Võistlus

Nimi:
Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid
Aeg:
20.04.19 - 21.04.19
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
20.04.19 - Klass 4 | 125 cm | Art. 276.2, võitjate vooruga | SMV juuniorid (kuni 18a)
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011)
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool STANNUS (2008)
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008)
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011)
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
COSMOS (2009)
Liivimaa RK COSMOS (2009)
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Doris Mänd (2003)
BIG GIRL (2007)
ESHKS Hanno Ellermann BIG GIRL (2007)
Treener(id): Anni Mägi
Elisabeth Käbin (2002)
WEST PARK-S (2012)
Pärnumaa RSK Anni Mägi WEST PARK-S (2012)
Treener(id):
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall PICCOLINA (2006)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
QUINCE (2012)
ESHKS QUINCE (2012)
Helena Ringo (2001)
KAID (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Rein Pill KAID (2010)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
COOLMAN (2007)
ESHKS COOLMAN (2007)
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani (2001)
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008)
Treener(id): Kaidi Lunter
Kirke Ilves (2002)
ZAHRAZAD (2013)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013)
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula (2005)
VIGO'S LADY (2011)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg VIGO'S LADY (2011)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Lissy-Ann Tilk (2003)
EX`ROYAL (2013)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite EX`ROYAL (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers (2001)
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010)
Treener(id):
Maarja Lutsokert (2002)
NAVARRO (2011)
RK Ruila Tall NAVARRO (2011)
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Mariette Mardo (2001)
BERRA (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite BERRA (2011)
Treener(id):
Marlene Makarov (2002)
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009)
Treener(id):
Marlene Makarov (2002)
GLAMOUR GIRL (2011)
Audruranna RSK GLAMOUR GIRL (2011)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia-Marleen Lanno (2005)
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
Tondi RSK CIAO BELO DES ERABLES (2012)
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009)
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008)
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
EXKILLER (2010)
RK Ruila Tall EXKILLER (2010)
Treener(id): Siret Saks
Sille Voitk (2003)
WIFI S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WIFI S (2005)
Võistluspaare:
25
Starte:
25
Võistlejaid:
21
Hobuseid:
25