|
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
|
|
|
LOCRI |
|
Liida Lehtonen (FIN)
CINTA
|
|
|
CINTA |
|
Andres Udeküll
HERDI (2012)
|
ESHKS |
|
HERDI (2012) |
|
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
|
ESHKS |
|
CASH IS KING (2004) |
|
Andres Zirk
STANNUS (2008)
|
Tartumaa RSK |
|
STANNUS (2008) |
|
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
|
RK Ruila Tall |
|
GG FELICIA (2010) |
|
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
|
RK Ruila Tall |
|
CSENIA (2008) |
|
Annika Veerpalu
CALIPSO V (2012)
|
ESHKS |
|
CALIPSO V (2012) |
|
Ariel Hiir
PAINTED LADY (2007)
|
|
|
PAINTED LADY (2007) |
|
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
|
Tartu Ratsakool |
|
SOLEI SOLEI (2008) |
|
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
|
Tartu Ratsakool |
|
SO EASY (2011) |
|
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
|
Tartu Ratsakool |
|
LASCA 14 (2001) |
|
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
|
Tartumaa RSK |
|
HINDENBURG (2008) |
|
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
|
SA Tallinna RK |
Konstantin Prohhorov |
ORLYMEJA (2007) |
|
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
TORNAADO (2006) |
|
Egle Palm
JUTA (2006)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
JUTA (2006) |
|
Gunnar Klettenberg
COSIDOS VICTORY (2010)
|
RK Ruila Tall |
|
COSIDOS VICTORY (2010) |
|
Gunnar Klettenberg
QUELLE (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
QUELLE (2011) |
|
Hanno Ellermann
NINETY-NINE (2012)
|
Gramina RSK |
|
NINETY-NINE (2012) |
|
Heiki Vatsel
COLUMBO (2008)
|
|
|
COLUMBO (2008) |
|
Ivo Ots
HARPOCRATES K (2012)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
HARPOCRATES K (2012) |
|
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
|
Valgeranna RSK |
|
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) |
|
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
|
Valgeranna RSK |
|
ILSONNE V BAREELHOF (2008) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
VERDETTEN (2011) |
|
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
HIGHSCORE "B" (2012) |
|
Kairi Dräbtsinskaja
PICASA (2009)
|
Viljandimaa RSK |
|
PICASA (2009) |
|
Kärol Järviste
HUP (2012)
|
|
Andres Udeküll |
HUP (2012) |
|
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
FIRENZE (2008) |
|
Kertu Klettenberg
CHOPIN (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
CHOPIN (2011) |
|
Kippen Närep
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) |
|
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
|
Tartumaa RSK |
Merike Markus |
GASTONS (2009) |
|
Kullo Kender
FLANAGAN (2010)
|
RK Ruila Tall |
|
FLANAGAN (2010) |
|
Kullo Kender
STRIGA (2008)
|
RK Ruila Tall |
|
STRIGA (2008) |
|
Kullo Kender
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
CHARLOTTE DUNDAS (2012) |
|
Kullo Kender
SILVER BOY (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
SILVER BOY (2011) |
|
Linda Randpere
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
|
RK Ruila Tall |
|
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) |
|
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
|
Tondi RSK |
|
BANDERAS B (2006) |
|
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
|
Tondi RSK |
|
PERLAS (2007) |
|
Maarja Martinson
VICKY (2012)
|
Tondi RSK |
|
VICKY (2012) |
|
Paul Argus
PING PONG V (2012)
|
Tondi RSK |
|
PING PONG V (2012) |
|
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
|
Viru Ratsu |
|
CALANDA DE LAUBRY Z (2013) |
|
Rainer Hõim
ODIN (2007)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
ODIN (2007) |
|
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
|
|
|
SAN ANTONIO (2000) |
|
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
|
Tartu Kalevi RK |
|
CALIMERO VON CIMELY (2003) |
|
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
A CARTE D´OR (2010) |
|
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
HUDSON HORNET (2012) |
|
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
CARLOTTA (2010) |
|
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
QUICK TIME (2011) |
|
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
HALOUBET (2012) |