Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV
/ 3b - Registreerunud
Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV
Aeg:
06.04.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK, Sporditeenindus MTÜ
Asukoht:
Ihaste RK
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
06.04.19 - Klass 3b | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Masterlist
Starte:
46
Võistlejaid:
44
Hobuseid:
46
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Alexandra Somelar
IIBIS KORALL (2009)
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK
Monica Pärno
VEDETTE B (2002)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Anna-Mari Raudsepp
SILVER NORTHSTAR (2012)
Liivimaa RK
SILVER NORTHSTAR (2012)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Annabell Post
KVEBEKA (2011)
Tartu Kalevi RK
KVEBEKA (2011)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Valgeranna RSK
Kertu Klettenberg
OBORA`S GRACIA (2007)
Klubi:
Treener(id):
Ariel Hiir
PAINTED LADY (2007)
PAINTED LADY (2007)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Berit Truuts
ADRIA (2011)
Liivimaa RK
ADRIA (2011)
Klubi:
Läänemaa RSK
Treener(id):
Carolina Kuris
PORT ARTUR (2010)
Läänemaa RSK
PORT ARTUR (2010)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
Carolina Adriana Lillevälja
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK
Urmas Raag
POWER BOY (2010)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
Doris Mänd
BIG GIRL (2007)
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
BIG GIRL (2007)
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK
LAGARTO (2013)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Audruranna RSK
Kertu Klettenberg
BRIDNEY (2006)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma
CAIKORS (2007)
Tondi RSK
Kertu Klettenberg
CAIKORS (2007)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK
HARDENTO-W (2012)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kerli Lõbus
EUROSTAR (2013)
Viljandimaa RSK
EUROSTAR (2013)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Kristiina Tammeleht
PARUN (2006)
Valgeranna RSK
PARUN (2006)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
Kristin Perna
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
RIVIERA LUNETTE (2009)
Klubi:
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Kristina Sööt-Kabin
NEKTARAS (2012)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
NEKTARAS (2012)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
Kristo Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK
Urmas Raag
BETTER (2010)
Klubi:
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Tiit Kivisild
,
Dina Ellermann
,
Siret Saks
Laura Pedjak
CARDINOS PIGGX (2011)
RSK FenEst Equestrian
Tiit Kivisild
,
Dina Ellermann
,
Siret Saks
CARDINOS PIGGX (2011)
Klubi:
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Tiit Kivisild
,
Dina Ellermann
,
Siret Saks
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
RSK FenEst Equestrian
Tiit Kivisild
,
Dina Ellermann
,
Siret Saks
ENCINASOLA (2008)
Klubi:
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Lene Varula
VIGO'S LADY (2011)
Viljandimaa RSK
Kertu Klettenberg
VIGO'S LADY (2011)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Ivo Ots
Liisu Maidi Varik
SANDRA DAY (2008)
Tartu Kalevi RK
Ivo Ots
SANDRA DAY (2008)
Klubi:
Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks
A PRIMA VISTA (2013)
Nõo RK
A PRIMA VISTA (2013)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Siret Saks
Lisette Rohelpuu
OMER S (2012)
Liivimaa RK
Siret Saks
OMER S (2012)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Tartu Kalevi RK
POKARDI (2011)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Maret Hallik
JALATUS II Z (2010)
Tartu Kalevi RK
JALATUS II Z (2010)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Maris Kallo
COSMOS (2009)
Liivimaa RK
COSMOS (2009)
Klubi:
Treener(id):
Marit Piiskoppel
LEHITKA (2006)
LEHITKA (2006)
Klubi:
Treener(id):
Marko Villemson
SACHIR (2008)
SACHIR (2008)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Audruranna RSK
EMORA (2009)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Marlene Makarov
GLAMOUR GIRL (2011)
Audruranna RSK
GLAMOUR GIRL (2011)
Klubi:
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja
LERIGO (2006)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LERIGO (2006)
Klubi:
Treener(id):
Mia Vahimets
CAMARA Z (2011)
CAMARA Z (2011)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
HERMELA (2008)
Klubi:
Vändra RSK
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK
OBERON (2009)
Klubi:
Treener(id):
Sandra Tamme
OKASROOSIKE (2011)
OKASROOSIKE (2011)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Siret Saks
Sille Voitk
WIFI S (2005)
Liivimaa RK
Siret Saks
WIFI S (2005)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DESIRE (2013)
Tartu Ratsakool
Hanno Ellermann
DESIRE (2013)
Klubi:
Nõo RK
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
Susanna Sõrra
A MILLY (2012)
Nõo RK
Sofya Tsyrulnikova
A MILLY (2012)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
Susanna Vassil
CORINA (2003)
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
CORINA (2003)
Klubi:
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VARINA (2009)
Klubi:
Liivimaa RK
Treener(id):
Triin Visnapuu
KARLINA (2011)
Liivimaa RK
KARLINA (2011)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Siret Saks
Triinu Riisberg
WEENUS S (2004)
Gramina RSK
Siret Saks
WEENUS S (2004)
Klubi:
Suuresti RSK
Treener(id):
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Suuresti RSK
CHARLY (2011)
Taustatööd