Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp
/ 7 - Registreerunud
Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp
Aeg:
16.02.19 - 17.02.19
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Asukoht:
Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29081
Võistlussarjad
Tallinna RSK Harrastajate Karikas
Havensi Ponikarikas
Lisainfo
Võistluse lehele
17.02.19 - Klass 7 | 135 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Veskimetsa Talvekarikas - avatud
Masterlist
Starte:
20
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
20
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
ESHKS
HERDI (2012)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool
STANNUS (2008)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Gramina RSK
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Gramina RSK
GRAFFITI (2011)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
Gramina RSK
FREEDOM (2010)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
DONNA-PAOLA (2008)
Gramina RSK
DONNA-PAOLA (2008)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall
GWENNA N (2011)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
RK Ruila Tall
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Valgeranna RSK
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall
Monica Pärno
FIRENZE (2008)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK
BANDERAS B (2006)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK
RENESSIN (2007)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK
JAY-Z BEE (2012)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu
JOIE DE MA VIE (2009)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Rein Pill
Rain Koch
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Tondi RSK
Rein Pill
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Klubi:
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Klubi:
Vändra RSK
Treener(id):
Andres Udeküll
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK
Andres Udeküll
LITTLE JOHN (2008)
Klubi:
Niitvälja RSK
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Niitvälja RSK
NATREJU (2012)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Tiit Kivisild
EXKILLER (2010)
RK Ruila Tall
EXKILLER (2010)
Taustatööd