Võistlus

Nimi:
Ruila Indoor Cup 2019 / SMV poniratsanikud ja juuniorid
Aeg:
20.04.19 - 21.04.19
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
20.04.19 - Klass 3 | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id): Kertu Klettenberg
Anni Mägi
PAULINGS (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PAULINGS (2006)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Erik Aedviir
CHECK OUT (2008)
Tondi RSK CHECK OUT (2008)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Hanna-Marie Vabaoja (1998)
GOLDEN GRACE K (2012)
Tondi RSK Monica Pärno GOLDEN GRACE K (2012)
Treener(id):
Karl Marten Jaaska (2003)
CEDAR UNO (2013)
RK Ruila Tall CEDAR UNO (2013)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Katrin Liivamägi (2002)
BARBOLETTA (2005)
RSK Simon Monica Pärno BARBOLETTA (2005)
Treener(id):
Kullo Kender
EMPEROR (2012)
RK Ruila Tall EMPEROR (2012)
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK Tiit Kivisild, Dina Ellermann, Siret Saks ENCINASOLA (2008)
Treener(id): Anni Kaljund
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id): Rein Pill
Linda Randpere
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK Rein Pill JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Lissy-Ann Tilk (2003)
EX`ROYAL (2013)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite EX`ROYAL (2013)
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Mariette Mardo (2001)
BERRA (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite BERRA (2011)
Treener(id):
Marlene Makarov (2002)
GLAMOUR GIRL (2011)
Audruranna RSK GLAMOUR GIRL (2011)
Treener(id):
Marlene Makarov (2002)
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009)
Treener(id):
Miia Varula (1999)
TEUN Z (2011)
Viljandimaa RSK TEUN Z (2011)
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FARINO (2010)
Tondi RSK FARINO (2010)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
KRAGBECH'S CELICA (2008)
Tondi RSK KRAGBECH'S CELICA (2008)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
SERGIO (2013)
Tondi RSK SERGIO (2013)
Treener(id): Tiit Kivisild
Pilleriin Kosk
BOY TO DATE (2006)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild BOY TO DATE (2006)
Treener(id):
Rein Pill
HAPPYGIRL G (2012)
RK Ruila Tall HAPPYGIRL G (2012)
Treener(id):
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009)
Treener(id): Kaidi Lunter
Rene Karus (2000)
COLA (2009)
Suuresti RSK Kaidi Lunter COLA (2009)
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
Treener(id):
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
Tallinna RSK BEL CANTO N (2014)
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal (2000)
ROKOKO (2007)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild ROKOKO (2007)
Võistluspaare:
26
Starte:
26
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
26