Võistlus

Nimi:
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
Aeg:
19.05.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Valgeranna tall, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

Pärnumaa RSK meistrivõistluste info leiate juhendist.

19.05.19 - Klass 3a Prix de Dietz | 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 59
Võistlejaid: 50
Hobuseid: 57

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id): Pille Elson
Agnes Podgorelov (2001)
JO JO MINKA (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson JO JO MINKA (2009)
Treener(id):
Anette Rallmann (2000)
PANCHITA (2006)
Audruranna RSK PANCHITA (2006)
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK OBORA`S GRACIA (2007)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
HOTSTAR V (2014)
Nõo RK HOTSTAR V (2014)
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DOMINGO (2013, SP)
Treener(id): Maila Kukk
Carmen Melts (2002)
QUINCY (2013)
Vändra RSK Maila Kukk QUINCY (2013)
Treener(id):
Eelia Laasma (2005)
OHARA (2007, VP)
Audruranna RSK OHARA (2007, VP)
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PROGGE (2011)
Viljandimaa RSK PROGGE (2011)
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006)
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
TEBIITHA (2012, SP)
Saaremaa RSK TEBIITHA (2012, SP)
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006)
Treener(id):
Eva Clemencet (2005)
TUKIT (2009, SP)
Pärnumaa RSK TUKIT (2009, SP)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma (2002)
CAIKORS (2007)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg CAIKORS (2007)
Treener(id):
Hedi Voor-Voort (2006)
DONNA (2006, VP)
Pärnumaa RSK DONNA (2006, VP)
Treener(id):
Heili Püümann
JUST ME VDM (2014)
RK Black Stallion JUST ME VDM (2014)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRIDOS SJI (2014)
Saare RK CORRIDOS SJI (2014)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRWINIO SJI (2014)
Saare RK CORRWINIO SJI (2014)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg CLAUDETTE Z (2011)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Janely Saar
GRAMMONT (2008)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg GRAMMONT (2008)
Treener(id): Anni Mägi
Jessica Mölder (2004)
TRIKK (2008, SP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi TRIKK (2008, SP)
Treener(id): Maris Suuster
Johannes Kiiver
AKATINE WEERING (2005)
Märjamaa SK Maris Suuster AKATINE WEERING (2005)
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
JORDAN (2015)
Viljandimaa RSK JORDAN (2015)
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
FABIOUS JS (2015)
Viljandimaa RSK FABIOUS JS (2015)
Treener(id):
Kärt Kuusik (1998)
SILVER MELODY (2011)
Vändra RSK SILVER MELODY (2011)
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui (1998)
QUICKSTEP (2011)
Vändra RSK QUICKSTEP (2011)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Katriin Sild (1999)
IOMARA (2013)
Nõo RK IOMARA (2013)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Katriin Sild (1999)
QUALITY GREY VON SEEDER (2012)
Nõo RK QUALITY GREY VON SEEDER (2012)
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013)
Treener(id): Kaidi Lunter
Kirke Ilves (2002)
ZAHRAZAD (2013)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013)
Treener(id): Anne Savina
Kirke Stina Karin (1999)
PROMINENT (2000)
Pärnumaa RSK Anne Savina PROMINENT (2000)
Treener(id):
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
Tartumaa RSK ZPIRULIINA (2013)
Treener(id):
Liis Kabral (2002)
PELTSEBUL (2013)
Viljandimaa RSK PELTSEBUL (2013)
Treener(id):
Liisbet Talisoo (2006)
HUBBA BUBBA (2009, SP)
Audruranna RSK HUBBA BUBBA (2009, SP)
Treener(id):
Maarja Maksimov
CEZANNE (2002)
Pärnumaa RSK CEZANNE (2002)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Margit Lindre
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PINCERTON (2006)
Treener(id):
Mariah Orover
QUICK BOY RP (2014)
Pärnumaa RSK QUICK BOY RP (2014)
Treener(id):
Mariah Orover
EXCLUSIVE (2011)
Pärnumaa RSK EXCLUSIVE (2011)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
THANK YOU (2004)
Tondi RSK THANK YOU (2004)
Treener(id):
Marisa McCourt (2005)
VALLI (2011, VP)
Saaremaa RSK VALLI (2011, VP)
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Rein Pill KISS IN VEGAS (2010)
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007)
Treener(id):
Mia-Marleen Kelder (2003)
ANSER (2004, SP)
Suuresti RSK ANSER (2004, SP)
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
RK Ruila Tall EMPEROR (2012)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011)
Treener(id):
Natali Teesalu (2003)
TESKO (2011, SP)
Pärnumaa RSK TESKO (2011, SP)
Paula-Rebeca Pakkanen (2006)
MAHDI F (2008, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver MAHDI F (2008, SP)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
MUST DE LISON (2012)
Viru Ratsu MUST DE LISON (2012)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ISABEL DE WIQUI (2013)
Viru Ratsu ISABEL DE WIQUI (2013)
Treener(id):
Regina Rahula
INVITEL (2012)
Tallinna RSK INVITEL (2012)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Sandra Hints
JACKSON'S SON (2014)
ESHKS JACKSON'S SON (2014)
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
Pärnumaa RSK LEANDER (2007)
Treener(id):
Siim Sinijärv
KOMINKA K (2014)
Pärnumaa RSK KOMINKA K (2014)
Treener(id):
Siim Sinijärv
SAXELLO K (2014)
Pärnumaa RSK SAXELLO K (2014)
Treener(id):
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK OURSON VAN T&L (2014)
Treener(id):
Teele Talts
AKATINE WEERING (2005)
Hiiumaa RSK AKATINE WEERING (2005)
Treener(id):
Teet Juul
KAISER (2014)
Viljandimaa RSK KAISER (2014)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
SUZY (2012)
RSK Simon Reet Kerro SUZY (2012)
Treener(id):
Triini Viks (2001)
VERMUT II (2010, SP)
Vändra RSK VERMUT II (2010, SP)
Valentin Hodźajan
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Rein Pill, Monica Pärno, Alla Gladõševa JUTA (2006)