
Klubi:
HT Equestrian Team
Treener(id):
Helina Täht
ALBERGO AMEXO (2007)
HT Equestrian Team
ALBERGO AMEXO (2007)
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Reet Kerro
Jelena Kazakova
ADRENALIN (2013)
Tallinna RSK
Reet Kerro
ADRENALIN (2013)
Klubi:
EHS
Treener(id):
Maila Kukk
Keidy Udalov
ELEKTRA (2010)
EHS
Maila Kukk
ELEKTRA (2010)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Kirsika Neimla
EUFOORIA (2012)
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
Klubi:
Treener(id):
Marika Vunder
Kristi Tiido
ELSA (2009)
Marika Vunder
ELSA (2009)
Klubi:
Lahemaa HK
Treener(id):
Dina Ellermann
Linda Kask
REKKOR (2009)
Lahemaa HK
Dina Ellermann
REKKOR (2009)
Klubi:
Treener(id):
Maarja Baumann
CEZANNE (2002)
CEZANNE (2002)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
Malle Aava
VON VIVALDI (2010)
Audruranna RSK
Krista Raidmets
VON VIVALDI (2010)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Maria Kivisoo
ROXETTE (2012)
Audruranna RSK
ROXETTE (2012)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Maria Kivisoo
UBACH ALANNA (2007)
Audruranna RSK
UBACH ALANNA (2007)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Krista Raidmets
Marii-Heleen Raidmets
TEEÄÄRE CAVALCANTE (2012)
Tartu Kalevi RK
Krista Raidmets
TEEÄÄRE CAVALCANTE (2012)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Merit Schmidt
PORTLAND (2013)
Liivimaa RK
PORTLAND (2013)
Klubi:
Niitvälja RSK
Treener(id):
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
Mia Ruubel
MC LAREN (2013, VP)
Niitvälja RSK
Merle Männik
,
Agnes Kutsar
MC LAREN (2013, VP)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
Paula-Rebeca Pakkanen
MAHDI F (2008, SP)
RK Ruila Tall
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
MAHDI F (2008, SP)
Klubi:
EHS
Treener(id):
Rita Parts
MADONNA (2007)
EHS
MADONNA (2007)
Klubi:
Team Seeder Horses
Treener(id):
Sandra Soomre
ROSEMARIE TEA (2012)
Team Seeder Horses
ROSEMARIE TEA (2012)
Klubi:
Kassari RM
Treener(id):
Agnes Kutsar
Tauri Tõnismäe
FORTEESIA (2006)
Kassari RM
Agnes Kutsar
FORTEESIA (2006)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Tiiu Lind
LEGEND (1997)
Audruranna RSK
LEGEND (1997)
Klubi:
Märjamaa SK
Treener(id):
Triin Tartu
NIBIRU (2014)
Märjamaa SK
NIBIRU (2014)
Klubi:
Massu RK
Treener(id):
Ann Meriste White
Vaike Reinmaa
ORFIX (2008)
Massu RK
Ann Meriste White
ORFIX (2008)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
,
Pille Pajulaid
Victoria Saks
HILFIGER (2009)
RK Ruila Tall
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
,
Pille Pajulaid
HILFIGER (2009)
Taustatööd