Võistlus

Nimi:
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK, Tartumaa
Sponsorid:

Eestimaa Spordiliit Jõud, EOK, Tartu Linn, Skin Prof, Eggersmann Eesti, Hansa Hoov, Wagenküll Lossi SPA, Äksi Motorantšo, Paadi Pagar, Vanaõue Puhkekeskus, Ratsane OÜ, Grüne Fee, Dimedium, Esthorsetreats, Hotell Antonius, Dimedium, Sulemees, Cronimet Nordic OÜ, Parem Käsi, Võnnu mahetalu, Treeningplaan.ee, Krafft, Rallikross.ee

Võistluste ametlik fotograaf: Laura Pedjak

Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


13.07.19 - Klass 3 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Adele Alver (2006)
PANDERA (2012)
Viljandimaa RSK PANDERA (2012)
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012)
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik (2000)
RUBIIN (2014)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUBIIN (2014)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012)
Treener(id): Maris Kartau
Anne Tipp
GROSS (2014)
Tartu Ratsakool Maris Kartau GROSS (2014)
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007)
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011)
Treener(id): Urmas Raag
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag POWER BOY (2010)
Treener(id):
Eleriin Ojakäär (2001)
KARREERA (2011)
Liivimaa RK KARREERA (2011)
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006)
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012)
Treener(id):
Janely Vahar (2003)
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012)
Treener(id):
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
TREBECCO (2006)
Nõo RK TREBECCO (2006)
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011)
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011)
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013)
Kertu Kütt (2003)
CLARISA (2012)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva CLARISA (2012)
Kirke Kütt (2003)
PUTTER ATACAMA (2009)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PUTTER ATACAMA (2009)
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013)
Treener(id): Ivo Ots
Kristiina Tammeleht (2002)
PARUN (2006)
Pärnumaa RSK Ivo Ots PARUN (2006)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009)
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008)
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik (2002)
SANDRA DAY (2008)
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008)
Treener(id):
Lisette Rohelpuu (2004)
OMER S (2012)
Liivimaa RK OMER S (2012)
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010)
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010)
Treener(id): Siret Saks
Merilin Kirsipuu (2004)
LONNI (2010)
Liivimaa RK Siret Saks LONNI (2010)
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008)
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets (2006)
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tartu Kalevi RK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Treener(id):
Teele Mägi (2002)
SKARLETA (2010)
Liivimaa RK SKARLETA (2010)
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
KARLINA (2011)
Liivimaa RK KARLINA (2011)
Treener(id): Siret Saks
Triinu Riisberg (2007)
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Siret Saks WEENUS S (2004)
Võistluspaare:
34
Starte:
34
Võistlejaid:
34
Hobuseid:
34