Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2018
/
Kevad Rahulas ja SMV
/ 15 - Registreerunud
Kevad Rahulas ja SMV
Aeg:
28.04.18 - 29.04.18
Korraldaja(d):
Tondi RSK
Asukoht:
Rahula tall
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 5247480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/23974
Võistluse lehele
29.04.18 - Klass 15 | Skeem LK1 | SMV II osavõistlus - harrastajad
Masterlist
Starte:
20
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
19
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
RK El Awrah ET
Treener(id):
Adele Mesikäpp
VOODOO (2011)
RK El Awrah ET
VOODOO (2011)
Klubi:
Saaremaa RSK
Treener(id):
Agnes Raudam
ROCKEFELLER (2011)
Saaremaa RSK
ROCKEFELLER (2011)
Klubi:
Treener(id):
Maiken Lepiste
Annika Raie
BALERINA (2010)
Maiken Lepiste
BALERINA (2010)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
Eliis Pääsuke
SHOWMAN (2010)
Tondi RSK
Alla Gladõševa
SHOWMAN (2010)
Klubi:
ESHKS
Treener(id):
Eliis Pliev
SKOVVANGS UNA (2011)
ESHKS
SKOVVANGS UNA (2011)
Klubi:
Treener(id):
Maiken Lepiste
Evelyn Suurkask
BALERINA (2010)
Maiken Lepiste
BALERINA (2010)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Gerlin Petmanson
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Dina Ellermann
Jane Pulver
FARANKA (2010)
Viru Ratsu
Dina Ellermann
FARANKA (2010)
Klubi:
Treener(id):
Alla Gladõševa
Jekaterina Rastoštšenkova
CHARLESTON (2008, SP)
Alla Gladõševa
CHARLESTON (2008, SP)
Klubi:
Viru Ratsu
Treener(id):
Dina Ellermann
Kadri Kullerkupp
PIPAR (2011)
Viru Ratsu
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
Klubi:
RSK Simon
Treener(id):
Kati-Helen Peegel
B CICERON (2011)
RSK Simon
B CICERON (2011)
Klubi:
Treener(id):
Kristin Kaasik
AKVARELL (2006)
AKVARELL (2006)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Kristina Lätti
FULINDE D.V. (2010)
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
Malle Aava
VON VIVALDI (2010)
Audruranna RSK
Krista Raidmets
VON VIVALDI (2010)
Klubi:
Treener(id):
Marit Piiskoppel
LEHITKA (2006)
LEHITKA (2006)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Krista Raidmets
Riin Ingre Saare
PORTLAND (2013)
Tartu Kalevi RK
Krista Raidmets
PORTLAND (2013)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Krista Raidmets
Riin Ingre Saare
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Tartu Kalevi RK
Krista Raidmets
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Klubi:
Team Seeder Horses
Treener(id):
Sandra Soomre
RAKET (2008, SP)
Team Seeder Horses
RAKET (2008, SP)
Klubi:
EHS
Treener(id):
Krista Raidmets
Tiia Gorbatšuk
MIDNIGHT MAGIC (2013)
EHS
Krista Raidmets
MIDNIGHT MAGIC (2013)
Klubi:
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
Triinu Lepa
VOORE RIVEL (2012, SP)
Audruranna RSK
Krista Raidmets
VOORE RIVEL (2012, SP)
Taustatööd